38 תשובות
כי הוא חשב שרק גרמנים צריכים להיות בעולם או משהו כזה
כי הוא חשב שצריך להשמיד כל מי שהוא לא כמוהו
כי הם היו נורא מוצלחים והיטלר קינא ופחד שהם יגברו עליו בסוך וישתלטו.
כי הוא קנאי מטומטם
יש הרבה סיבות, כעיקרון היטלר האמין שהיהודים הם הגזע הנחות שחי על חשבון הגרמנים, והגרמנים הם בעצם האצולה, והוא טען שצריך להשמיד אותם.
יש ספר שאומר שהיטלר בכלל שנא יהודים בגלל שחשב שרופא יהודי הרעיל את אמא שלו.
הוא היה אדם גזען ששנא את כל מי שהוא לא כמוהו.
כי הוא מפגר
זה בגלל שהיהודים היו מאוד עמידים- הם היו מאוד עשירים, והיו בהרבה עבודות הראש של העבודה, והיו בעבודוטובות וקל נורא להאשים שהם תמיד במרכז, אז הוא האשים אותם בזה שהם תופסים הכל ושאין עבודה לגרמנים (כמובן שזו לא הייתה הסיבה פשוט הוא רצה להאשים אותם במשהו)
למה ערסים שונאים ערבים? מאותה סיבה-גזענות
הוא היה חולה נפש
אילומינטי קילר
זו דוגמא ממש גרועה ולא מתאימה.-.
קנאה. איכסס לא רוצה אפילו לראות את השם של הבן אלף הזה
הייה ציטוט שלו שמצאתי ובציטוט -הוא אמר שהוא שונא אותנו בגלל המסר שהבאנו לעולם
אבל, עדיין יש הרבה דעות חלוקות למה הוא שנא אותנו ולמה הוא התאבד/מת/נפטר.
יש תיאוריה שהיה לו קרוב יהודי
זאת טינה ושנאה שהייתה לו מאז גיל צעיר ואז זה פשוט התפתח והתעצם במהלך השנים עד כדי גזענות והרגשת עליונות
וזה מה שגרם לו לפעול
(הכל על בסיס תיאוריות)
להיטלר לא הייתה שנאה כללית כלפי העם היהודי.
הוא ספציפית התנגד לקיומם של החלק האירופאי, ששלטו ברוב, היו בעלי הון וגרמו לגרמנים להראות כצוענים, וגם הגיע לחלקים מן אפריקה עקב האמונה והדעה הבורה שגרמה לו לחשוב שכולם כאלו.
אהבתו הראשונה של היטלר הייתה נערה יהודית, והיטלר דאג לכתוב מכתבים לדוקטור יהודי שטיפל בסרטן השד של אימו, אפילו לאחר שעלה לשלטון.

כי הוא רצה שרק גזע אחד יהיה בגרמניה -
שהוא הגזע ההארי גזע גרמני נאצי, הוא רצה לנקות את גרמניה מיהודים, כי היה להם הרבה עסקים והיו אחראיים על הבנקים ועל העסקים החשובים.

ודרך אגב היה יום אחד שהיטלר עשה יום חרם ליהודים ( יום שכל החנויות של היהודים יושבתו)
והיו מסמנים את החנויות במגן דוד אם אני לא טועה וככה היו רואים כמה חנויות יש ליהודים
וכמה הם תלויים בהם והיטלר התעצבן וקינא כי יהודים הם חכמים ויש להם עבודות מכובדות והם "משתלטים" על גרמניה.
הוא לא רצה אותם בגרמניה ולכן הוא הציע לעמים אחרים שיקחו את היהודים וכולם סירבו, וככה היטלר הגיע למסקנה שאף אחד לא רוצה יהודים.
אז הוא השמיד אותם-וקרא לזה הפיתרון הסופי ( הוא חשב שפיתרון להרוג את כל היהודים כיאילו שיהיה עולם מושלם בלי יהודים (דרך אגב היטלר הרג גם נכים וצולעים וחולים כל אלה ש"חריגים" שלא "נורמאלים")
ואז ככה התחיל שהביאו אותם לרכבות ואחר כך למחנות הריכוז ואז היו ממיינים אותם או למחנה ההשמדה שהיו הורגים אותם בכל מיני מיתות או למחנה עבודה שהיו עובדים עבודת פרך.

מקווה שעזרתי
אחת הסיבות הכי גדולות היא שבמלחמת העולם הראשונה היהודים לא עשו כלום בזמן שגרמניה נלחמה על נשמתה לשרוד, ובגלל שהם הפסידו במלחמה היטלר האשים את היהודים.
לפי דעתי זה קרה בגלל שהוא גזען בן זונה חסר חיים.
הוא האמין שכל מי שלא גרמני, עם נטיות מיניות שונות ונכה לא שווה לחיות אז הוא הרג אותם
למה אנשים שונאים שחורים, ג'ינג'ים, אסייאתים וכו?
אין סיבה
אמא של היטלר חלתה עם השנים והיא מתה במשמרת הרופא שלה.. הרופא שלה היה יהודי ומכאן התבלגן הכל.. עוד דבר זה לפי תורת הגזע שהיהודי הוא קוף ושקרן וצריך להרוג לכאורה ועוד משהו זה שהוא קינא בהצלחה של היהודים באותן שנים.
היטלר היה גזען ברמות הוא שנא יהודים והוא חשב שמי שלא כמוהו צריך למות הוא חשב שהיהודים אחראים לכל הבעיות שלו עזבו חולה נפש משועמם חבל שהוא מת אחרי שהוא רצח בדם קר שישה מליון יהודים תמימים ונחמדים שלא עשו דבר רע ורק זרמו בסך הכול לחיות..
הרבה אנשים שונאים את היטלר כי הם חושבים שהוא התחיל עם כל השנאה ליהודים. האידיאולוגיה הנאצית הייתה הרבה לפני היטלר והשפיע על הרבה גרמים אחרי מלחמת העולם הראשונה ובמיוחד השפיעה על היטלר. סתם לידע כללי היטלר רצה להעביר את כל היהודים מחוץ לאירופה בהתחלה אבל אם אני לא טועה היה לו יועץ שרצה להתחיל את כל עניין ההרג. ראיתי כתבה על זה לפני כמה ימים אם תרצי אנסה לחפש קישור.
אנונימית
היטלר לא הבין לעומק את האבולוציה. לכן, הוא חשב שיש להרוג את כל החלשים, כדי לחזק את המין האנושי בכללותו (שזו שטות, אגב). לכן הוא הוא הרג נכים. אבל הוא לא הרג רק את החלשים באמת - הוא הרג גם את מי שהוא תפס כחלש ופגום, אבל לא היה חלש באמת. לדוגמה - הומוסקסואלים, שחורים, צוענים, וכן - יהודים.
חח אני מתה פה התגיות xd

והיטלר לא שנא רק יהודים.. הוא גם שנה צוענים, הומוסקסאולים, שחורים, נכים, אנשים בעליי מוגבליות שכליות וכאלה..
הוא אמר שהגזע הארי הוא הגזע הנבחר, ושכל אלה שלא אריים אמיתים צריכים למות.
היטלר דפוק.
אם הייתי בשואה הייתי עושה הכל כדי לירות לו כדור בין העיניים.
כתבתי את זה במקום אחר אז אכתוב גם כאן-
היטלר השתתף במלחמת העולם -הראשונה-,
בה גרמניה נחלה תבוסה בידי צבאות יהודים רבים,
לאחר התבוסה במלחמה נגרמו לגרמניה נזקים רבים בכל תחומי החיים,
עקב כך היטלר החליט שכל הבעיות בגרמניה הן נטו בגלל היהודים
היטלר הגיב בצורה קיצונית,
מכיוון שהוא היה במצב נפשי מאוד ירוד,
היטלט היה צייר כושל,
לא היה לו כסף ללחם,
היה בית ספר לאומנות שהוא מאוד רצה להתקבל אליו,
כל שנה הוא ניסה ולא התקבל,
מה שעוד יותר דרדר את מצבו,
החלום הכי גדול שלו היה להיכנס לבית הספר הזה, שנחשב לטוב ביותר,
היטלר נכנס לדיכאון ללא כסף ועם חלום מנופץ,
הוא חתך ורידים בשלב כלשהו.
הוא יצא מהנחה מטופשת שהעולם מחולק לגזעים (די לקח השראה מהתאוריה של דרווין - 'החזק הוא השורד') והחליט שהגזע הארי (הגזע שלו, כמובן.) הוא הגזע העליון והשולט, ופשוט עשה לעצמו רשימה של 'הגזעים הנחותים', כשהיהודים חלק מהם - תורת הגזע. נוסף לזה שלפי דעתי הוא היה חולה נפש, הוא נכנס לרעיון הזה יותר מדי והתחיל לייחס חשיבות לאנטישמיות, ומאנטישמיות מסורתית (היהודים היו שנואים בגלל הדת המונותאיסטית) הוא התמקד באנטישמיות על בסיס לכאורה-מדעי - שאנחנו פגומים בדם, במראה, בגנטיקה וכו'... הוא פיתח בעצמו את השנאה ליהודים, להומוסקסואלים, לצוענים ולכל מי שלא בא לו בטוב.
בסופו של דבר, אין סיבה של ממש למה הוא שנא יהודים. הוא פשוט רצה להשיג כוח והעצמה וגבורה על פני עם חלש שמפוזר בעולם ללא מדינה הניעה אותו.
כי הוא חולה נפש, מטומטם ואין לו מוח - שלא לדבר על לב..
הכל התחיל מפוליטיקה, הוא רצה להאצים ולהגדיל את המפלגה שלו בגרמניה בכך שקבע שיהודים הם עיקר הבעיות בגרמניה אחרי מלחמת העולם הראשונה.
למה ביום השואה העמוד הראשי מפוצץ בשאלות בנושא,
וביום חול אין זכר לשואה?
כי כואב לו שיהודים מצליחים והוא לא
אי אפשר באמת לדעת, בסופו של דבר זה רגש שאדם מרגיש ורק הוא יודע את הסיבה לכך.
אפשר לשער ש:
-הוא החשיב את הגזע ההארי - בעצם הגרמנים כהכי עליונים מאחר והוא היה גרמני אז כל אחד שלא, היה נחות יותר.
אצלנו בבית ספא סיפרו שהיטלר ניסה להתקבל לאיזה אוניברסיטה בגרמניה ולא הצליח כי יהודי תפס לו את המקום והוא חשב איך זה שיהודי יתקבל לבית ספר בגרמניה ולא גרמני.
ובנוסף, לפי שהוא התחיל להשמיד את היהודים הוא התקבל לתפקיד ראש הממשלה והרג נכים, מוגבלים, הומוסקסואליים ועוד.. כי הוא החליט שהגרמנים הם גזע "טהור" ואחר כך החליט גם שהיהודים הם לא טובים בשביל לחיות. ואז קרה מה שקרה לצערנו
כי יהודים הם עם חכם, הוא קינא בהם, היה להם הרבה חנויות, הם היו עשירים, הוא רצה להשמיד את כל היהודים.. יש שמועות האומרים כי הוא לא התאבד אלא ברח.. וגם לא צריך לחשוב עליו בכלל הוא כעת בגהנום..
כי הוא בן זונה בעיקר, היו הולכים הרבה לאמא שלו והוא האשים בזה את היהודים...
אנונימי
דפוק לכי תדעי מה הלך לו בראש
אף אחד מכם באמת לא יודע למה הוא שנא יהודים 0.0

אתם מלאים בשנאה עיוורת על עף שלא בדקתם את הנושא
כי הוא נאצי מסריח
כל הדברים האלו עם הקנאה, אין לכם מושג כמה שאתם טועים. אני מבין שזה כיף להלל את הדת שלך ובו בזמן לרדת על היטלר, אבל זה לא היה מקנאה. אחרי מלחמת העולם הראשונה גרמניה נכנסה למשבר כלכלי עמוק, ורוב האנשים נהיו עניים. כמה אנשים הצליחו לשרוד דרך המשבר ונשארו עמידים או בעלי מעמד גבוה. באותו הזמן המפלגה הנאצית בדיוק עמדה לבחירות הראשונות שלה, והם ידעו שהדרך הכי קלה לאגד אנשים למטרה את היא להסית אותם (כמו שחמאס מסית ילדים לדקור יהודים ברחוב). הנאצים אמרו לציבור הגרמני שהיהודים אחראים למשבר הכלכלי ושבגללם יש כל כך הרבה עוני, ואז הרבה אנשים החלו להתאגד נגד יהודים, ושהיטלר אמר שהוא 'יטפל בבעיה היהודית' אנשים הצביעו לו. הוא גם להם לחשוב שהיהודים הם בעיה, והבטיח 'לפתור' את הבעיה. זה צעד אסטרטגי נורא חכם (אמנם היטלר היה פסיכופת ורצחני אבל הוא היה חכם ללא כל ספק)
כי היהודים מאוד הצליחו והיו עמידים והוא קיהא ביהודים
אני לא בטוחה אבל אמרו לי שגם בגלל שאמא שלו הייתה עקרת בית של משפחה יהודית. אני לא בטוחה אם זה נכון...
אנונימית