22 תשובות
שיהיה בשבילי כמו החברה הכי טובה... בלי כל השטויות האלה שלהם של הנשיקות וכל זה אבל בנים כאלה לא קיימים... אז אין לי מושג מה אני רוצה בו, היו לי, אבל לא אהבתי אותם.
שיאהב אותי איך שאני ושתמיד יחייך כשאני מחייכת אליו
כמו שהיא עכשיו:)
חכם, מצחיק ונראה טוב ( לא מצפה ליותר מדיי)
החבר המושלם? ביופי? פשוט לפי הטעם שלי
אופי? מתחשב נאמןן אוהב מחבק מצחיק אבל יודע גם להיות רציני חייכן כייפי שתמיד יהיה על מה לדבר ולא יהיה משעמם שלא יהיה דביקי יותר מידי שיהיה מנומס לא יריב על השטיות ולא קנאי לפעמים זה מחמי אבל לא באופן מוגזם
שיהיה חזק כדי שיוכל להגן עלי. שתמיד יהיה בעדי לא משנה מה. שלא ידבר על דברים של סקס בכלל. שיתמוך בי. שינשק אותי. שיאהב אותי באמת, לא על פי הגוף שלי או הפנים שלי. שיהיה כמו חבר נפש. שיהיה על מה לדבר איתו. שיתנהג כמו גבר, לא כמו ילד קטן. שיחבק אותי. שישעשע אותי. והכי חשוב, שיאהב אותי באמת, לא בכאילו כדי לספר לאנשים אחרים.
אנונימית
חחח בנתיים הרוב זה בנות.
הייתי רוצה מישהו שתמיד יפתיע אותי... שלא יהיה רגע אחד משעמם. שיאהב לחייך ולא יתחזה למישהו אחר. שגם שהאמת פוגעת הוא יגיד אותה. שיהיה לו חשוב ספורט ועדיין יהיה תחרותי ומצחיק. ומבחינת חיציוניות. שיינים לבנות חשוב לי ושיער ארוך זה בונוס.
הייתי רוצה שיהיה לו ראש פתוח ושהוא לא יהיה גזען ובטח שבטח לא הומופוב
עדיף מישהו חכם או לפחות מישהו סקרן שמעניין אותו לדעת עוד ולא חייב iq גבוה..
כמו שהוא נראה...:/
קצת יותר גבוה וקצת פחות שחיף...
וגר קרוב יותר אליי...
ואז זה היה מושלם.
הוא מושלם אבל רחוק.
ולא אוהב אותי.
הייתי רוצה שחברה שלי תהייה עדינה, רגישה, אכפתיחת, יפה רק אם אפשר-*לא חובה*- זה פשוט תמיד מוסיף, הייתי רוצה שהיא תהייה עם חיוך גדול. אני אישית אוהבת עיניים חומות ושיער חום.
אנונימית
איזה תשובות מעמיקות כולן נותנות פה, אם תשאלו אותה שאלה רק את הגבר הוא יענה במשפט אחד: ''גם יפה וגם אופה''.
אופי:
אתאיסט, אחד שמבין עניין כאילו אפשר לדבר איתו על דברים מעניינים, לא ערס, יודע לכתוב בלי שגיאות כתיב, שיהיה ציני כזה כמוני, שלא יחפור לי ויתן לי את הספייס שלי.
יופי:
שיער היפסטרי כזה שחור, עיניים כחולות, לא כהה מידי אבל לא לבקן (עור בהיר כזה) שיהיה טיפה שרירי וגברי כזה לא שחיף, שפתיים עבות ועצמות לחיים בולטות...
שיהיה אדם טוב
אנונימית
שיתן לי להרגיש שבאמת יש בינינו אהבה אמיתית
שאני באמת חשובה לו והוא באמת אוהב אותי ולא סתם
שלא נהיה כל הזמן ביחד (כאילו לא מהזוגות דבק האלה) אבל כשנהיה ביחד נרגיש שאנחנו יכולים לא לדבר ולא יקרה כלום.
שיהיה בינינו פשוט קשר מיוחד, שבמבט אני מבינה אותו והוא אותי. אני דיי מחפשת נסיך, אני יודעת, אבל לא אמרת אם אני צריכה להגיד משהו בגדר ההיגיון או משהו שאפשר שהוא יהיה קצת הזוי.
גברי, מושך שירדוף אחריי
שלא יזלזל בי ולא יתבייש להגיד לי מה הוא חושב
אנונימית
אני הייתי רוצה שחבר שלי יישאר כמו שהוא, איכפתי, רגיש, עוזר לי כשצריך, מכבד, מתחשב ואוהב ביותר:)
אממ זה קצת מוזר
אבל הייתי רוצה שהוא יהיה כמו שאמרו למעלה "חברה טובה", שנוכל לחלוק אחד עם השנייה את הרגעים הקשים שלנו, שיהיה ספונטי ולא משעמם, שיהיה די מתבודד כזה (זה חשוב לי)
שיהיה חכם, אינטליגנטי ודי ג'נטלמן,, שיאהב ספרים, חוש הומור כמו שלי, סרקסטיות וציניות, ושיהיה רציני גם, וכמובן שאם הוא יהיה נאה אז זה יוסיף
כן, אני רוצה יותר מדי.. בגלל זה אני אמות רווקה.
אנונימית
רק שלושה דברים
שיבין אותי
שיכבד אותי
ושיאהב אותי
שהיה כמו האקס שלי... חוץ מהקטע של הבגידה
אחד שישתה ערק..