26 תשובות
לא, מה הקשר לעדה?
זה כמו שתשאלי אם אפשר לקבל פטור מהצבא בגלל שאת רוסיה.
אני קווקזית ואני חושבת שאת לא צריכה לקחת פטור מהצבא בגלל העדה זה לא הגיוני
ואו, זו בהחלט שאלה מטומטמת מאוד
אנונימית
גברים קווקזים מקבלים פטור משטיפת כלים אבל לא נראה לי שיש עוד פטורים מעבר לזה
למה הם מקבלים פטור? מה מיוחד בעדה הזו?
אנונימית
מה שמיוחד בעדה הזאת שהעדה הזאת חשוב להם הכבוד כמו ערבים אפילו יותר גרוע
אנונימית
שואל השאלה:
וואו אנשים תירגעו לא צריך לצאת פה אחד על השני אני רק שואלת לקבל קצת מידע. ורק לידעתכם יש פטור לקווקזיות מהצבא כי זוהי פגיעה בכבוד המשפחות היותר פרמטיביות והצבא מכיר בכך כמו שהוא מכיר בדתיות.
אנונימית
בגלל שהם מאמינים ששטיפת כלים זה עבודה של נשים וזה פוגע להם בגבריות אז הצבא החליט לתת להם פטור
למרות שהיום הרבה קווקזים יותר פתוחים אבל בכל מקראה הם זורמים עם זה
זה כמו שדתיים יכולים להוציא פטור זקן
לשטוף כלים זה לא שייך לנשים.
איזה אנשים מטומטמים יש מהעדה הזאת.
אנונימית
שואלת השאלה נו כמו שאמרתי קווקזים זה אותה מנטליות של ערבים הכבוד החמולות אללה יוסתור
אנונימית
פרימיטיבים לגמרי.
אנונימית
אם כל הכבוד אני קווקזית והמשפחה שלי לא פרמטיבית הם באו ממקום כזה זה לא אומר שכרגע הם ככה ובטח שגם אני לא ככה אני חיה בחופשיות ומותרות והמשפחה שלי לא תריכה שום כבוד שיעריכו אותה מעריכים אותה כמו שהיא ואנחנו לא פחות עובדים ועושים בדיוק כמו כולם אז אין לאנשים זכות פה להכליל בהחלט כשהם לא יודעים במה מדובר! במקום לעזור..
שואל השאלה:
בוא לא נגזים זה לא חמולות וכאלה. זו עדה פרמטיבית שוב לא כולם, שמאמינים בכבוד המשפחה ופגיעה בה זה דבר קשה מבחינתם. גיוס לצבא של בנות פוגע בכבוד של האבא שהוא כאילו שולח את הבת שלו למקום זר כביכול ושהיא נמצאת בסביבית בנים. זה לא נשמע הגיוני לכל אחד אבל שוב זה עדה ומשפחות לא כולם יש כאחה שהתקדמו כבר אבל בכל זאת יש ויש ולא צריך לצאת פה על אנשים ששואלים שאלה מזכירה לכם שהאתר הזה הוא לשאילת שאלות תודה
אנונימית
והעיקר אומרים שהמזרחים מתנהגים כמו ערבים שבנתיים התרבות והמנטליות של הקווקזים זה ערבים אורגינל!
אנונימית
שואלת השאלה מה את משחקת אותה כאילו כל הקווקזיות בתולות תמימות? בה' ש90 אחוז מהקוקזיות שאני מכירה ניפתחו ויפתחו חופשי
אנונימית
אולי המנטליות כמו ערבים אבל התנהגות מתורבתת וגם קווקזים מזרחיים
והמזרחיים שאת מתכוונת אליהם הם אם כבר מתנהגים כמו הערבים -אורגינל- אותה המסורת זה ידוע
שואל השאלה:
אוי נו באמת איזה שטויות אתם נכנסים לדברים אחרים לגמרי אני שאלתי על צבא תיראו לאן הגעתם.
ממש שטויות באמת. במקום לעזור יוצאים פה על אנשים על ימין ועל שמאל. מה לעשות שהעדה הקווקזית שמרנית ושומרת על הכבוד שלה. וכן היא דומה במסורות שלה לערבים כי בקווקז הם כולם גדלו ביחד המוסלמים והיהודים אז אין מה לעשות.
אנונימית
כי זה מביא לי עצבים בגוף איזה כבוד יש לבנות הקווקזיות איזה?! בשכונה שלי יש 2 ילדות בנות 17 קווקזיות שהשכירו דירה עם איזה 4 בדואים סוחרי סמים מפחידים כאלה גרות איתם ביחד.. איזה כבוד ואיזה זיבי יש לכם
אנונימית
ובבית ספר שלי הילדות שיש להם הכי שם של שרמוטות קווקזיות
אנונימית
אבל די להכליל! כאילן שאין מכל עדה שרמוטות או זונות שאני מכירה בשפע! אז די להיות גזענים מה לעשות לא אשמה שהמשפחה שלי קווקזית אבל וואלה זה לא אומר שאני מתנהגת כמו פרמטיבית קדומה תתקדמו ותפסיקו להיות גזענים כולנו יהודים והכי חשוב כולנו בני אדם
שואל השאלה:
וואי וואי איזה שטויות! אם תשימי לב לאחת ההודעות הקודמות שלי היה רשום 'לא כולם'. אני אחת מהכולם האלה אם ההורים שלי נגיד ידעו שיש לי חבר הם יכולים להתהפך עלי תקשיבו זה אסור הם פרמיטיבים אש כאילו. אני שוב אומרת לא כולם! יש לי המון בנות קווקזית בשכבה שממש לא ככה כל שני וחמישי במועדון ומחליפות חברים כמו גרביים.

אז אני ישמח אם לא תכלילו.
אנונימית
אבל שואלת השאלה כתבה שלבנות הקווקזיות יש כבוד אז תרשי לי לגחך על זה: פחח'עחיחיחיחיחי!.
אני מרוקאית ואני בעצמי יודעת שבעדה שלי יש הרבה שרמוטות ואנלא מכחישה אני יבוא אלייך ויגד לך כן.. אבל היא שמה שם לעדה שלה של בתולות תמימות עד כדי כך שהם לא יכולות להיות בצבא ליד בנים כי הם שומרות על עצמן וזה מצחיק אותי חחח
אנונימית
בסדר לגיטימי תצחקי זה באמת הזוי ומצחיק מסכימה איתך.. יש לי כבוד למשפחה שלי כמו שחינכו אותי ואני פונה לאנשים בכל הגילאים בכבוד כמו להורים שלי ומתפלאים איזה כבוד יש לי לילדה בגילי בדור החרא שלנו.. אני בעזרת השם אתגייס וכל המשפחה שלי שירתה בצבא כמו גדולים בלי שום פטור מזוין.. אמרתי את שלי תחשבו מה באלכם דעות קדומות מספיק לי שאנשים שמכירים וחברים טובים יודעים מזה קווקזים פעם ומזה קווקזים היום ומזה עדה שונה.
כן, וחבל שאנשים עונים פה דברים לא נכונים, יש טפשרות לקפל פטור מהצבא אם את אישה קווקזית, זה ממש כמו להיות דתיה, אצל הקווקזים לא נהוג שהאישה תלך לצבא, אישה לפי המנהג של הקווקזים צריכה להיות בבית, במטבח.
וגברים קווקזים בצבא מקבלים פטור ממטבחים, כי בעדה הקווקזית לגבר אסור להתקרב בכלל למבטח
זה כמו שגרוזינים לא נותנים לבנות שלהם להתגייס. יש לי חברה גרוזינית שפשוט מצהירה שהיא דתיה.

זה לא בגלל העדה שנותנים פטור.