2 תשובות
''היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת ל! חג לה שמח וזר לה פורח היום יום הולדת ל '' ❤

אהובה שלי, אחות שלי, יפה שלי, אחות שלי, מי לאב, אישתי, אושר שלי, אוצר שלי, חיים שלי, אהבה שלי, הילדה עם הפוני הכי יפה בארץ!
איך מתחילים, לתאר חברות כמו שלנו? איך מתחילים? מה אומרים? איך אומרים? מה אפשר להגיד לתאומה שלי שהיא הכי חשובה לי בעולם? לדבר הכי יקר לי בעולם שאני לא יודעת מי אני ומה אני בלי האדם הכל כך חשוב הזה! שתמשיכי ללכת על דרך המלך ותבדילי בין טוב לרע ותעשי הכל כדי שהחיוך ישאר לך על הפנים ושהחיים שלך יהיו מאושרים!
קודם כול, אני מאחלת לך המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב עד 120 שתמיד תהיי מאושרת ושמחה, שתמיד תהיי עם חיוך על הפנים ובחיים לא תורידי אותו.. שתבדילי בין הטוב לרע, שתמיד תהיי עצמך, ותאמיני בעצמך תמיד כי את לא יודעת אפילו למה את מסוגלת... מי סיסטר המון בריאות ואהבה ושנים של אושר!
נסיכה שלי, שתמצאי בע"ה את האחד המושלם שלך ושיעשה אותך מלכה כי מגיע לך את הטוב ביותר.. שתלכי בדרך המלך ואל תשימי על הקנאים כי הם הגאווה שלך תזכרי! שתדעי שאני פה בשבילך 7\24 תמיד לכול דבר שאת צריכה (: אין ספק שאת בין הדברים הכי יקרים וחשובים לי, את מדהימה, כולם אוהבים אותך אני מבינה גם למה אבל אני במיוחד
שתמיד תהיי את עצמך, יפות יש מיליונים, כמוך יש רק אחת...
אני לא יכולה להבטיח לך שאני אפתור לך את כול הבעיות, אבל אני יכולה להבטיח שבחיים את לא תתמודדי איתן לבד... שתמיד תסתכלי על חצי הכוס המלאה, שתמיד תהיי שמחה ואני ידאג לעשות אותך כזו למשך כל החיים
אהובתי אולי אני מכירה אותך כמו שצריך רק פחות משנה, אבל הספקתי להכיר חברה מדהימה שבחיים לא תרצה לרעתי ובחיים לא תאכזב אותי, שנמשיך להיות חברות כמו שאנחנו ושבחיים אל תשכחי אותי כי אני בחיים לא יצליח ולא ארצה לשכוח ילדה כמוך... תודה על כל מה שעשית בשבילי החצי שנה הזאת, תודה שתמיד היית פה לצידי, תודה שתמיד תמכת, הקשבת, שמחת גם ברגעים הפחות טובים.. אהובה שלי, אני אוהבת אותך יותר מעצמי, ומאחלת לך יותר מעצמי, תחיכי תמיד כי ככה אני אוהבת אותך!
COT

חברהשלי אהבה שלי תאומה שלי..
זהו היום שאת חולמת עליו כול השנה הגיעה היום שאת הנסיכה ליום אחד!
קודם כל אניי רוצה לאחל לך המון המון מזל טוב ולהגיד לך שזכיתיי להכיר ילדה מדהימה שכבוד אצלה זה דבר הראשון שיודעת לפרגן לתמוך ולהיות תמיד בישבילי בכל זמן שרק צריך
חצי שני שלי אני מקווה בשבילי ובשבילך שנמשיך להיות חברות ככה כמו שאנחנו היום..
נועם את לא יכולה לתאר לאצמך כמה שאני אוהבת אותך וכמה את חשובה לי את משלימה אותי נשבעת על זה אני לא יודעת מה אני שווה בלעדיך
בכול זאת אנחנו חברות רק שנתיים אבל בשנים האלו הכרתי ילדה פשוט מאוד מושלמת מפרגנת אוהבת ותומכת בכול מקום ובכול זמן שהיית צריכה אותך היית שם בשבילי ונתת את כול כולך..
תדעי שאני תמיד אני כאן בישבילך בכל רגע תמיד יהיה פה ויעזור בידיוק כמו שאת בשבילי ויותר כל כך כיף לי שיש לי חברה כמוך שאנחנו רק עושות טוב אחת לשניה לא מפסיקות לצחוק ולחייך ולעשות שטויות..
שיש לי אותך אז יש לי הכל אני פשוט מאושרת יודעת שיש לי חברה פשוט מהממת
אוצר שלי נסיכה שלי את יודעת כמה אני אוהבת אותך וכמה את חושבה לי מאחלת לך את כל הטוב שבעולם כל מה שאני מאחלת לעצמי אני מאחלת לך פי 100000 שתמיד תלכי בדרך הישר עם חיוך על הפנים וראש מורם!
אל תשתני לעולם כי את פשוט מושלמת כמו שאת ואני אוהבת אותך ככה..
למרות כול הריבים והוויכוחים אפ אחד בעולם הזה לא יוכל להפריד בנינו אני אוהבת אותך הכי שיש ביום הולדת הזה אני יעשה אותך כמלכה ונחגוג אותה כמו שתמיד חלמנו ודימינו..