11 תשובות
תצפיתנית, אחותי הגדולה הייתה תצפיתנית.
מודיעין,
צריך לדעת ערבית עברית ואנגלית טוב.
שואל השאלה:
אני לא מתה על התפקיד.. כמה שפחות לשבת מול מחשב יהיה טוב.
אנונימית
אשמח לדעת מה הכיוון שלך בדיוק בצבא? אשמח אם תעזרי לי לעזור לך, לא מה שטוב לי או מה שאני יאמר לך כאן יהיה טוב לך כי אינני יודע מה האופי שלך בדיוק. מה יעזרו לך שאני אכתוב תפקידים משרדיים ולא בא לך בכלל לשבת במשרד כל היום?

תרצי תפקיד משרדי? לעבוד עם הידיים? לעבוד עם מחשבים? להתעסק בטכנולוגיה? אולי מודיעין? הדרכה או קצונה? במה את טובה ובמה את לא? מה הנתונים שלך אם יש לך?
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
עדיין אין לי את הנתונים.. אבל אני אשמח לכל רעיון טוב שעולה לך לראש, אני פתוחה לכל התפקידים. אני מעדיפה לא לשבת במשרד/מול המחשב כל היום, יותר עבודה עם הידיים.
אנונימית
תפקיד הדרכה בחילות קרביים: מדריכת חיל הנדסה, מדריכת חיל רגלים, מדריכת שריון, מדריכת איסוף קרבי וכד'. בתפקידים אלו את מדריכה את הלוחמים בטירונות ובהכשרות בכמה תכנים מסוימים שהם יצטרכו לדעת ולעשות במהלך שירותם קרבי. יש להבהיר כי השירות בתפקיד זה אינו קרבי אלא תומך לחימה.

אם את אוהבת אימון וכושר גופני התפקיד מדריכת אימון גופני יתאים לך גם כן. זהו תפקיד יוקרתי שבו את מפעילה חיילים בפעילויות גופניות ואף גם מפעילה את חדר הכושר היחידתי ומתכננת תוכניות אימון/כושר גופני למי שמעוניין בכך.

האם את אוהבת להתעסק באחזקה ותיקון של דברים כמו רכבים או אמצעים טכנולוגיים וכד'?
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
כן, אני אוהבת. ובשביל ההדרכה צריך פרופיל גבוהה? רציתי קרבי אבל הפרופיל שלי לא מספיק בשביל זה.
אנונימית
מהו הפרופיל שלך? 64?
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
כן
אנונימית
בעייתי. כל התפקידים שאמרתי לך לא מתאימים לפרופיל שלך. יש לך פרופיל רפואי נמוך שלא מאפשר תפקידים המערבים פיזיות או כושר גופני וכד'. רוב התפקידים שמתאימים לך יהיו תפקידים המערבים אופי משרדי מאשר מה שרצית.
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
כן, אני די בבעיה עם הפרופיל.. יש תפקידים משרדיים טובים שכדאי? הכי פחות שאפשר לשבת במשרד.
אנונימית