8 תשובות
לא כל כך משנה אפשר איזה שוקולד או משהו העיקר שבסוף הוא מקבל נשיקה
אני
שואל השאלה:
מה רק שוקולד?! לא איזה בושם או משהו?
אנונימית
חיבוק ונשיקה צרפתית (:
אני תכלס מסיבת הפתעה ענקית פלוס אלבום תמונות שמצלומות שם החוויות שעברנו דקה אחר דקה בחיינו ונראה את זה לכל החברים על שקופיות כזו שרצה בתמונות וזה יהיה כזה מרגש להסתכל בסרט נע מה עשינו עד היום בעצם יחד עם כל החברים
האמת שהקטע החומרי פחות מדבר אליי, אני אהיה שמח ומסופק לגמרי מלקבל חיבוק נשיקה ו"מזל טוב" (במילים).
אבל אם כבר בקטע החומרי, אז בשמים פחות כי בד"כ יש לבן אדם כבר מספיק בשמים ולוקח המון זמן עד שהם נגמרים, חגורה זה נחמד אם הוא הולך עם חגורות, ארנק אם הוא צריך זה גם אחלה, אבל מתוך כל הדברים החומריים הדבר שאני הכי אוהב לקבל זה חולצה, לאו דווקא איזה משהו Fancy עם כפתורים וצווארון, יכולה להיות אפילו סתם חולצת טי שירט יפה ומיוחדת, אני חושב שכל אחד יהנה מזה ויימצא לזה שימוש.
אבל שוב, גם אם לא תהיה מתנה חומרית, אני אהיה לגמרי מסופק ממה שכתבתי בשורה הראשונה.
יש לו תחביבים? אם כן אז תתיעצי עם חבר שלו ששותף בתחביב. הכי כיף להרגיש שחברה שלך יודעת ושותפה בדברים שאתה אוהב. זה יכול להיות: אביזר ספורט, כלי עבודה, משחק. יומן לשנה החדשה (עם נגיעה אישית)
קודם כול חיבוק נשיקה ואני אוהבת אותך
אבל בגלל שהוא מקבל את זה המון ממך (וגם כי מן הסתם שגם את תרצי מתנה ליום הולדת) תיקני לו איזה בושם טוב או בגדים יפים או משהו שהוא רוצה הרבה זמן
נעלי ספורט מגניבות? אוזניות טובות? (תפלאי לאיזה סכומים אוזניות טובות יכולות להגיע). בושם אולי טיפה פחות כי אני מניחה שזו המחשבה הראשונה (אחרי חולצה) למתנה, אז כמה בשמים יש לו כבר? (ואולי בעצם אין לו.)

אני יודע שיש בנות שקונות... טוב, פחות קונות יותר שוכרות קוטג' לסופ"ש או שמארגנות נסיעת חופש לשניים בתור מתנה לחבר.

האמת החולצה נשמע כמו רעיון דיי טוב, במיוחד אם את יודעת מה הטעם שלו. אבל אני הייתי הולכת עם הנעליים.

בום-בוקס? דיסק משחק עם הוא בעניין? חרב? נונצ'אקות? קלפי משחק ארוטיים? (יש חנות מתנות שמוכרת דברים כאלה, אבל אני דיי בטוחה שאת צריכה להיות בת 18 ומעלה.)

... או שתיקני לו חוטיני וכרטיס עם "מזל טוב. לא ידעתי מה לתת לך", רק כדי לראות את התגובה שלו כשיפתח את המתנה? (סליחה, נגמרו לי הרעיונות)
אנונימית