3 תשובות
הי
מדברייך לא ברור האם את לפני או במהלך השירות
אם את בשירות כבר חשוב לפנות לקב"ן בשיחה עימו הוא יתן חוות דעת לגבי מצבך האם יש כאן חוסר התאמה לשירות שהוא יחמיר עם מצבך או שניתן לעשות משהו () כמו שינוי תפקיד, קבלת התש וכו'
אם יתרשם שמצבך אינו מאפשר שירות הוא יכול להמליץ על הורדת פרופיל על נפשי ולשחרר. לא נתת רקע אך כמובן שעדיף להמשיך שירות ולהבין שאם את בתחילת שירות אז דברים תמיד נראים קשים אך לעיתים בהמשך שנכנסים לתפקיד דברים נראים אחרת או שמשנים מקצוע.

אם את לפני שירות חשוב לידע בצו על הנושא, לצרף חוות דעת של פסיכולוג/פסיכיאטר מטפל שידעו על מצבך, תופני לקב"ן וסביר שתזומני לשיחה/ועדה ואז יוחלט לגבי אופי השירות או שחרור על אי התאמה.

היי אני גם במצב שלך, אם אני מקבל על זה פטור או מורידים לי על זה פרופיל זה יכול לפגוע בי אחרי הצבא כשאני ינסה לחפש עבודה?
אנונימי
אכן ענו על השאלה הנוכחינת ותודה למבין במחשבים.

התשובה שלי לאנונימית.

אני לאחר שחרור גם על נפשי אבל! לא גרם לי לשום בעיה באזרחות. אכן המצב שלי היה אחרת ומה שהיה כתוב בתיק האישי שלי הוא לא משהו שיכול לפגוע ביכולות שלי וגם במחשבות שלי. לכן ונבין מכך שאין שום בעיה על עבודות שיקבלו אותי.

תביני שזה הכל תלוי במה שכתוב שם. תחשבי על זה הרבה. יש אנשים שיצאו על נפשי ולקחו רשיון נהיגה ויש כאלה שכלום לא קרה להם. כמוני.
בהצלחה.