5 תשובות
לא, זה בסדר גמור וגם מספק לך אנרגיות להמשך היום.
לא זה ממש בריא
תהני ושיהיה לך בתיאבון
יש בזה 300-350 קלוריות בערך
זה מעולה.
זה טוב מאוד:)
זה גם ישביע אותך להרבה זמן.
לא טוב.
1. פחות מידי קלוריות לבוקר
2. ערך קלורי לא תקין, לבוקר ובכלל

-

4 כפות שיבולת שועל- אפשר לומר שזה מצוין, אבל לא יספק לך לבד מספיק אנרגיה להמשך היום ובטח לא עם השילובים שנתת לה.

כוס חלב שקדים- זה בריא וטוב לשתות חלב שקדים או לאכול שקדים מידי פעם, יש בהם חלבון איכותי שלא מסרטן וגורם למחלות כרוניות ותמותה כמו חלבון מהחי, אבל יש בהם המון שומן ועל מנת לשמור על איזון תקין בגוף ולמנוע השמנה צריך לאכול אותם פעם ב... ושוב- זה לא מספק לך מספיק קלוריות מפחמימות/קארבהיידרייטס.

יוגורט 0%- מאוד מאוד לא בריא. יוגורט עשוי מחלב אם של פרה, חלב זה נוזל גדילה מלא בשומן רווי, חלבון לא בריא לאדם, כולסטרול, הורמונים מסרטנים-גורמים לאקנה-בעיות הורמונאליות אחרות, המון מוגלה, צואה, דם (עקב תנאי הגידול והמחיה הנוראים של פרות החלב) ועוד חומרים שאת לא רוצה להכניס לגוף שלך, לא צריכה ול, א אמורה. עצם זה שהורידו מהיוגורט את השומן, אחוז החלבונים הפך לגבוה יותר, מה שאומר שזה הופך למזון אפילו יותר מסרטן וגורם למחלות כרוניות קשות ותמותה, וגם להשמנה- חלבון מהחי גורם להשמנה, מה שאומר שלא הועלת לתהליך ההרזייה שלך המון עצם זה שאכלת יוגורוט שהפחיתו את אחוזי השומן בו. בנוסף, את צריכה לחשוב על הצד המוסרי בעניין: את שותה/אוכלת מזון שנועד אך ורק לעגל, את גונבת לו את המזון, גורמת לכך שהוא יופרד מאמא שלו, יחיה את החודשים הראשונים לחיים שלו בתוך כלוב, בלי יכולת תזוזה, יפוטם עד שישחט, גורמת טראומה ענקית לאמא ולילד קטן, תורמת לכך שהפרות יחיו בתנאים מזוויעים, יחוו התעללות קשה, יהיו קורבנות אונס פעם אחר פעם, יפוצצו אותן הורמונים כדי שיוכלו לחלוב אותן כמה שיותר מעבר למה שהגוף שלהן בנוי ושיכנסו להריון כמה שיותר מעבר למה שהגוף שלהן בנוי, עד שכעבור כ-4 שנים בממוצע הגוף שלהן יקרוס והן יועברו לשחיטה, בטבע הן אמורות לחיות בין 25-30 שנים. ממש עצוב שתאגידי המזון שטפו לך את המוח עד כדי כך שאת מוכנה לתמוך בתעשיה כזו רק כדי שיהיה לך טעים.

תפוח- פרי זה מצוין ורוב התזונה היומית שלך אמורה להיות מורכבת מפירות. אבל תפוח אחד זה ממש לא מספיק. בפירות יש מספר קלוריות מאוד נמוך ולכן על מנת לשבוע מהם צריך לאכול המון מהם. לפחות 6-7 בננות בבוקר. פירות זו הדרך האידיאלית להתחיל את היום שלך, הם מלאים בסוכרים טובים, פחמימות, מעניקים לגוף המון מים וסיבים תזונתיים ולכן יתנו לך אנרגיה אידיאלית להמשך היום.

קצת שקדים- כבר אמרתי את הבעיתיות עם שקדים, שומן לא יספק לך אנרגיה, שומן ישמין אותך.

סיכום:
את חייבת לצרוך יותר פחמימות וסוכרים בבוקר, להפסיק לאכול מוגלה והורמונים מסרטנים ולצרוך פחות שומנים ביומ-יום.
באותו הנושא: