3 תשובות
שלום רב,

בהסתייגות שלא אבחנתי את מצבך ובהנחה שאתה מתכוון לאזור הפנים, קשה מאד להיפטר מפצעי הבגרות בגיל ההתבגרות. אין ספק כי תופעת האקנה, פצעי הבגרות מהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, בעיקר בגיל הנעורים. נגעי ה"אקנה" מופיעים בעיקר באזורי הגוף העשירים בבלוטות חלב. אזורים אלו כוללים את הפנים, החזה, הכתפיים, העורף והגב. אולם, אין זה מן הנמנע שתופעות "אקנה" תופענה גם במקומות אחרים בגוף.

ברוב המקרים טיפול כללי ומקומי נכון במוקדים הדלקתיים ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה. אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלולים לגרום לסיבוכים ולכיעור ניכר של הפנים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת "חורים" בעור, צלקות מכוערות וכד'.

הטיפול החיוני ביותר במשך כל תקופת הופעת המוקדים השומניים והדלקתיים, לעתים חודשים רבים, הנו השמירה על ניקיון העור...!

ניקיון העור משמעותו טיפול מקצועי במכון קוסמטי, או אצל קוסמטיקאית המתמחה בטיפול בעור אקנתי (בעור עם פצעי הבגרות). טיפול שיכלול שילוב של טיפול פילינג עם תכשירים ייעודיים, כדי לשפר ולעודד חידוש ותחלופה בריאה של תאי העור ולהסיר תאים מתים הסותמים את הנקבוביות, לצד טיפול ייעודי, בעל פעילות אנטיספטית, אנטי דלקתית ואנטי בקטריאלי, בשילוב עם סדרות הטיפול לפצעי בגרות המבוססות על פורמולות טבעיות וחומרים פעילים המיועדים לטיפול בפצעי האקנה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לפצעי הבגרות. מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות, אנטיביוטיקה ורואקוטן.

תפקידם של התכשירים המיוחדים לטיפול ב"אקנה":
*לנקות את העור ביסודיות.
*להקל על הרחקת המוקדים המוגלתיים וה"ראשים השחורים".
*ליצור "סביבה חומצית" שתגן על העור מפני התפתחות חיידקים.
*לאחות את ה"פצעים" ולטפח מחדש את העור.

השילוב המומלץ על ידי כמומחית לטיפול אקנה פצעי בגרות בני נוער ומבוגרים הנו הטיפול בשילוב עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RE:

האור אותו מקרין המכשיר הופך לאנרגיית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה, חודרת לשכבות העור העמוקות יותר פותרת ונותנת את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר. יתרונה הגדול של טכנולוגיית ה-IPL הוא בטיפול כוללני ויסודי. ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורך החיים שלך - ללא תרופות אנטיביוטיקה מינוציקלין רואקוטן - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

אחד היתרונות העיקריים של הטיפול בטכנולוגיית קרן אור IPL ואנרגיית גלי רדיו RF היא ההחלמה המהירה. למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

הטכנולוגיה מתאפיינת ברמה בטיחותית גבוהה. אין צורך בשימוש במשחת אלחוש והרדמה.

כתבות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי.
לשאלות ניתן ליצור עמי קשר ישירות לנייד 0558833337
בהצלחה, וחג שבועות שמח,
ראה טיפים נוספים בתגית "אקנה".
מערכת סטיפס
לאקנה:
מסיכת שזיפים-לטיפול באקנה
1/4 קילו שזיפים
כפית שמן שקדים
מרתיחים את השזיפים במים, מסננים, מוציאים את הגלעינים ומועכים היטב
מערבבים עם שמן השקדים עד לקבלת משחה עבה
מורחים על פנים נקיות למשך 20 דקות
שוטפים במים פושרים ואחר כך במים קרים

טיפול טבעי עם אפס תופעות לוואי
תרגיש טוב