9 תשובות
להתחיל להיות אדישה
להתעלם ממה שאומרים לך, לא להתייחס אפילו
להתנהג כאילו הם לא שם
Aro
את צריכה לשאול איך לעלות תביטחון העצמי כי ברגע שיש לך ביטחון עצמי את לא שמה ז*% (* ($+= על מה שאחרים אומרים אני אשמח לעזור לך אם תרצי תפני אלי בפרטי:)
ליטרלי תעשי מה שבא לך. תקומי בבוקר עם חיוך ותבטיחי לעצמך שהיום לא יעניין אותך מה לאנשים יש להגיד. תזכרי שהחיים שלך הם רק שלך ואת לא חייבת שום דבר לאף אחד, אז באמת אין סיבה שתפחדי מביקורת ואנשים רכלנים.
פשוט להיות בטןחה בעצמך שאת יפה וחכמה ולצחוק כשאומרים לך משהו רע
קודם כל אם מישהו אומר לך משהו פוגעני תנשמי עמוק. אל תתני להם לעצבן אותך כי הם לא שווים את זה. אם היו שווים את זה הם לא היו בכלל לועגים לך. עכשיו תחשבי על מה יקרה אם לא תקחי את זה ללב. זה רק ישפיע עליך לטובה. זה אומר שלאחרים אין שליטה עליך. וזה דבר טוב. מקווה שעזרתי:)
שואל השאלה:
תודה לכל מי שעזרה לי ונתנה לי עצות כל כך טובות. זה ממש עזר ועכשיו אני מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי. העלתן לי שוב את החיוך על הפנים:)
אנונימית
שאלה טובה. את רוצה להפסיק לפחד מדעות של אנשים עליך אז פשוט שימי פס על כולם, כי זה מה שאת רוצה, תעשי מה שעושה לך טוב.
תכניסי לך לראש שכל אחד קצת חושש מה תגיד עליו הסביבה, ושלאנשים תמיד יהיה מה להגיד, וזה לא צריך לעניין אותך, שיחשבו מה שיחשבו, העיקר שאת יודעת מי את ומה את שווה.
פשוט תיהי מי שאת, ותגידי לעצמך כל יום שזאת את, ומי שלא מקבל אותך, זה פשוט ההפסד שלו. תאמיני לי, זה ממש משחרר... הרבה יותר טוב מלהיות מזויפת או בכלל לא להראות את עצמך לסביבה... מנסיון..
אני מרגישה ממש פתוחה עכשיו, שאני לא צריכה לפחד כל היום.. מישהו אומר עלי משהו, אז מה, אז הוא אמר, יש לי את החברות שלי, ובאמת אין לי סיבה אחת למה לשים עליו או על מה שהוא אמר..
כשקורה לך סיטואציה, תסתכלי עליה מהצד ואל תיקחי אותה אישית אלייך. תביני שהבעיה נמצאת בבן אדם שמולך ותחליטי לא לתת להם להשפיע עליך.
תעמדי מאחוריי ההחלטות שלך בלי לפקפק בעצמן או בהן.
תגני על עצמך בכל הזדמנות ותפעלי מהשכל ולא מהרגש.
הכל בראש! תאמיני בעצמך ותהיי עם ביטחון!
בהצלחה!
באותו הנושא: