4 תשובות
לכל קופה יש דברים טובים ולא טובים, עדיף לבדוק האיזור מגורייך מי נותן שירות הכי טוב וזמין. זה משתנה לפי איזורי הארץ. וזה הדבר החשוב ביותר בבחירת קופה. בהצלחה.
עלייך לבדוק בעצמך איזה קופת חולים הכי טובה עבורך, איזה קופת חולים מציעה לך דברים טובים יותר, שמתאימים לציפיות שלך ותואמים לתנאים וליכולות שלך.
לכל אחד מתאים משהו שונה, לכל אחד יש שיקולים אחרים שהוא בוחר לעצמו קופת חולים
ככה שאת צריכה לבדוק בעצמך ולעשות את השיקולים שלך
בכל אופן קחי בחשבון שלכל דבר יש חסרונות ויתרונות
אולי מה שטוב לי, מה שאני רואה כיתרון בקופת חולים מסוימת, את תראי זאת כחסרון
ולהפך.
לכן שוב, לכל אחד יש ציפיות, תנאים ושיקולים אחרים
בהצלחה
מצורפים בזאת שני סקרים שנעשו על ידי אתר גלובס בנושא איכות השירות בקופות.

לפי הסקרים האחרונים הטובות הן מכבי ומאוחדת. לאומית היא מעט מאחוריהן (לא בהפרש משמעותי - לא בהכרח מעיד על משהו). הגרועה ביותר היא כללית (בהפרש ניכר).
אם יש לך צרכים מיוחדים מהקופה כמו טיפולים פלסטיים או ביטוחים משלימים מסויימים כדאי ליצור קשר עם שירות הלקוחות של הקופה ולשאול אותם על הנושא המסויים כי יש הבדלים ברמת המימון של כל קופה בכל נושא.
בהצלחה.!
איזה קופת חולי היא הכי טובה? טוב התשובה היא מורכבת, לרוב קופות החולים יש ביטוח משלים שבאמצעותו ניתן לבצע טיפולים שונים שקבל החזרים כספיים נאים במיוחד, אם ניקח לדוגמה את קופת חולים מכבי, אז באמצעות ביטוחי המשלים של מכבי ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר האחד ממכוני האסתטיקה הגדולים בישראל, לכן אם שואלים איזה קופה הכי טובה יש לבדוק גם היבטים אילו, עוד מידע על הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים מכבי בקישור למטה.
רונית