9 תשובות
כללית.
אני מרוצה בכללית.
שואל השאלה:
לא מעוניינת בכללית בשום אופן, שאלתי במפורש מאוחדת או לאומית
אנונימית
הייתי במאוחדת ועכשיו אני בלאומית... לדעתי לאומית.
תלוי היכן את גרה
בדיוק עברתי ממכבי לכללית כי זה יותר קרוב לי לבית. בינתיים זה הרבה יותר נוח לי, הליכה של דקה מהבית בשביל לעשות בדיקות או ללכת לרופא..
היי,
למה את עוברת קופה?
אנונימי
מאוחדת בעדיפות אחרונה. מה שנותר מכבי או לאומית אז בלאומית כמובן יש יותר סניפים אבל לרופאים ממש מקצועיים יש להמתין חודשים ארוכים כדוגמת- ראומטולוג, נוירוכירורג, אורולוג. הם גם נמצאים לרוב רק באיזור המרכז או ב"ש או חיפה. מכבי לא קופה חזקה וגדולה ואני מניח שזה יתרון מפני שהם מתאמצים יותר לשמר לקוחות וזה חיסרון מפני שאין להם מספיק מרכזים רפואיים.
מכבי היא הקופה השניה בגודלה ולאומית הקטנה והחלשה ביותר. במאוחדת יש בעיות משפטיות עם ההנהלה הקודמת וזה משפיע בסופו של דבר על המבוטחים.
במכבי אחוז רופאים מומחים הגבוה ביותר ושירותים מעולים ומקצועיים. מאז שחוק הבריאות נכנס לתוקף כל הקופות פועלות תחת פיקוח משרד הבריאות ומוגבלות בתקציבים ולכן מה שהכי משפיע בבחירת קופה הוא בעיקר בעיקר השירות החדשנות והמקצועיות.
כדאי להכנס לאתר של כל קופת חולים ולקרוא. אפשר לחפש לפי נושאים שמעניינים אותך ולעשות השוואה. יש גם אתר של משרד הבריאות שנקרא כל הבריאות ויש שם השוואה בין הקופות. בכל מקרה במכבי מצוין. ויש להם שירותים מקוונים שחוסכים לך זמן יקר.
אנונימי
באותו הנושא: