4 תשובות
תפילה לבת ישראל למציאת בן זוג:
י-הי רצון מלפניך א-ד-נ-י א-לוהי וא-לוהי אבותי שתמציא לי ברחמיך הרבים ובחסדיך הגדולים את זיווגי הראוי לי בזמנו. זיווג הגון הראוי להוליד, תלמיד חכם גדול בתורה וביראה, מזרע צדיקים ואנשי אמת ויראי חטא, כמו שהמצאת זיווג לאדם הראשון, לאברהם ויצחק ויעקב ומשה, כל אחד זיווגו בעתו ובזמנו. ואותו איש שתמציא לי לזיווגי יהא: איש טוב, איש נאה במעשיו, בעל מעשים טובים, בעל חן, איש משכיל וירא א-לוהים, רודף צדקה וגומל חסד, ולא יהא בו שמץ פסול, ומום ופגם, ולא יהא כעסן ורגזן, רק בעל ענווה ונמיכות רוח. בריא ובעל כוח. ואל יעכב אכזריות הבריות ושונאים ומחשבותיהם ותחבולותיהם לעכב את בן זוגי המוכן לי. י-היו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך, א-ד-נ-י צורי וגואלי.
(חיבר מחבר השל"ה הקדוש)
חוץ מזה תמיד טוב ומועיל להתפלל סתם לה' במילים שלך. ותזכרי שחוץ מזה שאת רוצה שה' יביא לך את זיווגך הוא צריך להביא לך אותו בזמן הנכון ביותר בשבילך. כך שגם אם זה מתעכב את יכולה להיות רגועה שזה לטובתך כי אין רע יורד מלמעלה.
דרך אגב, אני גם בת 19: ) ואני גם משתדלת תמיד לזכור שאני לא מנהלת את העולם, אלוקים מנהל אותו. ולכן אני יכולה להיות רגועה בעניין הזיווג. אין עוד מלבדו. בהצלחה!: ))))
בבקשה, ובהצלחה.
http://sgula.goop.co.il/Web/?PageType=0&ItemID=200724
כל תפילה שתתפללי ותכווני לזיווג הגון, תתקבל!
דבר נוסף שרציתי לומר לך, האם את ממצה את כל האופציות. כלומר, שדוכים, לכי לבית הכנסת בשעה שייש חברה שיכולים להתאים לך, ומה שחשוב שיראו אותך, אבל כל זה כמובן בצורה מכובדת וצנועה
ובורא עולם, יעשה את השאר, בהצלחה,
אומרים כל המתפלל על חברו נענה תחילה אז כדי לך לדבר עם חברה שגם רוצה למצוא זיווג ותתפללי עליה בשם מלא תגידי 40 יום שיר השירים עליה (חלק מתרי עשר בת"נך) והיא תגיד 40 יום עליך את תתראי שבעזרת ה' תמצאי את הזיווג שלך זה סגולה שתמיד עוזרת בהצלחה!
אנונימי