2 תשובות
תקני קרם לשיער מתולתל הירוק שיש בסופר. אחרי שאת חופפת שימי ישר את הקרם ותשאירי את השיער רטוב בלי לגעת בו והוא יתייבש קצת יותר גלי
תתחילי בלגזור קצוות מתים.. אבל אל תגזרי כול שבועיים-חודש.. תגזרי כול 4 חודשים ורק מה שבאמת מת.. אם את יודעת לגזור טוב לבד אז ממליצה בחום יתר.. אני גוזרת לבד בגלל שספרים גוזרים וואי טו מאץ.. אם את לא יודעת לכי לספר אבל תבקשי ממנו שלא יגזור כול עוד את לא אונרת ותסכימו על אורך מסוים..
אחרי זה תעברי למסכות.. אל תעשי מסכות טבעיות למה מניסיון קטן זה רק רוצח+מסריח תשיער ברמות מטורפות.. תשימי מסכה מחנות אבל תסתכלי לפני מה המסכה עושה.. לאיזה סוג המסכה ומה המטרה.. לשקם לרכך.. יש הבדלים קטנים אבל לפעמים ההבדלים האלה גורעים/מטיבים תמצב.. אני משתמשת כבר נראלי יותר מ8 חודשים במסכה של נטורל השחורה ירוקה והיא ממש טובה! יש גם מסכה בצבע לבן וכחול כהה של קרליין והיא לשיער רגיל והיא ממש טובה לי.. ולי יש חצי חלק חצי גלי (מהאוזן ומטה גלי ברמות.) ואני אחת שניסתה כול מסכה שקיימת.. אני רצינית ניסיתי כול שמפו מרכך ומסכה אז אני יודעת על מה אני מדברת..
מה גם שאם את אחת שעושה מחליקים/פנים כול יומיים אז תוותרי על זה.. תעשי או פעם בשבוע או גג פעמיים בשבוע.. תשתדלי לא לחפוף כול יום.. לחלק מהאנשים זה עושה רק טוב לשיער (לשלי לא כול כך למה אם אני לא חופפת איזה 3-4 ימים ואז חופפת הוא נושר ברמות.. חופפת כול יום/יומיים אם אני נשארת עם המחליק-עושה כול יום-) אולי גם לשלך זה יעשה.. גודדלאק ואם את צריכה משהו אני בפרטי:)
באותו הנושא: