4 תשובות
ואי.. זה מחרפן אותי הדברים האלה!
יש תאנשים האלה ששופטים לפי פגישה ראשונית.. כאילו, מה ניסגר איתכם? אתם לא יודעים מי עומד מולכם, מה הסיפור שלו, אז אל תשפטו אם אתם לא יודעים..
לא יכולה לסבול אנשים שכאלו..
הרבה פעמים מוזיקה מצביעה על אישיות מסויימת, וזה לא בהכרח דבר רע. למשל מזרחית מתקשרת לערסים, מטאל כבד לאימואים וכו'. ברור שיש אנשים שהם לא ערסים ואוהבים מזרחית, וזה בסדר ומותר, אבל לסווג אנשים ע"פ סוג המוזיקה שהם שומעים זה לגיטימי והגיוני.

ו"חתונה גברר", אני יכול לשפוט את מי שאני רוצה, מתי שאני רוצה לפי הפרמטרים שאני בוחר. אם מישהו עושה דברים מטומטמים ואומר דברים מטומטמים, אני אשפוט אותו כמטומטם בדיוק כמו שאדם שמתנהג ומדבר בנימוס, אני אשפוט אותו כמנומס. לא ממש מעניין אותי הסיפור חיים של כל מי שאני מדבר\פוגש.
המוזיקה אומרת כמעט הכל על הבנאדם.
שירים עצובים- דיכאון או תקופה קקה
מזרחית- ערסים פרחות ובכללי מזרחים, ואולי עדיף שאני לא אפרט חח
וואן דיירקשן וגסטין ביבר- ילדות כאפה בגילאי 11-16
מירנדה ביילי
ככה זה. רושם ראשוני וטבע האדם להסיק מסקנות..
ממש לא רק במוזיקה. זה כולל דפוס התנהגות והתנהלות בחברה.
אם מישהו פגע בך וגם עומד מאחורי זה סיפור חיים וסיבה אתה לא תחשוב "אולי הוא מסכן אולי עבר עליו משהו אני ארחם עליו". אני אעדיף להתרחק ולא לתקשר עם אנשים שפוגעים בי, כי יש מליוני אנשים ומליוני סיבות. תחפש את כולן?

לגבי מוזיקה זה תלוי. הרבה פעמים קור ומטאל אני רואה שמתלווה לזה גם הלבוש ואופי תואם, אז אני אקבע עליו תדמית שיכולה להיות מוצדקת..
גם מוזיקה מזרחית - מוזיקת בלאגן ורעש, מסיבות. הרוב ערסים שחייבים לומר לך דרך זה "אני כאן שימו לב", אז גם זו תדמית שנוצרה. אתה לא יכול לבוא בטענות אחרי זה לאנשים ששופטים.