6 תשובות
לדחוף אצבעות..
מכיוון האצבעות יכול לגרום לגווף להתרגל להפעיל את מה שנקרה רפלקס הנראה.
נראה לי שכדורים יותר גרוע
אבל עכשיו אל תנסי להקיא, גם זה ממש לא טוב
אני אגיד לך את ההשלכות שאני יודעת עליהן

לדחוף אצבעות כדי להקיא:
התערערות איזון האשלגן בגוף, השיניים ניזוקות מהמגע עם חומצות הקיבה בהקאה, סכנה לקרעים בוושט, עייפות וחוסר אנרגיה, דיכאון, סחרחורת וכאבי ראש, הפסקה או אי סדירות של מחזור, עצירות והתייבשות, קוצר נשימה, קצב לב בלתי סדיר, לחץ דם נמוך, קרעים בוושט, נשירת שיער, כאבי בטן והתנפחויות, השתחקות השיניים, נזקים לכבד ולכליות, כאבים בחזה, כיב פפטי, אנמיה, דום לב ומוות.

כדורים משלשלים: פחות או יותר אותם דברים רק בלי הקטע של השיניים והקרעים בוושת. אה ומשהו נוסף בכדורים המשלשלים, אני מכירה מישהי שהשתמשה בהם הרבה, ומערכת העיכול שלה פשוט הפסיקה לעבוד, כאילו כמובן שהיא עובדת אבל הקצב שהיא עובדת בו הוא בערך עשירית מהקצב הנורמאלי, וכדי אשכרה ללכת לשירותים לפחות פעם בשבוע היא צריכה להשתמש בכדורים האלה. היא תלוייה בהם כבר כי הנזקים בשלב מסויים נהיים בילתי הפיכים.
מבחינה בריאותית, נטילת כדורים.
אל תעשי את זה, זה לא יועיל לך בשום דבר.
את לא צריכה לא את זה ולא את זה, באמת!
תהיי שלמה עם עצמך ילדה, לא משנה איך את נראית תמיד תוכלי להרזות ולא בדרכים כאלו, זה יפגע בך ממש וזה מסוכן בשבילך, את יכולה לאכול בריא לעשות ספורט ללכת לדיאטנית, תתלבשי יפה אולי תתאפרי לפעמים תעשי דברים שיגרמו לך להרגיש טוב עם עצמך פשוט תאהבי את עצמך כי "אם אין אני לי מי לי?!"
אםאת צריכה משהו אז באמת בכיף בפרטי, עצה שלי- תעשי את זה בדרכים אחרות!
לילה טוב:)
נראלי לקחת כדורים
אם זה בגלל משקל בבקשה אל תעשי את זה