23 תשובות
אז אים לנו שום זכות תהביע דעה כמו שאני לא יכל להביע דעה על מרוקאי או על כל אדם שונה מנני. שיעשו ושיתלבשו כמו שבא להם ולא כמו שבא ללאנשים. לא מוזרים אלה ייחודיים
אמואים קצת מפחידים אותי
פריקים סבבה
אני חולה על ילדי סנטר. לא יודעת למה
לא הכרתי אישית אימואים ופריקים כדי להביע דעה עליהם, אבל אני כן אוהבת מאוד את הלבוש שלהם. אני גם מתלבשת רק שחור ובדרך כלל על החולצות שלי יש גולגולת או שלד, אבל לא הייתי קוראת לעצמי אימו או פריקית.
ומה זה לעזאזל ילדי סנטר?
יחסית לסטיגמה הזאת של ילדים מפחידים ומוזרים הם ילדים ממש אחלה ומצחיקים ומגניבים
אנשים הכי מעניינים בלי כל הסטיגמות.
הם לא שונים הם מיוחדים, אני אישית מאוד מכבד את האומץ שלכם להיות מיוחדים, באמת שמעניין איתם.
לדעתי הם חמודיים
זה ממש תלוי כי כול אחד שונה מהשני יש את האלה שלא מתחשבים בשיט ועושים מה שבאלהם והם ממש מגעילים ויש את האלה שהם ממש נחמדים זה ממש תלוי אותי החשיבו לילדת סנטר רק כי היתי שם פעמים בערך וכי אני שומעת רוק זה ממש דפוק כול הסטיגמות האלה שמדביקים לאנשים בן אדם כבר חא יכול להיות הוא בלי שיתנו לו תווית.. יש לי שגיעות כתיב אז ישר דיסלרטית יש לי פוני אני אימו שומעת רוק ילדת סנטר עונדת צמידים כי היא חותכת ורידים כי היא אימו כאליו דה! זה מיותר!
מושפעים
לא אוהבת אותם.. לא ככ מתחברת
הם כל הזמן צועקים עושים רעש או מה בראש שלהם
רק כדי לקבל צומי
מעצבן..
אנונימית
אני לגמרי בעד, בלב שלם, שהיטלר יחזור לחיים איכשהו, ויעביר שואה על אימואים, ילדי סנטר, אוחצ'ות.

פריקים זו מילה באנגלית המתארת בן אדם מוזר, כולנו מוזרים, אין לי בעיה עם פריקים כי אני מודע לעצם העובדה שבתוך כל אחד יש פריק.
אבל ילדי סנטר, אימואים ואוחצ'ות? אני שונא יותר מהכל ואני בעד שהם יעברו שטיפת מוח כלשהי, ביחד עם אש.
בכנות, היתי רוצה להיות חברה שלהם
מצד אחד הם טיפה מפחידים אותי. עם כל השחור וזה
אבל מצד שני הם סהכ אנשים גם אם נראים בעיני מוזרים או נחמדים
אנונימית עם חיוך:)
קודם כל, בואו נבהיר עניין, אימואים או ילדי סנטר הם לא אפלים, הם לא מוזרים וכמובן שהם לא מיוחדים, הם לרוב נערים ונערות בגילאים 11-16, מפונקים, מחפשים תשומת לב, והרבה מאד השפעה מאחרים, עצם העובדה שהם מכלילים את עצמם חלק מקבוצה או פאנדום עושה אותם משמידי חברה, ובמיוחד במדינת ישראל הקטנה, שבקושי יש לנו בה חברה, הם בכל זאת הורסים אותה.

אוהבים פאקינג חדי קרן, וואנבי היפסטרים מעורבבים עם אימואים, למרות שאין דבר כזה באמת "אימואים", מנסים לזיין לכולם בשכל עם האנגלית הרדודה והעלובה שלהם, מעריצים יוטיוברים פופולארים בטירוף ושומעים מוזיקה פופולארית ועוד נחשבים ליוצאי דופן בחברה, מעשנים נייס גאי ומאמינים שזה מריחואנה, זה עד כמה החברה שלנו דפוקה, והכי הכי הכי מכל, בכי, וכאב, וייסורים שהם עברו בחיים, כי כולם עברו בחיים, כל ילדי הסנטר עברו המון כאב ובריונות וגירוש הורים, ומחלות כמו בולמיה, או אנורקסיה אחרות למיניהן, ומה הם עושים עם כל הכאב והייסורים האלו? הורסים את החברה! הורסים את ישראל! יותר מהערסים ויותר ממדינות אויב אפילו, אבל הבעיה היא שאף אחד לא שם לב לזה, למה אף אחד לא שם לב לזה? הוו כי ילדי סנטר הם כל כך נאיבים מתוקים וחסרי ישע, כמובן, עד שאתה פוגש ילד סנטר בעצמך.
אני מניח שאתם חושבים שאני מכליל, אז אני אחסוך בשבילכם את המחשבה הזו ואענה בכנות, כן, אני מכליל.
ילדי סנטר = מגולחי ראש בסגנון היפסטרי קוקסינלי.
הכל תלוי באיך שהציוולזציה פועלת, אני מודע לדעות הקיצוניות שלי, וזה הכל לטובה, אני מודע גם לפרימיטיביות שבי, וזה גם לטובה.

אם יש מקור או כוח בעולם הזה שהורס את המשך הקיום של הציוויליזציה, כמו ילדי הסנטר (שדרך אגב זה ממש לא רק קשור ללבוש שלהם) אני מתנגד אליו, וזה כולל כל מקור.
אנחנו אנושים, תרבות מגיעה במקום הראשון, וההתנהגות של ילדי הסנטר היא לא חלק מזה.

ודרך אגב, את מדברת איתי על סטיגמות? רוב שלם במדינה הזו שונא ערבים ומאחל מוות לכולם, זו גזענות שכוללת סטיגמציה בתוכה, לכי תתלונני גם להם, אני לא אתפלא אם גם את שונאת ערבים.
אבל לעזאזל ילדה, לפני עשרים דק' אמרתי שהמוזיקה לא קשורה לכלום, הטעם שלהם במוזיקה הרבה יותר פופולארי והרבה יותר נשמע ממזרחית לדוגמה, וזה ממש ממש לא שונה, כולל את הלבוש שלהם, הכל מושפע ממדינות אחרות שגם כן מתנגדות לנושא כי הוא הרבה יותר גדול שם, פה זה גם יתחיל לקרות בקרוב כשילדי הסנטר יגדלו ויגדלו.

אבל את עוד טוענת שגם ההתנהגות שלהם לא שונה, צר לי, אבל כנראה שאת לא יודעת מי הם באמת ילדי הסנטר.
Kismet אני כל כך מסכימה איתך!
כל התגיות והשמות הדביליים והפתטיים האלה "ילדי סנטר" "אימואים" אלה פשוט חבורה של וונאביז וכל מי שכזה, אתם לא מבינים איך זה ניראה מהצד -___-
וכשתגדלו ותתבגרו קצת, אתם תצחקו על עצמכם.
ולא אני לא מדברת על הסגנון לבוש או סגנון המוזיקה כי אני בעצמי אולי אוהבת את הסגנון הזה שאתם מגדירים "ילדי סנטר" ו"אימואים" אני מדברת על ההתנהגות המטומטמת הזאת של אני ילד סנטר ואני ממורמר ומסכן ושומע כל היום רוק ומטאל ומתלבש שחור וחותך ורידים.
דרך אגב, אין דבר כזה כל כך "אימואים" כי אימו זה סגנון מוזיקה ולא מעבר לזה סתם שתדעו.
אנונימית
את לא הבנת אותי נכון, התכוונתי לבדיוק ההפך ממה שהבנת.
מה שפתטי בעניי זה בעצם כמו שאמרת שהתגית הזאת של "ילדי סנטר" שאלה ילדים ממורמרים שחותכים ורידים ובדיכאון ובעצם מי קבע מה זה ילד סנטר? מה זאת ההגדרה הזאת? ממש אידיוטי.
ולפי ההגדרה הזאת הרבה ילדים שמתחילים את גיל ההתבגרות הולכים, כאילו וואנבי ילד סנטר, אני רוצה להיות מגניב אז אני יהיה ילד סנטר ויחתוך ורידים וישמע כל היום מטאל.
לגמרי מסכימה עם מה שאמרת פשוט לא הבנת אותי נכון
אנונימית
נו באמת.. הוא התכוון שהם מכוונים לתגובות של אנשים שאומרים "אוי, מסכנים, בטח עובר עליהם הרבה". רובם לא אוהבים באמת מטאל, וחלקם לא אוהבים את מה שהם לובשים.
ומה שאני הכי מסכימה איתו ממה שאמרו למעלה, זה השילוב הנואש להיפסטרים.
אם יש קבוצה אחת שאני שונאת באמת זה היפסטרים.
אנשים היפסטרים *כולם* נהיים היפסטרים כדי להיות 'מיוחדים', מעריצים יוטיובר, שומעים מוזיקה ישנה כי זה 'הכי איכותי'. בקיצור רוצים להיות מיוחדים ושונים מהחברה.
מי ששומע מטאל ולובש שחור וממורמר וחותך ורידים הוא *לא אימו*, *לא גותי*, *לא פריק*.
אני שומעת מטאל ולובשת רק שחור, זה ישר הופך אותי לגותית? לא. חוץ מזה שהסימון הזה מטופש לגמרי, אני באמת לא גותית. אולי אין לי שמחת חיים, אבל זה לא הופך אותי לממורמרת מתנשאת שחושבת שרק מה שהיא עברה בחיים זה רציני. חצי ממה שאנחנו עוברים בחיים זה כלום, גם אם אחד ההורים מת וגם עם בריונות. תפסיקו לרחם על עצמכם כל כך!

כל 10 דקות 114 ילדים בממוצע מתים מרעב, יותר מזה, 1.2 מיליארד בני אדם חיים בעוני קיצוני. למה שלא תהיו ממורמרים עליהם ולא על הגירושים של ההורים שלכם? או על האי רצון שלכם לחיות? לא, אתם לא מכירים אותם. למי אכפת, אתם בטח עוברים כל כך הרבה, אי פעם חשבת עליהם בכלל?

בקיצור, כל הצומי הזה על 'כל מה שעברתם' מחרפן אותי.
אני לא מדברת על להיות עצוב, אני מדברת על ההעמדת פנים המסכנה הזאת שילדים אימואים עושים. לא דיברתי על ילדי סנטר כי האמת אין לי מושג מה זה, ופריקים אף פעם לא ממש הבנתי. התכוונתי לאימואים (דרך אגב, בארץ ה'אימואים' לא אימואים אמיתיים, כן זה מטופש לתייג. אבל אנשים מתייגים כל מי ששומע מטאל ולובש שחור כאימו).
פשוט נמאס לי מהמצב הזה שהם שמים את עצמם בתור הקדוש המעונה, כולם עוברים דברים ואני בטוחה שחלק מאוד גדול מהם סך הכל חסר חברים ולא משתלב טוב בחברה ובגלל זה הם חושבים שהם כל כך שונים ומיוחדים. זאת לא סיבה לבכות שהחיים שלך בזבל, שילכו להודו או לאפריקה ויראו מה זה חיים בזבל. נמאס לי שכולם מקטרים שלא הולך להם עם אהבה וההורים שלהם לא מסכימים להם לצאת עד מאוחר. יש אנשים שאין להם רגליים, יש אנשים שאין להם כסף לקנות אוכל לילדים שלהם. נמאס לי שכולם תמיד מרחמים על עצמם ולא תורמים לחברה. יש אנשים שבאמת צריכים עזרה ואף אחד לא עוזר להם כי כולם תמיד מרוכזים בעצמם. צריך לצאת מהבועה הזאת שכל אחד ידאג לעצמו. יש הרבה בעיות בעולם ובכל אחת מהן צריכים לטפל, כל אחד צריך לתרום חלק. לא צריך לרחם על עצמכם יותר מדי.
לא אכפת לי איך אתם מתלבשים או מה אתם שומעים, מעצבן אותי ההעמדת פנים הזאת של הקדוש המעונה. כאילו כל העולם צריך לדעת שכואב לכם מבפנים. תבכו ותמשיכו הלאה.
אימואים הם אנשים רגילים לכל דבר. עצם העובדה שהם מתלבשים שונה והתספורת שלהם שונה ושהם אוהבים מוזיקה אחרת ממכם לא הופך אותם למוזרים.
כמו שאתם חושבים על אימואים שהם מוזרים באותה מידה הם יכולים לחשוב ככה עליהם. מתי ראיתם אימו שאמר על אנשים רגילים כביכול זהם מוזרים? לא ראיתם נכון וזה בגלל שהם אימואים אז "אין"להם זכות להביע את דעתם אבל זה ממש לא נכון.
אז אנשים תפנימו אימואים הם אנשים רגילים לגמרי שאתם תייגתם בתור "אימואים"
אגב אימואים חותכים כי העולם מתנהג אליהם חרא דוחים אותן מהחברה כי הם אימואים.
הם לא חותכים ורידים כי זה חלק מהתדמית של אימו הם חותכים כי אנשים דוחים.
תגידו לי מה נסגר איתכם??
מזה הדעות הקדומות האלה
מי אמר שאנחנו עושים רעש?
מה נראה לכם?
אנחנו בני אדם קודם כל. מה אכפת לכם מה אנחנו אוהבים לעשות?
אנונימית