6 תשובות
יאיר רביבו ויואל לביא רבו בינהם כי יואל אמר שזה השטח שלו אז הוא מחליט מה לעשות והוא רוצה לעשות מהמקום שטח נדל''ן
שואל השאלה:
אבל הוא לא יכול להרוס ולעשות מה שהוא רוצה.
זה בית ספר ועוד בית ספר הכי טוב.. כבר הרבה זמן.
מה ההיגיון פה? הוא עושה לו בכוונה?
מתי הוא נסגר בדיוק?
רק התלמידים ידפקו וירדו ברמה..
אנונימי
כי אין הוא טמבל הוא אמר ''מה אכפת לי תושבי לוד, תושבי רמלה בחרו אותי'', והוא נשען על זה ואומר שבגלל שרוב השטח שלו הוא יעשה איתו מה שהוא רוצה, והכל על הגב של התלמידים שלדעתי מגעיל מה שהוא עושה, גם רמלה לא מקבלת את לוד כנ''ל יואל, טוענים שלוד זה לוד ורמלה זה רמלה, והוא לא רוצה את לוד על השטח שלו, אגואיסט.
הבנתי שיש מבנה מאחורי אורט לוד ששמה יקימו מחדש את תיכון רמלוד, והוא יהיה פתוח רק לילדי לוד.. אבל כרגע חוץ מכיתות יא"-יב" שכבר לומדות שם, לא מקבלים ילדים חדשים.
חוץ מזה, זה לא אגואיסטיות של ראש העיר של רמלה, למי שלא יודע רוב המבנים שם הרוסים וחלקם על סף סיכון.
ורוב התלמידים שם הם תושבי לוד למרות שבית הספר שיש בכלל לרמלה, ככה שאין שום רווח לעיריית רמלה.
אז אם אתם לא יודעים דברים, פשוט אל תדברו סתם.
הייתי אמור לעלות לשם בגלל שלא היה מספיק תלמידים ורובם רצו ללכת לבית הספר בתוך רמלה לא עלינו, יש שם כיתות ט' ח' יא' יב' סוגרם אותו מכיוון שתושבי לוד הולכים ללמוד ברמלה יאיר רביבו מפסיד על זה כסף, וגם תקרת הבית ספר התמותתה (לא כולה, חלק קטן).
אנונימי
אני לומדת שם וגם אחיות שלי למדו שם, זה הבית ספר הכי טוב שיש, מספר זכאי הבגרות מאוד גבוהים, ובכללי זה בית ספר מושלם. אני ממש עצובה שסוגרים אותו. ועוד עם צוות המורים המנצח שתמיד עוזר ואין שום מורים רעים או מעצבנים, ואת זה אומרת לך תלמידה לא ממש מצטיינת... וגם הפגנו במשך שבוע מול העירייה וכלום לא עזר...