10 תשובות
אני בן אדם שיש לו זיכרון צילומי אז אני זוכר את רוב החלומות שאני חולם.
שליטה בחלום זה אומר שאת/ה.. יכול לשלוט בחולום.
נגיד פעם חלמתי על האיזור שאני גר בוא ויכולתי לעשות מה שבאלי.
לפי דעתי זהה ממש מגניב.
בעייתי, ברגע שאדם ''שולט'' במשו הוא אינו מוגדר כישן. בשינה אין מודעות או שליטה. בגלל זה אומרים חז''ל שאדם ישן, הוא אחד חלקי שישים 'מת'
שואל השאלה:
אממ אוקיי לא ממש הבנתי אני מחכה לעוד תשובות
חלום צלול זה בעצם חלום שאתה יודע שאתה בתוך חלום ואתה יכול לשלוט עליו ללכת לטייל לעוף וכל זה ישנם מספר שיטות להיכנס לזה שמעלות את הסיכויים לתיכנס לזה תלמד את זה עם באלך זה ממש כיף אם לא היה דבר כזה שיתוק שינה אז הייתי מנסה את השיטות אולי
שואל השאלה:
ומה קורה? כאילו איך עושים?
(אני לא יעשה את זה נישבעת רק בא לי לדעת)
ומה יכול ליקרות אם זה קורה?
זה שאת שולטת על החלום ומחליטה מה לעשות בו, את יכולה לעשות הכל.
אנונימית
שואל השאלה:
ומה קורה אם זה קורה שמעתי שיש שיתוק או משהו? ואיך עושים תספרו ואני לא יעשה..
אהלן, חלום צלול זה חלום שהמחשבה שלך היא צלולה, זאת אומרת שאת מודעת למה שאת עושה. יש רמות שונות של מודעות בחלום, לפעמים את מודעת לכך שאת בחלום אך את לא מצליחה לשלוט על המעשים שלך, ולפעמים את מצליחה גם לשלוט במה שאת עושה ברמה מסוימת, יש שמות ל2 סוגי החלומות הללו, מידע נוסף תוכלי למצוא כאן:

חלום צלול זה חלום בו אתה יודע שאתה חולם ואתה שולט בחלום, יש מצבים שקורים מתי שאדם מאמן את עצמו לחוות חלומות צלולים בהם אתה ער אבל כל הגוף משותק המצב הזה נוצר מזה שהגוף עדין נמצא בשלב מסוים במעגל השינה ואתה פשוט מתחיל לראות דברים. (זה הסיבה שיש אנשים שחושבים שהם נחטפו עי חייזרים). לתגובה הראשונה אין קשר בין זכירת חלום לזכרון צילומי.
אחד מהדברים שקורים במשך חלום צלול זה יכולת לעוף
שואל השאלה:
כן, פעם חלמתי שאני עפה, ופעם חלמתי שאני מנסה לעלות במדרגות אבל משהו לא נותן לי לעלות ונופלת ולא נותנים לי ללכת לאן שבה לי ואני רואה שאין שם אף אחד!
וזה מסוכן לעשות חלום צלול?