11 תשובות
מעולה! עברתי התעללות כל הזמן הזה וכך למדתי להתרחק מסוג מסוים שלי אנשים... ככה הפכתי לאדם שאני היום
שואל השאלה:
פרטו כל תקופה
אנונימית
תקופת הגן התקופה הכי מאושרת שלי
תקופת המעבר הייתה סבבה לא התלהבתי ולא התבאסתי
והיסודי היה בסדר קצת קשיים עם הילדים והיחס אבל עברתי בית ספר עם ילדים אחרים
תקופת הגן הייתה תקופה טובה ומאושרת.
תקופת המעבר היה סבבה
וביסודי היה לי מעולה.
הגן? לא זוכרת הרבה. רק זוכרת שרוב הזמן הייתי לבד, באמת שלא היו לי חברים
תקופת מעבר לכיתה א, זוכרת קצת יותר.. כל הזמן הייתי לבד.
תקופת היסודי.. כן, לבד.
הייתי ילדה מלאה פעם, ופשוט הייתי לבד באופן קבוע, צחקו עלי תמיד וכל הזמן הזכירו לי כמה אני בן אדם מכוער ולא יפה. אף אחד לא ממש התקרב אליי, באמת שזאת הייתה התקופה הכי נוראית בחיים שלי.
אבל עליתי לחטיבה, הורדתי 10 קילו, הארכתי שיער והתחלתי להשקיע בעצמי ובגוף שלי. זה נתן לי המון ביטחון ויש לי הרבה חברים. עכשיו כל בן אדם שני שעובר אומר לי "וואו. איך השתנת".
סבבה.. תקופת הגן-החלק הראשון הכי קשה בחיים שלי, ראיתי את אבא שלי עוזב את הבית וששאלי עליו הייתה פשוט שתיקה... בגן ילדים צחקו עלי כיהייתי שממן.
תקופת מעבר-פחד, הייתי ביישן ברמה אחרת
יסודי-מעולה מכייון שכול יום חטפתי מכות, קללות, היו יורדים עלי.. סתם דוגמא... היו קושרים אותי לגדר/שולחן/דלת ופשוט מרביצים עד שירד דם... ככה למדתי ממי להתרחק... היום אני בכיתה ט' אחרי שעיצבתי גוף.. אחרי שרכשתי חברים הם באים ומבקשים סליחה...
לא יודעת... היו לי נעליים שמדליקות אור ורוד כשהולכים. אני גם זוכרת שכמה זמן לפני שהתחיל כיתה א' טיפסתי על עץ ונפלתי ואז לא הלכתי לבית ספר בימים הראשונים... ובגן (לא בטוחה נראה לי בפעוטון או בצהרון או משהו כזה לא יודעת..) אז הכריחו את כולם לישון צהריים ואף פעם לא הצלחתי להרדם... ופעם אחת הכנתי עם חברה עוגה מבוץ ואז ניסינו לאכול את זה 0_0 אני בקושי זוכרת איך הרגשתי...
בגן הייתי ילדה בריונית כי הצקתי לילדים
בכיתה א היה סבבה כי הייתי עם חברות מהגן והיה נחמד
תקופת יסודי השתנתי והפכתי לילדה יותר סגורה, ולפעמים היו מציקים לי ה"מקובלים" והמעבר לחטיבה היה ממש סבבה כי הייתי עם חברות והכרתי הרבה חברות טובות ואני בכיתה טובה ומתרחקת מערסים
אנונימית
קל יותר, אין מה לנמק, פשוט.. קל יותר
אנונימית
תקופת הגן - לא אהבתי את הגן, היו לי שם חברות.. נדמה לי שהגננת שנאה אותי, הייתי בגן עם הבת של הבת דוד שלי
היינו חברות טובות


תקופת גן חובה - היה בסדר התחברתי ל2 בנות, נהיינו חברות הכי טובות ( בתקופת גן החובה ) והכל התחיל מי זה ששאלתי אותם אם אפשר לשחק איתם, הייתי חברה של כולם משתדלת להיות נחמדה היה כיף..


כיתה א ' - למדתי עם 2 הבנות האלו באותה כיתה עדיין היינו חברות הכי טובות, הכרתי ילדות חדשות נהיינו סוג של חבורה היו 2 חבורות של בנות. היה סבבה

כיתה ב' - עדיין היינו חברות אבל התחלנו להתרחק וניתקנו קשר, הכרתי 2 ילדות אחרות, אחת מהם הייתה עולה חדשה, הילדה החדשה שהתחלתי לשחק אותה הייתה הבת של בת דודה שלי זאת שהייתי איתה בגן היא הכירה ביני לבין הילדה העולה החדשה, היא לא דיברה הרבה עברית... ומאז נהיינו חברות הכי טובות! והיא הייתה צריכה לשחק עם עוד איזה ילדה ששנאתי, היא תמיד הייתה רעה אלי, היא הייתה חברה של חברה שלי ( קרובת המשפחה )


כיתה ג' - 2 החברות הכי טובות שלי ( אלו מכיתה ב' ) והילדה המעצבנת ששנאתי והיא שנאה אותי היינו בסבבה כולם, אבל בסוף השנה הילדה ששנאתי והיא שנאה אותי סוף סוף עברה בית ספר! הייתי שמחה כל כך!

כיתה ד - כאן התחלתי להיות ליצנית הכיתה, הייתי מצחיקה את כולם, היה לי מורה שאהבתי, הוא היה המורה לקולנוע תמיד הייתי מצחיקה בשיעור שלו אותו וכל הכיתה.. אבל באמצע השנה ילד אחד המציא לי כינוי גנאי ונתנו לי כאפות.. והם לא הפסיקו להציק לי, אבל זה לא הפריע לי, החברות שלי לא עשו כלום כי כנראה הם חשבו שזה בצחוק,

כיתה ה' - הם עדיין היו קוראים לי ככה, ולאט לאט התחלתי לבכות ולהיפגע מי זה, חברה שלי ראתה שאני בוכה מי זה אז היא התחילה להתעמת איתם.. החברה האחרת שלי לא עשתה כלום, ניסתי להתעמת עם ילדים שקראו לי בשם הגנאי הזה אבל עדיין הייתי בוכה מזה, התחלתי לעשות בדיקות לרגל שלי, הייתי צריכה לעשות משהייתי קטנה אבל החלטתי לשגע את אמא שלי כדי שתיקח אותי לבדיקה לרגל והייתי צריכה ניתוח אז התחילה סדרת בדיקות..


כיתה ו' - נהיינו חברות ממש טובות! מי שרא לי בשן גנאי או קילל אותי, שתי החברות שלי היו מקללות אותט חזרה וככה זה היה, כמובן שגם אני הגנתי עליהם מתי שצריך, אז היו 2 בנין בכיתה שלי שהיינו תמיד צוחקים איתם בהפסקה היה ממש כיף איתם ונהיינו סוג של חבורה.. וסדרת הבדיקות המשיכהכיתה ז' ( השנה ) - חברה שלי ( קרובת המשפחה ) ואני באותו ביה"ס אבל לא באותו כיתה.. חברה שלי האחרת בחטיבה אחרת, אבל אנחנו עדיין שומרות על קשר ועדיין חברות הכי טובות בקשר לבנים האלו אחד מהם איתנו בבית ספר, ואחד מהם באותו בית ספר עם החברה השנייה שלי, בחטיבה הביטחון שלי ירד עוד יותר אבל ממש! אני מםחדת מהכל, והסיוטים מתגשמים, ילדות מרכלות עלי ואני לא יודעת למה! אני מאחלת לעצמי רק למות כבר.. שההצקות האלו כבר יפסקו! סדרת הבדיקות שלי הסתיימה עכשיו נוצר להורים שלי לבחור אם הם רוצים לעשות את הניתוח, אורך ההחלמה יקח חצי שנה לכל רגל.. בקיצור אלו הולכים להיות השנים הגרועות ביותר בשבילי!
אנונימית
בגן הייתי לבד ועברתי התעללות סוג של כי הייתי ממש שמנה ומשם הכרתי את החברה הכי טובה שלי, בכיתה ב עשו לי מועדון הייטרים ועוד כמה קללות, וככה זה נמשך עד כיתה ו' ומשם עברתי בית ספר היה לי טוב שם מבחינה חברתית אבל עברתי עוד פעם והנה אני שוב, לבד.