11 תשובות
לכבס אותה
אם היא מבד לכבס
אם היא מעור או משהו כזה פשוט לנקות במגבון
אפשרי גם בתוך אקונומיקה
לזו שמעליי, אם היא מעור בשום אופן לא לשים אקונומיקה זה יגרום לנעל להיות בצבע צהוב וגם עלול לגרום לסדקים בעור או קריעה, אם היא מזמש/קטיפה להשתדל לא לנקות עם מגבון אפשר רק אולי להרטיב את כל הנעל אבל, הבנתי שנעלי זמש (אציין שלא ניסיתי) קראתי פעם שמנקים אותם עם נייר זכוכית דק. אולי אם תכתבי ממה הנעל עשויה אוכל לעזור לך? (בד, עור, סקאי, זמש, קטיפה).
עברתי הרבה עם נעליים, מניסיון לא כדאי לנסות סתם עם כל עצה שאומרים אח"כ ממש מתבאסים לי קרה הרבה עם נעליים... לכן אני מבינה בזה...
שואל השאלה:
אני לא ממש יודע הנה תראו
זה נראה מבד, אז נראה לי שעדיף מגבון שיהיה ממש רטוב אפשר לקחת כמה ביחד שיהיה יותר לח, אתה גם יכול לנסות במידה והמגבון לא יעזור אפשר עם מים וסבון ולשטוף היטיב את האזור אתה גם יכול להסתכל בנעל בפנים או מתחת לנעל אם נשארה המבדקה כתוב ממה עשוי הנעל כך תוכל יותר לדעת. אם זה כתם רציני וזה באמת מבד אפשר לנסות, אבל לדעתי לא כדאי, אלא אם כן זה כתם כ"כ בולט ונסית הכל ובמילא אתה יודע שאם זה לא יצא לא תסתובב איתה, אז אפשר לקחת את הסיכון של לשים מסיר כתמים, אבל לשטוף טוב טוב.
תכבסי פשוט לא יקרה לה כלום אלף אחוז! זה כמו אולסטאר והנעליים האלה שהולכות היום הגבוהות האלה עם השרוכים את שניהם יש לי בלבן וכיבסתי אותן
ואל תשים כלור/ אקונומיקה כי כלור/אקונומיקה שמים רק אם זה מאה אחוז כותנה אחרת זה גורם לגוון צהוב. לשרוכים אתה יכול להוצאי אותם ולשים בתוך כוס (חד פעמי) עם כלור ומיםולהשרות לכמה זמן עד שתראה שזה מתנקה ואתה יכול גם לשפשף את אזור הכתם תוך כדי.
שואל השאלה:
וואי תודה רבה לכןלכם
בבקשה מקווה שזה עזר לך
תלוי בבד שך הנעל
אם היא מבד רגיל כביסה אם היה זה מעור (כמו סופרסטאר סטן סמית ) משחת שיינים ומים יעשה לזה פלאים