27 תשובות
הגירושים של ההורים שלי הרסו לי תחייםP:
אז כה אני מסכימה
לפעמים זה דווקא לטובה..
אנונימית
לגמריי איתך: (
אולי בהתחלה זה קשה, אבל אם זה מה שעושה טוב לזוג אז סבבה, עדיף שהם יהיו מאושרים לבד.
אני לא יודע ההורים שלי התגרשו כשהייתי בן 3 אני רק זוכר שיום ראתי את אבא שלי פשוט עוזב את הבית
לפעמים זוג לא יכול לחיות ביחד וכמה שזה כואב מתגרשים..:)
אז יכול להיות טוב כי עם זוג לא מסתדר זה לא יותר נעים לריב כל הזמן, ככה כל אחד יכול להתחיל מחדש
@1
גירושים זה אף פעם לא טוב.. אבל אני מאמינה שזה לטובה. זה מצב עדיף מאשר לחיות עם הורים שלא מסתדרים אחד עם השני (בלשון המעטה), ואפילו אין תחושה של "משפחה", במשפחה.
שואל השאלה:
תענו רק אם ההורים שלכם גרושים.. כי אחרים בחיים לא יבינו את ההרגשה הזאת.
אנונימית
טוב אז כן
לא מסכימה כלל, ההורים שלי לא גרושים אבל בתור אחת שההורים שלה רבים כול יום להתגרש יכולה להיות החלטה מועילה מאוד לשני הצדדים ולילדים. חוץ מזה הרבה פעמים אנשים כבר לא אוהבים אחד את השני וחושבים שזה כבר לא מה שהיה ואי אפשר להכריח אותם להמשיך לחיות ביחד.
ההורים שלי גרושים כבר 6 שנים -
שואל השאלה:
זה ממש לא נכון. זה שההורים שלך מתגרשים לא אומר שהם יפסיקו לריב פתאום. הם יהיו חייבים לדבר כל עוד יש להם ילדים משותפים וזה גרוע יותר מאשר הריבים כשההורים ביחד בבית
אנונימית
ממש לא, אם יש זוג שלא אוהב למה שהם ישארו נשואים תגידי לי? ולמה שהילדים שלהם ימשיכו לסבול מהריבים והקרירות ביניהם?
תלוי, אם ההורים באמת מבינים שהם לא יכולים להמשיך לחיות ביחד וזה לא עובד ונפרדים כמו שצריך ובלי הרבה מריבות - זה בסדר.
במקרה שלי, ההורים שלי לא מסוגלים אפילו להביט אחד על השני, בטח שלא לומר מילה אחד לשני הריבים שלהם לגמרי היו מוציאים אותי מדעתי - אפילו כשהם לא חיו יחד.
לא מסכימה.
אבא שלי היה הדבר הכי זבל בעולם, הוא פגע בי באמא שלי ובאחים שלי גם נפשית וגם פיזית. ועם כל האלימות שלו הוא גם בגד באמא שלי משהו שאני לא מבינה איך הוא יכל בכלל לעשות
אם הוא היה נשאר בבית אני הייתי מודיעה רשמית לאמא שלי שאני לא נשארת עם החלאה הזה והגירושים שלהם עשו לי אך ורק טוב ולמזלי אני לא צריכה לראות אותו יותר בחיים שלי וכמובן שאני לא אנטור לו טינה לעד על הילדות החרא אבל אני גם לא אסלח לו ואחזור להיות בקשר איתו
יודעת מה עוד יותר חרא? זוג שאין בינהם טיפת אהבה, שהאיחוד שלהם היה טעות, שהם כל שנייה רבים ורק מדכאים האחד את חייו של השני. במקרה כזה, גירושים זה ממש ממש לא חרא.
לא, גירושים זה פיתרון למערכת יחסים חרא.
זה דווקא די טוב.
נישואים זה חרא
נישואין זה חרא אפילו יותר
תלוי בסיטואציה. אם נניח הבעל מתעלל באשתו למה לעזאזל שהיא תישאר בנישואין האלה או ההפך? לפעמים יש סיבות מוצדקות שמכריחות גירושין. וחוץ מזה למה שני אנשים חייבים להישאר נשואים אם הם בתכלס לא יכולים לסבול אחד את השני? גירושין זה בהחלט דבר נורא כשמדובר על אנשים שקרובים לנו שאנחנו אוהבים לראות אותם ביחד אבל בתכלס זה לטובה. כל עוד הזוג לא מתגרש בגלל סיבה מפגרת שסתם ככה הם נפרדים לפעמים הגירושין הם לטובה. לפחות יהיה שקט משני הצדדים ולא תצטרכי לשמוע צעקות יותר בבית.
גירושים זה חרא ברוב המיקרים לילדים אבל זה עדיף מאשר לחיות ביחד וההורים שלי גרושים כבר 10 שנים
אני עברתי את הסרט בתחילת שנה בכיתה א'
אני לא מסכימה איתך
אנונימית
שואל השאלה:
כשמאבדים הורה בגלל גירושים זה חרא.
אנונימית
אני