49 תשובות
אין שום כיבוש
אנונימית
אין פה שום כיבוש, זאת המדינה שלנו.
איך אפשר לסיים משהו שלא התחיל?
פלשתינה אינה קשורה עם הפלשתינים בשום דרך. פלשתינה נקראת בשמה על שם העם הפלשתי שכבר נאבד ונעלם מן העולם. ארץ ישראל נקראת פלשתינה על ידי גנרל בהיסטוריה שבכוונה תחילה רצה להרחיק את עם ישראל מהמסורת היהודית.
כשהקמנו את המדינה, לא הייתה פה מדינה ערבית, או קהילה כזו או אחרת, רק מספר תושבים מועט ומפוזר להם נתנה אזרחות כחוק.
מדינת ישראל הסכימה להצעות השלום פעמים רבות, והערבים הם אלה שדחו אותן ופתחו במלחמה. מדינת ישראל מאפשרת פולחן דתי לכל אחד וחופש דת והיא היחידה שמאפשרת ואיפשרה לכל הדתות להיכנס לירושלים.
אם דיברת על מוסריות, ישראל היא אחת המדינות המוסריות בעולם, הן בהגנה על חפים מפשע, הן בשךיחת משלחות הצלה לכל העולם, הן בחקיקת חוקים בעד החלשים ועוד. תנועת החמאס ודומותיה, דוגלות באמונת החיזבאלה ואיראן להשמיד את עם ישראל והם לא מוחים נגד שום כיבוש. שים לב, רוב הפיגועים היו על ידי אנשים בעלי אזרחות ותעודת זהות כחולה. הם יכלו להסתובב חופשי במדינה.
ימנים, הפלפולים שלכם הם סתם התחמקות מהבעיה.

הבעיה היא שאנחנו שולטים על מליוני אנשים ללא אזרחות וללא זכויות אזרח, באמצעות ממשל צבאי.

הפתרון הוא לוותר על השטחים ולאפשר להם להקים מדינה משלהם, או לספח אותם ולתת להם אזרחות וזכויות שוות.
שואל השאלה:
הכיבוש זו עובדה, גם אם נתעלם מכיבוש השטחים, יש כיבוש של אזרחים. מליוני פלסטינים חיים תחת שלטון צבאי ישראלי ללא זכויות אזרחיות.
אתה טועה. אין שום כיבוש.. אולי זה בגלל המחבלים?
שואל השאלה:
הכיבוש זו עובדה. יש אוכלוסיה שנשלטת, ומה קשור המחבלים? אולי המחבלים נהיו כתוצאה מהכיבוש?
זו לא עובדה. והם לא נהיו מחבלים בגלל הכיבוש. זה שקר.
שואל השאלה:
להתכחש למציאות זו לא חכמה. ואם את רוצה להסביר איך נהיו מחבלים, תביאי סיבה אחרת שמסבירה את זה.
אין כאן שום כיבוש ושום נעליים. אני לוחמת מגב, משרתת בירושלים-בוא אספר לך טיפה היסטוריה.
הוויכוח המרכזי של הערבים-או במילים שלך פלסטינים-איתנו, הוא בעיקרו על הר הבית ועל אבן השתייה (מוזמן לקורא בוויקיפדיה), אחר כך זה כבר עניין של כביכול לקיחת שטחים מהם-שמלכתחילה לא היו שייכים להם.
ירושלים היא העיר השלישית הקדושה לפלסטינים, קודם יש את מכה אחר כך את אל מדינה, ורק בסוף את ירושלים-לעומת היהודים שירושלים היא העיר היחידה והקדושה לה ביותר. הפלסטינים מאמינים שביום הדין ירדו כל המלאכים מהשמיים וישבו על אבן השתייה (מאמינים שהעולם נוצר במקום בו נמצאת אבן השתייה, ושכל המים מהמבול של נוח התנקזו לבסוף באבן השתייה ועוד מלא תיאוריות)-ויתנו את הדין לכל החוטאים. המצחיק זה, שהקוראן (שהוא אגב נגזרת של התנך שלנו, רק עם מעט שינויים כמובן)-בכלל לא מזכיר לרגע את ירושלים ולא את אבן השתייה ובכלל אומר שישראל שייכת ליהודים.
הפלסטינים לא רוצים מדינה.. הם לא רוצים שלום.. הם רוצים דם, והרבה מאוד. ועצוב שאתה בתור ישראלי שרואה את הפיגועים הללו עוד מעז להוציא את המילה כיבוש מהפה. אני מניחה שאתה לא דרומי אז אתה לא יודע מה זה להיכנס לממד כל עשר דקות, או לחטוף התקף לב כשאתה שומע שנפלה רקטה בשכונה שלך.
אין כאן שום כיבוש ולא היה דבר כזה מעולם. לערבים הייתה הזדמנות לחיות איתנו בדו קיום ב67 והם וויתרו. הם אמרו שהם מעדיפים למות ולהרוג מאשר לחיות עם יהודים בדו קיום. הם רוצים הכול או כלום.
אתה יודע שכמעט 90 אחוז מהעזתים שנמצאים ברצועה-הם בעצם פליטים ממצרים? חלק מהנסיון של הפלסטינים להשתלט על ישראל היא טפטופים של פליטים.
מה אתה חושב? שאם אנחנו ניתן את אזור איוש, את ירושלים, את הצפון ועוד כמה שטחים שהם רוצים-אנחנו נחייה בשלום? הם חמדנים והם אכולי שנאה, הם רוצים רק מוות ותו לא. אם הם ישתלטו על השטחים שלפי דת ודין השטחים האלה כחוק שייכים לנו-הם לא יהיו חברים שלך רק כי תמכת בשחרור כיבוש שלא קיים-הם יערפו לך את הראש ויצחקו על זה.
"העם" הפלסטיני מעולם לא הוזכר בעבר, לא בתנך ולא בהיסטוריה. ל"עם" הפלסטיני אין גבולות, אין מקור, אין המנון, אין חוקה, אין ממשלה, אין מדינה, אין היסטוריה, אין כלום מלבד דיבורים.
העם הפלסטיני הוא שקר אחד גדול וזאת בושה שאתה לוקח חלק ממנו.
אני מזמינה אותך לכפר שאני משרתת בו, תעביר איתי משמרת אחת, תחטוף בקבוק תבערה, אבנים, מטעני חבלה, קללות... ואז נראה מה תגיד על הכיבוש הזה שלך.
שואל השאלה:
חבל שאתם מתעלמים מהעובדה שיש כיבוש צבאי על אוכלוסיה של מליונים. תנסי אולי פעם להבין את הזעם שלהם, את התסכול. נכון הם מקללים וזורקים אבנים כי את לא אמורה להימצא שם ולשלוט בהם.
אתה זה שמתעלם.. אי אפשר להבין אותם והם צריכים ריסון
שואל השאלה:
הם לא חיות. זה בני אדם בדיוק כמוך, זו עובדה בסיסית. יש להם מניעים שאני לא חושב שאם היית במקומם היית נוהגת אחרת.
הם כן חיות. תיקוןהיו בני אדם, אפשר לנהוג אחרת, אלימות ןטטרור לא הדרך, איך הם בני אדם שהם נוץנעםמךילדים שלהם. סכינים ולתת להם לדקור אנשים סתם. ככה? אתה טועה והם לא. הם איהדומכבר מזמן את הצלם האנוש שלהם
מאזאיבדו שהרשות הרשות הפלסטינית ואבו מאזן וחמאס ןוכצהוכה ארגוני טרור שוטפים להם*0
*
את ה*0
מוח. בשנאה וזה שאלימות וטרור הם* הפתרון היחיד. אתה חי בסרט.
ואתה חי באשליה
הם. כבר לא בני אדם. הם היו. הם איבדו את הצלם אנוש שלהם מזמן מאז שמסיתים אותם לרצח. הם אינם בני אדם אלא חיות!
בטח שאנחנו אמורים להימצא שם! אלה שטחים שעפי ההיסטוריה, הדת והחוקה הם שלנו!
שיהיו מתוסכלים בחורים שמהם הם הגיעו, אתה מוזמן להצטרף אליהם. מעולם לא הייתה ולא תהיה סיבה מוצדקת לרצח ולסיכון חיי אדם.
כיבוש צבאי? פעם אחרונה שבדקתי אתה גר במדינת ישראל-מדינה מלאה ביהודים שניסו להכחיד אותם פעם. מן הסתם שקיים צבא ומן הסתם שהצבא יפטרל בשטחים שלנו גם אם זה לא מוצא חן בעיניי הערבים.
שום דבר לא ימצא חן בעיניהם ולעולם לא יהיה איתם הסכם. חבל שאתה מצודד בהם.
והם ממש " בני אדם"
שואל השאלה:
חבל שזו הגישה שלכם. תנסו לחיות יום אחד בעזה ואז לדבר.
שואל השאלה:
כנראה שאין מספיק או שכל השמאלנים לומדים חח
אני ^^ וגם בגלל שזה מזכיר גטו (כזה אירוני \-: )
חחח אין פה שמאלנים?
אני
וחבל שזו הגישה שלך, אתה צוחק עלי? אתה יודע מה יש? את חמאס!
אתה טועה ותפסיק עם המינוסים! אם הם בני אדם, אז אני ספיידרמן, כן ממש, ראיתי כמה הם "בני אדם" אני יודעת שאתה זה שעושה מינוסים, הגישה שלך היא לא נכונה, כל אחד יודע שחמאס שם אז אין מה לעשות שם, יש מלא סרטוני שמראים את האמת וממליצה לך לראות את זה, אולי אני אראה לך עכשיו, ועכשיו תראה בעצמך אם הם בני אדם, ההפך מזה הם לא, הם עשו פיגועי דקירה ופגעו באנשים, הם גם עודדו את הילדים שלהם לדקור.. הם "בני אדם" כן ממש, עם חינוך כזה של רצח והרג, הם ממש " בני אדם" אתה חי באשליה ואתה צריך להתעורר מזה, הם לא בני אדם! תראה את הסרטונים האלה ותבין בעצמך, ילדה אחת פלסטינית אמרה שהיא רוצה לדקור יהודים ואבא שלה מעודד אותה, זה נראה לך הגיוני? שילדים בני 13 הולכים ודוקרים אנשים אחרים כי רצו להיות שאהידים? שכל המטרה של אותם מחבלים היא להרוג אותנו וגם אותך? אתה חושב שהם ירחמו עליך? הם יהרגו גם אותך, עובדה שאפילו רובם יצאו נגד כל הטרור וחושבים שכל מה שאמרו להם הארגוני טרור וקיצונים לא נכון, והם בעצמם לא רואים בנו האויב שלהם, יש פתגם שאומר המרחם על האכזרים סופו שיתאכזר על הרחמנים, אם אתה מרחם על אכזרים כמוהם, אז אתה עלול להתאכזר לרחמנים. הם כבר לא בני אדם. הם איבדו מזמן צלם של אנוש בתוכם!
ואם כבר בדיקת מציאות קטנה בשבילך:

שני מחבלים פלסטינים - האחד בן 13 והשני בן 15 - דקרו יחד נער יהודי בן 13 שרכב על אופניים ופצעו אותו באורח אנוש. לפני כן דקרו השניים את יוסף בן שלום, בן 21 שנפצע קשה. זו תוצאת הפיגוע אחר הצהריים (ב') בפסגת זאב, אחד הקשים ביותר בגל הטרור הנוכחי. "הילדה שלי הייתה ליד הנער. הם צעקו 'אללה אכבר' ודקרו אותו", סיפר שרון בן שושן, עד ראייה לפיגוע


המחבלים הם נערים בני דודים מבית חנינא: חסן מנאסרה (15) שחוסל, ואחמד מנאסרה (13) שנפצע. הם הגיעו מרחוב הארבעה בירושלים. אחרי הדקירה הראשונה הם המשיכו במעלה רחוב השישה עשר, הבחינו בבן ה-13 על אופניים, ודקרו גם אותו. אזרח שהבחין בכך רץ לעברם והם החלו לברוח לכיוון שדרות משה דיין. במהלך הבריחה נפצע הנער ככל הנראה על ידי כלי רכב, והשני המשיך לרוץ. קצין ושוטר מג"ב שהיו בניידת של תחנת שפט הבחינו בו רץ לכיוונם עם סכין בידו. הם קראו לו לעצור, ומשלא נענה להם - ירו לעברו.בינתיים, בן שלום שנפצע קשה עצר אוטובוס שהרחיק אותו ממקום האירוע. הוא טופל על ידי מד"א באוטובוס ברחוב הסיירת הירושלמית.במשטרה בודקים עדויות שלפיהן המחבלים נכנסו קודם לחנות במורד רחוב הניידות בפסגת זאב ובדקו אם העובד במקום ערבי. כשהוא ענה להם בערבית - הניחו לנפשו. לאחר מכן יצאו מהחנות והחלו בדקירות.
האזרח שרץ אחרי המחבלים סיפר: "ראיתי שניים עם סכינים וראיתי שדקרו את הילד הקטן. העדפתי לרוץ אחרי המחבל הגדול כי ידעתי שינטרלו את הקטן. רצתי אחרי הגדול וצעקו לי שיש אחד מאחוריי. הסתובבתי אליו תוך כדי שהוא מניף את הסכין עלי. עמדתי מולו עם המקל. הוא הצליח להתחמק והמשיך לרוץ עד שקיבל מכה מכלי רכב ועפה לו הסכין. נתתי לו מכה בראש עם המקל והמשכתי לכיוון המחבל הגדול. עד שהגעתי אליו השוטרים כבר נטרלו אותו".אליהו, אחיו של הפצוע יוסף בן שלום, אמר מאוחר יותר: "הוא גיבור כארי. הוא חזק. ראינו שהפתיעו בפיגועים גם שוטרי יס"מ ומג"ב, אז אני לא מתפלא שהפתיעו גם את אחי. ברוך השם צריך להודות שיש פה נס בתוך נס. הדקירה היא ס"מ ספורים מהחזה. הוא חזר מהילולה של שמעון הצדיק בשייח ג'ארח. מצבו בינוני עד קשה אני מבקש שיתפללו לרפואתו, יוסף חיים בן זהבה".בוא נראה אותך מנסה להצדיק את זה, "גאון"
ואני הולכת לחפור לך עד שתבין, אתה אומר שהם בני אדם ולא חיות, שיש פה דיכוי וכל זה, תוכיח לי, אז נכון שיש חלק מיהודים ישראלים פה שלא אוהבים אותם אבל יש כאלה שכן, אבל זה גם מסיבות אחרות, ביטחונית וכל זה,
שואל השאלה:
תראי את הסרט שומרי הסף אולי זה יתן לך הסתכלות אחרת.
ובכלל המחבלים הם אלה שהתחילו את זה קודם... זה לא. תראה את זה בעצמך, תראה אתה את הסרטוני שבהם מסיתים אנשים לרצח יהודים וזה אולי יפקח את העיניים שלך לגמרי
תראה את החדשות, סרטוני הסתה של חמאס והרשות הפלסטינית, את המצב של יהודים שנדקרו פה על ידי המחבלים. וזה ישנה לך את המחשבה, והם ממש לא ב נ י אדם. תצא מהבועה שלך ותעורר מזה, הם לא בני אדם והם לא יהיו, מסיתים אותם לרצח ולהרג, אפילו רובם הבינו שכל הדרך של פיגועים וטרור היא לא הדרך הנכונה והם העידו נגד זה. תפסיק להיות עם הראש בקיר, אם אתה חושב את עצמך חכם, אז בוא נראה אותך מנסה לעבור פיגוע דקירה מאחד מהם ואז נראה אותך מדבר.."הם בני אדם " הם לא חיות" בלה בלה.. מה שאמרת עכשיו היה גיבוב של שטויות במיץ. אני ראיתי את המציאות ואני מחוברת אליה יותר ממך, אתה מנותק מהמציאות כל כך שאתה חושב שהם בני אדם ושמותר להם לבוא ולדקור פה אנשים כמה שהם רוצים. אתה טועה ומטעה פה אחרים ואתה לא מבין כלום, להיכנס לראש שלהם אתה אומר לי... כן בטח בוא ניכנס לראש של מחבל שעומד לדקור מישהו ולהרוג אותו ונבין אותו, כן" מסכן " המחבל, הוא כל כך רוצה לדקור אותנו בוא ניתן לו, זכותו.. בוא לא נגן על עצמנו וניתן לו להרוג אותנו, אתה קולט כמה שזה מפגר וטיפשי עכשיו? נשמע שאתה מצדיק את פעולת הטרור שלהם והדקירה ומחשיב את זה כמשהו טוב כמוהם... כאילו שזה " בסדר " לדקור יהודים וגם להסית אחרים לדקור. זה כמו בסדום ועמורה, הם חשבו שזה בסדר לעשות מה שהם רצו ובלי חוקים וכל המקום שלהם היה מלא בשחיתות, זה כמו בגרמניה, גם היטלר ואנשיו חשבו שזה" בסדר" להרוג יהודים, ועוד להסית אנשים בעידוד לרצח, כן למה לא? הרי זה "בסדר".
ובקיצור, טעית! הם לא בני אדם, אתה היית צריך כבר להבין את זה אחרי כל כמה הפעמיים שניסו להסביר לך את זה, הם מחבלים, הם מחבלים מתאבדים שמטרתם העיקרית היא להרוג אותנו, הם כבר הבהירו את זה ואמרו את זה בעצמם, יש מלא הוכחות לזה.. תבדוק בעצמך, אז אל תבוא לפה ותגיד שהם בני אדם.. אתה שטוף מוח מהסתה הפלסטינית שלהם. ואתה אינך מבין את זה. תעורר ותצא מהבועה שלך! שטפו לך את המוח המחבלים!
שואל השאלה:
חבל לך, את לא משכנעת אותי. יש פה כיבוש ותכלס נהרגים להם יותר. מנקודת מבטם המחבלים זה לוחמי חופש. אפשר לגנות את האלימות אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שיש דיכוי מתמשך. זה המצב בשטחים ובעזה, וחבל שאת מכלילה כאילו כולם מחבלים. תנסי להכנס לראש שלהם במקום לחיות כל היום בלהאשים את הצד השני ותנסי לבדוק אם אנחנו גם אולי לא בסדר.
שואל השאלה:
שבוע טוב. אני חושב שהדבר היחיד שהצלחת לשכנע אותי, זה שאת ימנית קיצונית. את נוטה להכליל, מביאה דוגמאות של מקרים קיצונים, ומסיקה מכך שהערבים הם לא בני אדם. אבל גם את אותם מקרים קיצונים את צריכה להבין. כשהם רואים את החברים שלהם נהרגים מאש של לוחמי מג"ב במהלך הפגנה, מבחינתם זה לא פחות חמור מפיגוע שנעשה כנגד ישראלים. הקיצונים תמיד מחפשים לנקום, וכשאין מדינה פלסטינית שתרסן אותם, אלו התוצאות. מעניין גם למה צריך לירות בכל אחד שמנסה לדקור צרור כדורים ולעשות וידוא הריגה, בו בזמן שעל פי חוק מותר רק לנטרל (ברוב המקרים ירי אל הרגליים מספיק). איך זה שמחבלים יהודים לא מועמדים לדין. איך זה שמחבל יהודי במצעד הגאווה לא נורה, למרות שבמהלך ניסיון ההשתלטות עליו הוא המשיך לדקור, בעוד מחבל ערבי, או אפילו מי שנחשד ככזה, נורה מיד בצרור קטלני. קשה לשפוט רוב דורסני. משום שלרוב הדורסני קשה לשפוט את המיעוט שנשלט.
תודה בזה! אתה הפסדת, אני לא ימנית קיצונית, "גאון" אמרתי רק אלה שהם קיצונים... ואיך אתה מעז להצדיק אותם בפיגוע דקירה? ובכלל אמרתי קיצונים. אני לא ימין או שמאל. אני מרכז. רוב הערבים כן בני אדם שאינם נמצאים בשליטה של מוסלמים קיצונים ואלה שעושים את זה, לא בני אדם למה צריך לירות? כי הם מנסים לפגוע ביהודים! המחבלים יהודים כן מועמדים לדין! אני לא נוטה להכליל, הכוונה שלי הייתה למחבלים ולקיצונים, כל רוב הם בסדר.. אתה זה שלא הבנת אותי נכון.-.-
ואני התכוונתי רק למחבלים ולקיצונים. לא לכל הערבים שהם כן בעד שלום. אתה בכלל הקשבת לי? ואני לא ימנית קיצונית, אני לא נגד כל הערבים רק המחבלים ואלה שנגד ישראל, בכלל התכוונתי שהמחבלים לא בני אדם, אתה לא הבנת אותי נכון, "גאון " טוב אם רוב הערבים שנגד ישראל לא היו מנסים להתפרע או להתנהג כמו לא יודעת והיו מנסים להתנהג כמו בני אדם וזה, אולי הם לא היו נורים בכלל על ידי לוחמי מגב. בסכנת חיים, צריך לפעול מהר. אותו אדם שדקר עלול שוב ללכת ולדקור אנשים, עוד פעם, הוא לא יפסיק, הוא כבר הושחת ואין דרך לרפא אותו מהשפעה של אותם קיצונים, ומי אמר לך שמחבלים יהודים לא מעומדים לדין.. אולי הם כן.. הכוונה שלי הייתה שהמחבלים לא בני אדם ולא כל הערבים ואני טרחתי להסביר לך את זה שאמרתי שרוב... וגם שיש חלק מהם נגד טרור, אבל כנראה שאתה לא הקשבת לי ומיהרת לשפוט אותי, אני לא ימנית או שמאלנית קיצונית, אני באמצע ואני לא שונאת ערבים, כל עוד הם מנסים לפגוע באנשים פה אין לי סיבות לשנוא אותם, אני שונאת רק את המחבלים ואת אלה שכן מנסים. מה שאמרתי היה מכון לאותם מחבלים ואותם ערבים קיצונים שמתנהגים ככה, וברור שיש ערבים שבעד ישראל והם מתגייסים והם בעד שלום, לא הכללתי את כולם עם המחבלים, הפרדתי אותם, אתה צריך ללמוד לקרוא טוב מה שאמרתי ולהבין את זה.. הבנת הנקרא.. ומחבלים עדיין לא בני אדם.
הם רוצים מדינה, יופי אז שילמדו להתנהג כמו בני אדם, והכוונה למחבלים.. וברור שיש בהם אנשים טובים ולא כולם מחבלים, למה לדעתך הזכרתי את שריף געבר ואת מעסב יוסף בתור דוגמה לאלה שכן בעד שלום עם ישראל ואמרתי שהם נגד טרור? סתם? תעשה טובה ותקרא היטב את מה שכתבתי פה, ובכלל אם הם באמת רוצים מדינה, אז שילמדו להתנהג כמו בני אדם, קל לעשות שלום עם אנשים שכן רוצים שלום אתנו, אבל אם אלה שלא באמת רוצים שלום אי אפשר, יש בהם טובים אבל גם רעים וזו הבעיה פה, אם אותם קיצונים לא היו מסיתים את כל הרוב שנשאר בשליטה שלהם ומשחיתים אותם עמוק בלב. אז כבר היה שלום אתם. הבעיה שאותם קיצונים מצליחים להשפיע עליהם עמוק יותר בלב שלהם, ובכלל, אתה חושב שאם לא ירו באותו מחבל, הוא לא ילך ויעשה את זה עוד פעם? אותו מחבל יעשה את זה עוד פעם לא משנה כמה פעמים תנסה לנטרל אותו, זו כבר סכנת חיים. ואתה לא מבין כלום, אני לא עשיתי שום הכללה פה, רק הזכרתי את המחבלים, וברור שצהל צריך לשמור בשטחים, מה יקרה אם תהיה שוב התפרעות של אותם מחבלים באיזה אזור בירושלים או בחברון? מה יעשו אותם יהודים שגרים שם? איך הם יתגוננו מזה? אם אין שמירה, אין בטחון וחיים של אנשים שם יהרסו, להזכיר לך את הפיגועים שהיו, גם אצלנו יש כאלה שלא בסדר, הבעיה שאותם מחבלים גרמו לכל זה לקרות בגלל המעשים חסרי האחראיות שלהם בכלל! אם הם רוצים מדינה משלהם, אז שיתנהגו כמו בני אדם ושיהיו בני אדם בכלל, בלי כל התפרעויות למיניהן ופיגועים כל פעם מחדש, וגם שילמדו מרוב האחים שלהם שהם נגד מלחמה נגדנו והם בעדנו ונגד כל הטרור הזה, אז אולי יקבלו מדינה משלהם, זה הכול!
שואל השאלה:
אז בגלל המחבלים כל השפויים שהם הרוב יסבלו ויחיו תחת כיבוש?
אולי אתה טועה? זה לא כיבוש, רובם מקבלים פה חופש ביטוי והרבה כסף וזכויות. בכלל, השפויים פה לא תחת כיבוש דווקא, הם במקום אחר והם בצבא או מקבלים הטבות פה, הם לא יסבלו אם אותם מחבלים יפסיקו לפגוע בנו ואותם יהודים יפסיקו לפגוע בהם בתגובה למעשיהם, וחוץ מזה, מה אתה רוצה בכלל? שניתן חופשי לכל אותם מחבלים ללכת חופשי פה כל פעם שהם רוצים ולפגוע ביהודים?!? זה מצב ביטחוני כאן, לא הייתה ברירה אחרת, מנסים לפגוע ביהודים כאן ואנשים נפגעים מזה. מה אתה מצפה שנעשה? שניתן להם לפגוע בנו כמה שהם רוצים? לדקור אותנו מבלי להגן על עצמנו? מה אנו שוב בשואה? שוב חזרנו אחורה בזמן שבו היה מותר לאנשים להרוג יהודים או לפגוע ביהודים? וליהודים לא הייתה אפשרות להגנה עצמית בכלל? יש לנו צבא, אסור לנו להשתמש בצבא להגנה עצמית, או אסור לנו להגן על עצמנו במקרים כאלה? אנו תחת סכנה ממשית של ניסון לפגוע ביהודים בכלל, אין לנו דרך אחרת חוץ מהגנה עצמית. הרוב לא ממש גרים באזורים של מחבלים בכלל, רק אלה שנמצאים בשליטה שלהם. כל הכיבוש הזה הוא המצאה, גם ארצות הברית כבשה מדינות רבות ואותן מדינות למדו ממנה הרבה דברים, הייתה להם הזדמנות רבה ללמוד מאתנו הרבה דברים ולהתפחת מאוד, להשתמש בחוכמה ובמדע וגם לבנות את עצמם ואת המדינה שלהם, הרבה כסף נתנו להם, והוא בוזבז על כלום, בקושי משהו מועיל חוץ מפצצות ורקטות, והמנהיגים שלהם בחמאס, בעזה, מנצלים את כל זה למטרות רעות ולא למטרות טובות, ולהם לא נשאר כלום בגלל החמאס. סורי, ניסנו לתת להם הרבה הזדמנויות, הזדמנות שנייה ולאחריה עוד הזדמנות שנייה וכל זה, והם בחרו להמשיך לשחק אותה מסכנים. כל שאר הזדמנויות שנתנו להם, הם בקושי השתמשו או נצלו, הרבה כסף שהיה יכול לבנות את עזה ולגרום לה להיות כמו ניו יורק השנייה, בוזבז על שום דבר חוץ מטילים וטרור. ובגלל ה ממשלה של עזה שהם החמאס. הכול נראה ככה. תאשים את המחבלים, תאשים את אבו מאזן, את כל אותם קיצונים שבטלוויזיה של הרשות הפלסטינית שמטיפה ומסיתה לרצח של יהודים, ומלמדת ילדים קטנים ללכת ולדקור יהודים כאילו שזה טוב, שאותם מחבלים עושים סרטוני הסתה ואחרי כל פיגוע שלהם הם חוגגים ועושים ציורים שבהם הם הורגים יהודים.. תאשים אותם ולא את העם שלך שמנסה להגן על עצמו מפני כל אותם מחבלים.
שואל השאלה:
אני מדבר על הפלסטינים, לא על אזרחי ישראל הערבים.
אז שהם ילמדו לשלוט בעצמם ולא להקשיב לכל אותם קיצונים, אם יש להם שכל אז ש ישתמשו בו ויחשבו, שלא יקשיבו למחבלים ולאותם אנשים שמסיתים אותם לזה, אם הם לא רוצים להיפגע, אז עצה: קודם כל, בלי להקשיב לאותם מסיתים או משחיתים במסגדים או בטלוויזיה של הרשות הפלסטינית או בבית הספר של הילדים שלהם, שלא ילמדו את הילדים שלהם את דרכי המחבלים או שאהידים, שילמדו לחשוב בעצמם ולהפעיל את הדבר במוח שנקרא הגיון ושכל, ויתחילו לחשוב שאם כל הפיגועים האלה הם באמת דבר טוב (כמובן שיש כאלה שכבר חשבו על זה והבינו שזה לא בסדר) ויתחילו להעיד נגד זה, במידה אם אפשר בכלל. ושלא יקשיבו לארגוני טרור, לאותם אנשים קיצונים כמו אבו מאזן או הרשות הפלסטינית או פעילי ארגוני טרור שמעודדים או מסיתים אותם או את הילדים שלהם לזה. שילמדו בעצמם את הבדלים בי טוב ולרע. הם סובלים כי המנהיגים שלהם לא באמת רוצים שלום ובגללם קורה כל זה, אגב אם תשים לב לזה, בגלל המחבלים האלה, התחילו יהודים לנקום ולדקור ערבים אחרים, כל זה כתוצאה מאותה פעולה של מחבלים, אם לאותם מחבלים היה שכל וגם הייתה אחראיות למעשיהם והם לא היו עושים את זה, אז אותם יהודים לא היו חושבים על זה, דבר אחד שיכול היה להימנע אם הם היו חושבים קודם. אבל איפה זה? להם לא אכפת מה יקרה לאנשים שלהם, עובדה שבגללם, רוב הערבים ואנו נפגעים מזה כל יום..
שואל השאלה:
תני להם אפשרות לשלוט, אפשרות למתן. מצד אחד את שולטת בהם ומצד שני את דורשת מהם להתמתן.
הם צריכים ללמוד בעצמם, הבעיה שמסיתים אותם והם צריכים חיסון עצמי, נתנו להם כבר כמה פעמים אפשרות לזה, הם אלה שצריכים ללמוד לשלוט בעצמם, כי צריך לשמור מפני התפרעות שלהם שעלולה לקרות..
ותפסיק עם זה, אתה יודע שמה שהם עושים לא בסדר! הייתה להם אפשרות לשלוט בעצמם, הם צריכים חיסון כמו שאמרתי לך, התנהגות שלהם לא בדיוק התנהגות של בני אדם, הם צריכים שיחסנו אותם וישלטו בהם ביד קשה, אי אפשר להקל עליהם, אתה יודע כמה מחבלים שחררו בגלל הדרישות שלהם? שישראל מטפלת במחבלים בצורה מאוד מוסרית? אפילו בילד שהיה מחבל ודקר אנשים? למרות שזה לא הגיע לו? מצד שני, מה אתה רוצה? שנהיה נחמדים יותר מדי אליהם? זה כבר ניצול... אנו מתנהגים אליהם כמו בכפפות של משי והם מזלזלים בנו לגמרי. הם צריכים שליטה עצמית ומישהו ילמד אותם מה זה מוסר. הבעיה שאי אפשר לרפא אנשים שהם כבר הורעלו מרוב הסתה והשחתה של הנפש שלהם, שהם כבר מגיל צעיר למדו להיות שאהידים!
שמאלנים, מה יהיה אתכם...
אין שום כיבוש
הם רוצים להרוג אותך
אין פרטנר
זה לא כמו מצרים וירדן

יודע מה הפירוש של חמאס בערבית? הם מאמינים בגיהאד וברצח עד שישיגו את מבוקשם- לקחת לך את האדמה

זה לא הגיוני שיהיה מדינה באמצע ישראל

אל תאמינו לשקרים הגדולים שלהם, לא הייתה פה מדינת פלסטין והם מצטערים שנתנו לנו שטחים אז לפי חוקי השריעה מותר להם לשקר למען המטרה- המופטרה מקדשת את האמצעים
בדיוק!^ כל הכבוד stay - yourself. אין שום כיבוש! גם ארצות הברית כבשה כמה מדינות, והם למדו מארצות הברית הרבה דברים, כמו קליפורניה ועוד. הם רוצים להרוג- המחבלים, גיאהד בן אדם, כל הארגוני טרור הם חיים על רצח והרג, אי אפשר לתת להם להתנהג ככה ואי אפשר להתנהג אליהם בצורה נחמדה יותר מדי, אם כבר, זה ניצול שאנו צריכים לטפל במחבלים שלהם למרות שהם ניסו להרוג אותנו, לך תמצא מדינה שמוכנה לטפל במחבל כלשהו למרות שהוא ניסה לפגוע באנשים אחרים בה, לא חושבת שארצות הברית תשמח לטפל בו יפה אחרי זה או רוסיה או כל מדינה אחרת, אצל כל המדינות, הענישה היא קשה ואסירים ממושמעים מאוד, אצלנו, שום דבר, בתי הכלא הם כמו בית מלון בשבילם ואנו מטפלים בהם כמו איזה מפגרים. במקום שנעניש אותם ביד קשה ונגרום להם להבין אחת ולתמיד שזה בלתי נסלח, אנו מטפלים בהם כאילו שהם מסכנים ושצריכים טיפול.. כמו הילד שהוא מחבל בן 13, ואיזה טיפול הוא קיבל, וי אי פי, כן הוא קיבל יופי של טיפול, איפה הצדק פה? איפה תמצא מדינה שתהיה מוכנה לטפל במחבל שדקר אנשים בכלל? אין אחת כזו! אם מישהו ינסה לפגוע באזרחי ארצות הברית או באובמה נשיא ארצות הברית, הוא לא יקבל טיפול יפה בבית חולים או בית כלא שהוא כמו בית מלון, אלא ענישה קשה. ובכלל ברוסיה או בקוריאה... זה אוי ואבוי למי שינסה לפגוע בפוטין או במושל קוריאה..
תודה אודיה, בדיוק קראתי את כל התגובות שלך ורציתי להגיד כל הכבוד את מדהימה ומבינה מה שקורה כל כך יפה וטוב שיש אנשים בדעות שלך
אה, אני לא בדיוק ימין או שמאל, אני מרכז, אבל אני מודעת למציאות הזאת, אי אפשר לעשות שלום עם מחבלים, אפשר רק עם אלה שרוצים באמת שלום, אבל זה רק מיעוט קטן, הבעיה שמסיתים את הרוב שבשליטה שלהם לרצח, כל השאר כבר הבינו את זה..
עלק" להיכנס למוח שלהם ולהבין אותם" זה כמו שתגיד למישהי שעברה אונס מאנס שאנס אותה, תיכנסי למוח שלו ותבין אותו, או למי שעומד להירצח מרוצח, תיכנס למוח שלו ותבין אותו, חה, אתה רק מוכיח לי כמה שאתה טועה, בוא נראה אם יש לך כזה אומץ ללכת לאותם אנשים שנפגעו ממחבלים ושהם בבית חולים ולומר להם להיכנס למוח שלהם ולהבין אותם.. בוא נראה מה תהיה התגובה שלהם או מה הם יחשבו, להיכנס למוח שלהם, לא תודה... אני לא רוצה להיכנס לראש של אנשים שכל החיים שלהם, חונכו וגדלו על תרבות של רצח ושנאה והרג, שכל מה שיש להם בטלוויזיה זה רק תכנים שבהם אומרים להם להרוג יהודים, שזה טוב להרוג, להיות שאהיד, לעשות פיגועים ושאם הם יעשו את זה הם יהיו בגן עדן והם יהיו גיבורים, לדקור יהודים וכל זה, שבבית ספר שלהם, מחנכים אותם, מחבלים או אנשים קיצונים שאומרים להם שהרג זה טוב ושאפילו במשפחות שלהם, מחנכים את זה על פי בסיס קבוע, מצטערת אבל לא, אני ראיתי את הראש שלהם ואיך הוא עובד, ואני יכולה לומר, הראש שלהם מעוות, הם לא בני אדם כבר.! יש סרטונים שבהם יש תוכנית טלוויזיה שבה מעודדים ילדים להרוג יהודים ואומרים להם זה טוב, גם שאיזו מתנדבת אוסטרלית באה לג'נין וראתה בעצמה את הילדים שם, והילדים שם אמרו ואני מצטטת לך:" אנו לא רוצים שלום, אנו רוצים מלחמה, אנו רוצים למות כמו השאהידים " גם איזה פעיל למען הפלסטינים בא לעזה והוא נהרג על ידי אותם אנשים שניסה לעזור להם. ובהתחשב במה שקרה השנה, שילדים בני 12-20 נשלחים על ידי ההורים שלהם או החברה הקיצונית ללכת ולדקור יהודים במדינה הזאת, והם פגעו באנשים פה, חיילים, ילדים ומבוגרים, יש מלא עדויות לזה, תראה את החדשות של השנה בעיתונים, כמה אנשים נפגעו מהפעילות המיותרת שלהם, והם עוד אלה ששולחים את הילדים שלהם לדקור אנשים, ועוד אבן מאזן והרשות הפלסטינית, אחרי שחיילי צהל עצרו את הילד ושמו אותו בבית חולים, כי זו חובתנו כמדינה מוסרית לטפל בהם.. אמרו שהחיילים הוציאו אותו להורג למרות שהוא אושפז שם בבית חולים וקיבל טיפול של מלכים שם, למרות שזה לא הגיע לו הטיפול הזה אחרי שהוא דקר ילד בן 13 שהיה בגילו וגם מישהו בן 20. והוא עוד עשה את זה יחד עם בן דודו. אז אל תבוא ותגיד לי שהם בני אדם! אני שומעת חדשות וקוראת עיתונים פה, אני מחוברת למציאות פה יותר ממך, אני יודעת שהם לא בני אדם ואני לא רוצה להיכנס לראש של אנשים שכל החינוך שלהם הוא רק רצח והרג, זה בדיוק מה שהיטלר עשה ליהודים שחינך את כל גרמניה לרצח והרג על בסיס האדיאולגיה הנאצית, עכשיו תגיד שגם הנאצים היו בני אדם ושצריך להיכנס למוח שלהם? תן לעצמך סטירה בפנים ותבין את זה כבר.. ה ם ל א ב נ י א ד ם! ה ם ח י ו ת! ה ם ב ר ב ר י ם! כל התנהגות של אותם מחבלים היא של ברברים... כל הפיגועים, זה של חיות אדם, ולא של בני אדם, וזה הגבול.. אז תעשה טובה, ותשתוק כ בר!
לוחמי חופש עלק.. אין פה שום דיכוי, לא הכללתי את כולם.. סליחה אבל אני לא מתכוונת להיכנס למוח של מחבל שכל חייו חונך לרצח והרג, הם לא בסדר, הם אשמים והם גרמו לאותם יהודים להתנהג באותה רמה כמוהם. חבל לך שאתה סתום, אין פה כיבוש, גם ארצות הברית כבשה מדינות ואותן מדינות שכבושות על ידה, למדו להתקדם ולהתפתח, לראש שלהם? אתה באמת יצאת מדעתך? למה לי להיכנס לראש של מחבל שחונך להרוג? זה לא המצב בשטחים ובעזה, ו"גאון" אמרתי שיש ערבים נגד הטרור והמחבלים, ולא אמרתי שכולם כמוהם, אולי אתה תנסה לחשוב לרגע, שאתה זה שלא צודק? לוחמי חופש. ממש, איזה דיכוי, זו מדינה דמוקרטית וחופשית, יש להם עבודה, לימודים, יכולת לבטא את עצמם, ולקבל כסף חופשי, המצב שלהם פה יחסית טוב יותר מה המצב של ערבים שחיים בסוריה או במדינות מוסלמיות או מצריות קיצוניות או אלה שחיים תחת משטר של חמאס או דשאע. אז איזה דיכוי יש להם פה? הם התחילו לדקור אנשים, הפעולה שלהם גרמה ליהודים אחרים לנקום ולפגוע בערבים, וזה רק הלך והחמיר יותר, הם האשמים בזה, סליחה אבל אני לא הולכת לנסות להיכנס למוח של אנשים שכל החינוך שלהם היה רק רצח, שנאה ורוע, רצח ופיגועים וכל הטפות והסתות לשנאה ולפגוע בנו, זו הבעיה שלך שאתה לא מוכן להקשיב, אתה חי בתוך בעיה, שהם איזה מסכנים והם לא, יש מלא הוכחות נגדם, וגם כמה ערבים מוסלמים העידו נגד אותם מחבלים. זכותנו להגן על עצמנו, וסליחה, תתבגר כבר ותצא מהבועה שלך, י ש פיגועים טרור ממחבלים, למה לי להיכנס לראש שלהם ולהבין אותם? הם לא רוצים להבין אותנו, הם רוצים להרוג אותנו וגם אותך. הם כבר הושחתו על ידי ארגוני טרור וחמאס להרוג אותנו, אי אפשר להבין אותם...
ומספיק עם המינוסים, זו האמת ואתה מתכחש לה, הם אמנם נראים כמו בני אדם, אבל הם לא מתנהגים כמו בני אדם באמת, תכלס, לעשות פיגועים או שילדים קטנים הולכים עם סכינים במטרה לדקור אנשים ולהרוג, לא ממש התנהגות נורמלית של בני אדם בעולם הזה, והסרטון שהבאתי לך הוא נכון, אני יכולה להביא לך אותו עוד פעם שתבין את זה, בוא תסביר לי איך זה הגיוני שילדים קטנים הולכים עם סכינים או בכלל סכיני קצביים ועוד במטרה לדקור אנשים... בוא תסביר למה אנשי הדת הקיצונים שלהם מסיתים אותם במסגדים שלהם, שהתוכניות טלוויזיה שלהם מבוססות רק על להרוג יהודים ושום דבר חינוכי מזה או טוב מזה, שרוב בתי הספר שלהם מלמדים מחבלים לשעבר או שיש להם דגש גדול על שאהדה ורצח, המילה שאהיד היא מחבל מתאבד, ומחבל מתאבד הוא אדם שעושה פיגוע ופוגע באנשים, "גאון" אז הם לא בני אדם, כמובן שהכוונה לאלה שנגד ישראל ולא אלה שבעד... המצב של רובם יחסית טוב פה למצב של האנשים שחיים במדינות מוסלמיות או מצריות קיצוניות כמו סוריה, מצרים ועוד. ובסוריה בכלל אין חופש ביטוי. או גם באיראן אין, פה יש להם הכול. והם משתמשים בזה נגדנו, איך אתה יכול להיות כזה ולהצדיק את התנהגות הזאת של ברברים שרוצים רק לפגוע ולהרוג אותנו? ועוד לומר להיכנס למוח שלהם ולהבין אותם? אנשים כאלה שכל החינוך שלהם זה רק רצח והרג, ושמגיל צעיר השחיתו אותם ואת הילדים שלהם ולימדו אותם להרוג, אי אפשר להבין, הם כבר מעוותים, ובכלל תסביר לי איך זה הגיוני שילד קטן ילך ויקח סכין וידקור עם זה מישהו? איך זה הגיוני או מצודק? שילדים קטנים מגיל 13 עד 19 הולכים עם סכינים ועוד במטרה לדקור אנשים חפים מפשע? נסה למצוא לזה הסבר, הגיון או סיבה, אבל אין בזה שום דבר הגיוני, כי ילדים לא אמורים להתנהג ככה בכלל! ומי אשם בזה? לא אנחנו אלא הם, כל אותם מסיתים ומשחיתים שיושבים להם בשלטון הקיצוני שלהם פה וגם שם, ורק מדברים שזה טוב להרוג אותנו וכל זה וגם עושים סרטוני הסתה שבהם ערבים קיצונים מחופשים לנו ועושים כאילו שאנו "פגענו" בילדים.. ורובם עוד מאמינים לזה, שלא להזכיר את הילד בן ה13 שהוא מחבל ודקר ילד אחד באותו הגיל שלו וגם מישהו בן 21, והם בבית חולים בגללו, אבל מה הוא מקבל טיפול של מלכים בבית חולים למרות שלא הגיע לו בכלל לקבל את זה, ועוד הם מפרסמים לאנשים ובכלל לעולם שאנו"הוצאנו אותו להרוג" למרות שהוא בבית חולים ומקבל טיפול של אח"מים, כאילו שבכלל מגיע לו.. והם עוד "שכחו" בכוונה להזכיר שהוא דקר אנשים, כן ממש בני אדם.. שולחים ילדים בגיל התבגרות ללכת ולדקור אנשים ואתה עוד קורא להם בני אדם... תתבגר!
השמאל הרדיקלי הזוי בצורה מחרידה.

אם אתם לא מודעים להיסטוריה,
ערבים עשו פיגועים נגד יהודים עוד לפני הקמת מדינה יהודית.
אנחנו סובלים מהטרור הערבי יותר מ 67 שנה להזכירכם. הוא לא התחיל עם הקמת מדינה יהודית כלל וגם לא עם הכרזתה ע"י האו"ם.

כאשר האו"ם הכריז על הקמת מדינה יהודית ומדינה ערבית בשטחי המנדט הבריטי בא"י האלימות הערבית החריפה במיוחד. בואו לא נשכח שהערבים החלו במסע אלים נגדינו עוד לפני הכרזת הקמת מדינה יהודית שנמשך גם היום. וכפי שידוע הם לא זכו להקים מדינה וכל זאת באשמתם בלבד. הערבים הללו מאמינים שלא רק ירושלים שייכת להם אלא גם ראשון לציון, תל אביב וכ'ו שייכות להם, ואין להם בכלל עניין בקיומה של מדינה יהודית. לעומתם, היהודים הסכימו בהקמת מדינה ערבית על אף הקשיים שהיו כמו ירושלים הייתה אמורה להיות בשליטה בינלאומית, חוסר רצף בשטח של המדינה, ישובים יהודים שהיו בשטח המדינה הערבית שהייתה אמורה לקום...
המלחמה ( העצמאות ) היא בעקבות הרצון של 5 מדינות ערביות למחוק את עצם קיומה של מדינה יהודית לפני הקמתה, ובכלל לסלק את היהודים ממולדתם. גברנו עליהם, ניצחנו אותם והם התגמדו. אף אחד לא האמין שהמדינה היהודית תשרוד גם אחרי המלחמה. האמריקאים בכלל תארכו את קיומה לשנתיים גג.

לעומת זאת, המדינות הערביות דוחות בלי בושה את האחים שלהם. מחנות הפליטים שבמדינות ערב מתנכרות לאחיהם, לא מקבלים אותם בחברה, לא מרשים לילדיהם ללמוד בבתי הספר שלהם ובכלל לקיים איזשהו מגע של נישואין ועבודה וכדומה. ככל שהתנאים המכפרים במחנות הפליטים במדינות ערב עולה, כך ההסתה נגד ישראל עולה שלמעשה הם האשמים היחידים שלא נותנים הזדמנות לאחיהם להשתלב עימם בחברה. כמו כן ישראל *כן אישרה כניסה של פליטים ערבים לאחר הקמתה*.

השליטה הצבאית באיו"ש היא אסטרטגית. הרי אם שמתם לב, לאחר ההתנתקות מעזה קם החמאס ועכשיו שולט שם ביד רמה. ההתנתקות הייתה אמורה בשביל לשם ענייני שלום אך למעשה המלחמה רק נהיית יותר קשה. כמובן שהחמאס שולט במידה מסוימת גם ברשות. המון מהפלסטינים מרשות תומכים נלהבים של החמאס. כמו כן לא לשכוח שלפני זמן מה אפילו הארגון דאע"ש שלח מסרים לערבים שברשות שתמכו בפיגועים נגד העם היהודי ועודדו אותם להרבות במעשים אלו - ולא, הפיגועים הם לא בגלל הכיבוש שאין, אלא עצם קיומה מדינה לעם היהודי. הנאיביות שאם תקום מדינה פלסטינית זהו יהיה שלום הזויה בהחלט.

( חוץ מזה, למה לנטוש את ההתיישבויות? הרי יהודים ישובים שם ויש להם כל זכות היסטורית, דתית, אתנית לשבת שם. )

הדוגמה הכי חזקה היא הלינץ' ברמאאלה. 2 חיילי מילואים שטעו בדרך ונכנסו לרמאאלה. השוטרים הערבים במקום להשתלט על ההמון הזועם שחיכה לשחוט את החיילים הישראלים נתן לו אור ירוק לרצח אכזרי שזעזע את העולם.
אין שליטה במחסומים, אין שליטה אווירית = מוות לציונים בשפה של הערבים ברשות ועזה. איזה ביטחון יגיע שהערבים ישלטו בגבולות? הרי המרחק בינם לבין ת"א הוא לא רב ואי שליטה ישראלית בגבולות רק תגרום להחרפת הפיגועים נגד ישראלים. ( יש לציין שאחת מהתוכניות של החמאס היה לפלוש דרך מנהרות טרור ליישובים וערים ישראליות בדרום, לחטוף ולרצוח יהודים וכן להמשיך להתפשט כלל במדינה וכמו שהם קראו לזה "לזעזע את הציונים", "לחסל את הציונים" ולא זה לא כי יש כיבוש שאין אלא כי הערבים לא מעוניינים במדינה יהודית כלל, בהיותם של יהודים בא"י וכל עיסוקיהם הם להשמדתנו בלבד. זה לא יגמר בהקמת מדינה פלסטינית, זה רק יחריף במיוחד שדאע"ש על הכוונת )

כמו כן, הערבים ברשות אם כבר חיים על חשבונינו. ישראל מספקת לרשות ולעזה חשמל, תשתיות ומזון שהם לא משלמים עליו בכלל שהוא על חשבון הכספים שלנו.

האם עצרת לרגע וחשבת למה יש אצלם יותר הרוגים? הרי ידוע שהמוסלמים משתמשים באנשים שלהם כמגן אנושי. דורות של ילדים מחונכים להתאבד, למות ולהקריב את עצמם ואין זה עוצר מעצמם גם להורג אחים שלהם למען הפרופגנדה הערבית להרס ישראל. כנראה שבצוק איתן היית בחו"ל כי מגן אנושי היה אחד מהדרכים הכי עיקריות של החמאס להרוס את שמה של ישראל. חוץ מזה שהם גם לא דואגים להגנה על אחיהם ( מן הסתם משתמשים בהם כמגן אנושי ) לעומת הישראלים שדואגים למקלטים, ממד"ים, מסכות אב"כ, אזעקות, כמובן הדרכות של פיקוד העורף... חוץ מזה שהצבא הישראלי דאג אפילו לבתי חולים לפליטים מעזה, לאזהרות לפני התקיפות בעזה ואפילו במידת הצורך דאג לפינוי אישי. כמו כן, רוב המקומות מהם שוגרו טילים לישראל לא זכו לתקיפה ישראלים מאותה סיבה שיותר מידי תושבים היו מסביב שכן ידוע שהחמאס שיגר טילים על אזרחים ישראלים ברחובות שבהם עוברים ילדים, בגנים, בתי ספר, בנייני מגורים...

אגב, לא דיברו על "עם פלסטיני" בהכרזת האו"ם שכן זה לא היה מושג שהיה קיים. לא הייתה מדינה ערבית, לבטח לא פלסטינית. האזור הזה היה שממה ואם הייתה קמה פה מדינה ערבית כל מה שהיה פה זה סוריה2 ומי יודע לדאע"ש היה יותר שטח חס ושלום.
אנונימית