6 תשובות
חמש יחידות מתמטיקה זה לא רק לתרגל ולעשות שיעורי בית. חשוב מאוד להבין את החומר התיאורטי ולהבין מה בידיוק עושים ומה המשמעויות המתמטיות של הנתונים. כמה עצות שאני יכול לתת זה לזכם טוב את השיעור (ולרשום את ההערות והשיטות שהמורה מלמד במהלך השיעור) ואחרי שחוזרים הביתה מהשיעור לעבור על זה שוב. לוודא שהכל מובן ושזוכרים את הדברים החשובים.
חוץ מזה כמו שאמרו לעשות את כל שיעורי הבית. תרגילים שהיו קשים מאוד או שלא מצליחים בהם לנסות לנתח ולהבין למה לא הצלחת או מה היה אפשר לעשות אחרת. לא להגיע למצב שיש פערים בחומר - תמיד ליהיות עם היד על הדופק. כשיושבים בשיעור והמורה פותר תרגילים על הלוח החומר נראה מובן ופשוט, ואז מזלזלים בשיעורי הבית ופתאום בלי ששמים לב לא מבינים בכלל מה הולך בכיתה ואיך פותרים תרגילים.
כדאי גם לפני שיעור לעבור על החומר מהשיעור שעבר.
ובעיקר לא להתפנק. חמש יחידות במתמטיקה זה רמה מאוד גבוהה לעומת כל מקצוע אחר שנלמד בתיכון. וזה דורש הרבה השקעה וזמן. על חשבון דברים אחרים כמו לצאת עם חברים או לשחק במחשב. אבל בסוף זה משתלם מאוד.

בהצלחה!
Tuk
-לתרגל הרבה
-להעזר בחברים שטובים בזה
-מורה פרטי שיודע להסביר לכאלה שיש להם קושי בתפיסת מתמטיקה
-לעשות לעצמך סימנים כדי ללמוד אחרת
-לשפר את התפיסה המרחבית ואת התפיסה הכמותית שלך ואחד הכלים זה לדמיין את הבעיה החשבונית (כמו סרט)


בהצלחה
ללמוד.
אני סיימתי בית ספר עם 4 יחידות בציון 75, זה לא הספיק לי והייתי חייב לשפר אז עשיתי קורס בקידום. שמע 5 יחידות זה לא צחוק, צריך להשקיע, אבל אין ספק שבבית ספר קשה להתרכז בכיתה גדולה וגם השיטות הרבה יותר מסבכות את העניינים לדעתי. אחרי שעשיתי את הקורס הבנתי כמה פשוט זה גם יכול להיות והצלחתי לסיים 5 יחידות עם 85.
ניב
ללמוד. לעשות שיעורי בית ולהבין את התרגיל. לא להכין שיעורים ולהגיד "הכנתי". אם משהו לא מובן, לשאול כל מי שרק אפשר עד שתבין.
לעשות את שיעורי הבית ישר אחרי השיעור שהחומר טרי בראש
להתייעץ עם מורה על שאלות שהיו קשות או לא מובנות
ללמוד את תרגילי הבית לפני מבחן
ולפתור כמה מבחנים לפני הבגרות
צדי