7 תשובות
רוצה שאני אעתיק לך ברכה שכתבתי לחברה?
אנונימי
שואל השאלה:
כן ועם יש לך עוד ברכה אולי זה יהיה טוב
אנונימית
כן אבל יקח לי שבוע וזה בתשלום
כן יש לי ברכה שכתבו לי אני אשלח לך, זה מה שאני כתבתימזל טוב לילדה עם הלב הכי גדול שקיים
רוני את ילדה מדהימה, חכמה, נהדרת, יפה וחכמה חכמה חכמה!
את גדולה מהחיים מכל בחינה אפשרית
אני רוצה לאחל לך, קודם כל, מזל טוב, בריאות, אהבה, הצלחה.
רוצה לאחל לך, שתחלמי, שתגשימי. שהשנה הזו והשנים הבאות יניבו עמן פירות והצלחה בכל מעשי ידייך.
רוצה לאחל לך שאף פעם אל תיכנעי לרעות, ותלכי תמיד בדרכך, בדרך המלך.
רוצה לאחל לך שתמיד תשארי נאמנה לעצמך, ואל תשתני אף פעם, כי בכנות, את מדהימה.
מאחלת לך שתתפתחי ותצמחי ותגדלי ותעשי חייל! אני יודעת ואת יודעת שכשאת רוצה משהו, אף אחד לא יעצור בעדך.
שתמיד תמיד תהיי מלאת שמחת חיים, וצבעונית, ומיוחדת כמו שאת. מאחלת לך לצאת ולטרוף את העולם
מאחלת לעצמי, שאת תמיד תשארי לצידי, לטוב ולרע, ומודה להשם שנתנה לי הזכות להכיר ילדה כזאת מוכשרת וטובה וחכמה לא רק בלימודים אלא באמת בכל המובנים רוצה שתדעי תמיד תמיד, שלא משנה מה- את אחת החברות הטובות שרכשתי לעצמי, ואני אף פעם בחיים לא אשכח אותך! מקווה שלא תשכחי אותי כשתהפכי להיות ביל גייטס הבא..
רוני חיים שיהיה במזל טוב, מאחלת לך המון שנים של אושר, עושר, הגשמה, מיצוי וסיפוק עצמי. תמיד כאן בשבילך לטוב ולרע.
אני אוהבת אותך מלכה
אנונימי
-- (השם שלה) יפה שליי
מזל טוב אוהבת אותך הכי הכי שיש אני ממש שמחה שאנחנו חברות ומקווה לעוד המון שנים של חברות כזאת לאביוו
זה כתבו לי


חברה שלי אהובה לא מאמין שאת כבר בת 16 אפרוח קטן שלי!
אופירה מושלמת, את חברה יחידה ומיוחדת, מלאה בטוב וברוך ואהבה אינסופית, את רק אוהבת ונותנת ותמיד תומכת ומעודדת. את הסלע האיתן של השכבה הזאת בלי להגזים, והדבק שמחבר ושומר על כל מה שבנינו בשלוש שנים (כמעט ארבע) ביחד, יציב ובלתי ניתן לערעור! ועל כן, תודה ענקית, באמת תודה! את כל כך ריקה מאינטרסים ומכוונות רעות ותמיד ניכחת לעזור ולתת מכל הלב והנשמה שלך, במילה אחת- פשוט אופיר!
אופיר, את ילדה מדהימה ויוצאת דופן בשכבה הזאת, תמיד עם החיוך על הפנים, תמיד שמחה, ותמיד רואה את הצד החיובי, כולך עטופה בחינניות ובקסם שאי אפשר לסרב לו! את מהממת ביופייך ומפילה אנשים מהרגליים, אבל יותר מכל- היופי הפנימי שלך הוא מה שעושה אותך את, מה ששומר את כולם קרובים אלייך, ומה שעושה את כולם לרוצים להיות בסביבתך! לא סתם אנשים מתאהבים בך בכזאת קלות, איך אפשר שלא?! גם אני התאהבתי בך! כבר מהרגע הראשון! אין שמח ממני על התקופה שבה הכרנו ונהיינו החברים שאנחנו! לא כולם מכירות אותך כמוני ואני שמח על שזכיתי להכיר את כל הצדדים שלך, הטובים והטובים יותר, ולעבור את כל הטללות והחוויות והרגעים האלה איתך! לא הייתי מחליף שום זיכרון שלי ממך בעד שום הון שבעולם! החברות שלנו היא אמיתית ויקרה, ואי אפשר לקנות אותה, לא במילים ולא בתככים, אני פה בשבילך תמיד, ותודה על זה שאת היית איתי ותהיי כאן תמיד.
אני מאחל לך כל מה שחבר אמת יכול לאחל!
מאחל לך שמחה ואושר, שתמיד תהיי כולך מלאה בקסם וצבעוניות, ושאף פעם אל תאבדי את זה!
מאחל לך אהבה כנה ללא גבולות; לילדה כמוך שרק נותנת ונותנת מעצמה ויודעת רק אהבה ונתינה ועזרה לזולת מגיעה את האהבה הכי גדולה בעולם! כזו שתימשך שנים רבות ואפילו עד זיקנה!
מאחל לך כמובן חיים ארוכים עד 120, עם כל המצוות שאת עושה והמעשים הטובים שאת מפזרת, מגיע לך גם לחיות עד המאה הבאה והמאה שאחריה!
מאחל לך הצלחה בכל מה שתעשי ובכל דרך שתבחרי! ללא ספק יודע שתגיעי לאן שתרצי כי כל מה שאת נוגעת בו הופך למשהו אחר, משהו מדהים ושליו, ושמח ואמיתי!
מאחל לך שתבחרי את החברים שלך ואת האנשים בחיים שלך בקפידה כי אין מה לעשות- כמה יפה, ככה רגישה! לא ארצה שהבן אדם הלא נכון יגרום לך לעצב או תסכול, ולכן אני אאחל לך חברות כנה ואמיתית, ללא תמורה וללא גבולות ורק הרווחים ללא הפסדים כמו שמגיע לילה עם הלב הכי גדול שקיים!
מאחל לך חיים מטורפים וחוויות מרגשות, המון כיף והמון אהבה, שתחלמי הכי גדול שאת יכולה, ושתגשימי הכל! מאחל לך סיפוק עצמי, ומיצוי עצמי, והנאה מהכל. אין סוף למה שאוכל לאחל לך, ואין סוף למה שמגיע לך! מאחל לך מזל טוב ויום הולדת שמח והמון נשיקות וחיבוקים ואהבה ללא תנאים!
בת 15! האחות הקטנה שלי! מאחל לך שתנהגי בחוכמה ובתבונה, ובזהירות בחיים שלך! שתמיד תחשבי פעמיים ואף פעם אל תפסיקי להיות המדהימה שאת! מלכה שלי!
אוהב אותך בלי סוף- אדיר!
אנונימי
שואל השאלה:
ואי מושלמת תודה
אנונימית