30 תשובות
מבינה אותך. בעזרת השם יהיה טוב
לא מפסיקים כל פרשנים הפולטיקים וכ'ו.. "מה לעשות כדי שזה יגמר.." שידברו עוד 10000000000 שנה.. זה לא יגמר.. זה רק ילך והתחזק.. למה?... כי ה' יתברך אומר לנו בפרוש "לו עמי שומע ליי ישראל בדרכי ילכו כמעט אויביהם הכניע ועל צריהם אשיב ידיי..."

ה' יתברך אומר... עד שלא תשמעו בקולי! אתם תסבלו מאויבים שלכם... ברגע שתעוררו.. תעשו תשובה... רק אז אני בעצמי ישמיד אותם... שנעשה את זה נקום בבוקר נשמע כל הטילים שלהם התפוצצו עליהם בפרצוף...
לוחם בצבא ה'
אף אחד לא צריך לחזור בתשובה בשביל שיעשו במצב הזה משהו. ועכשיו גם יש לנו כיפת ברזל, אז האלוהים שלךלא עושה כלום ברגע זה, וגם לא יעשה. אל תשפוט אני פשוט אתאיסטית... אף אחד לא צריך להיות דתי רק כדי שיעלימו את המצב הזה מהעולם.
את צודקת, לכי תסתמכי על הכיפת ברזל שלך, רק אם יהיה פגיעה ליד הבית שלך תשמעי בשורות לא טובות, תפילי את זה על הכיפת ברזל שלך
אני בהחלט יכול להבין אותך. תאמיני לי שכולם היו רוצים לחיות בשלום, אך כרגע זה לא יקרה.
אני יכול לומר לך שבעזרת ה' זה יגיע. ה' שומר עלינו.
כל מי שאומר שכיפת ברזל עושה את העבודה טועה בגדול. כיפת ברזל לא שווה כלום אם ה' לא שומר עלינו.
אחת המראיינות בCNN שאלה את אחד ממנהיגי החמאס " תגידו אתם לא יודעים לירות ולכוון? 300 טילים ו90% פוגע בשטח פתוח.." אז הוא ענה לה! " אנחנו מכוונים ומדויקים יותר מאי פעם לעבר ערי ישראל אבל האלוקים שלהם מזיז את זה " הוא אמר! וזה שודר בארה"ב!
אה כן? ומי מיירט את הטילים שפוגעים במדינה שלך? אלוהים החמוד שלך? או החיילים?
אל תדאגי כל אלו שמדברים ככה ושמענו עליהם הרבה סיימו את החיים שלהם עם טיל בבית..
שואל השאלה:
אל תשפטו אותי זאת הדעה שלי ואני נוצריה בקיצור אלוהים לא עושה כלום כי גם תיזכרו מה קרה בשואה הוא גם לא עזר ואני ממש לא משווה את זה לשואה שום דבר בחיים לא יישתווה למה שקרה בשואה בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שרק החיילים שלנו עוזרים לנו ולהם התודה הענקית זה לפחות מה שאני חושבת
גם אני. ולוחם בצבא ה', מאיפה הקרצת את זה שכל מי שאמר שאלוהים לא עושה כלום, סיים את החיים עם טיל בבית? כאילו שאתה באמת יודע מה אנשים אומרים ברגעים כאלה.
בהצלחה, שנשמע רק בשורות טובות
האמנם החיילים גורמים ליירוט, אבל עצם העובדה שהיירוט מוצלח זה רק בזכות ה'.
אחרי הכל זה לא מובן מאליו שכיפת ברזל תעשה את העבודה באופן יוצאת דופן. תחשבי על זה 90% מדויק. זה הישג מדהים שלולא ה' בקושי רב היו יירוטים מוצלחים.
צה"ל היה נדרש לתקוף קרקעית אם היה רוצה או לא רוצה וגם אז הם זקוקים לה' שיעזור להם וכל הצבא יודע זאת.
מי הושיע אותנו בכל המלחמות הנוראות? רק ה' אם צה"ל אם השליחים שלו!
במלחמת יום הכיפורים כולם חשבו שזהו נפסיד במלחמה ולא תהיה לנו מדינה ונושמד, והאמת בצדק!
אז איפה צה"ל שאת כל כך משבחת אותו?
ה' שלח מלכים שיעצרו את כל הצבאות שבאו לתקוף!
אל תסתכלי בנקודת מבט שלך אלא באופן כללי?!
בתוכך את יודעת שה' שומר עלינו ואת מאמינה בו אבל בגלל שאת לא רואה מול העיניים שלך אם אומרת שהוא לא קיים.
קודם תחשוב על זה. גם בשואה יהוה היה קיים בשביל אנשים, אבל הוא לא עשה כלום. עכשיו פשוט החיילים חזקים יותר מהאוייבים שלנו, אז הם מצליחים ליירט את הטילים. לא לכל דבר יהוה קשור ועוזר.
אגב אם מדברים בשואה ה' בהחלט עזר ושמר.
עובדה שאנו קיימים ושאנו בארץ ישראל.
רק בזכות השואה עברנו לארץ המובטחת שלנו, ארץ ישראל, אז לא להגיד דברים שלא יודעים.
את לא יודעת מה קרה שם! אין לך שום זכות לדבר כמו שגם לי ולאף אחד פה אין זכות לדעת. רק לניצולי השואה יש זכות לדבר כי הם היו שם.
מה זה קשור? גם אם כל היהודים היו נשארים בחיים אחרי השואה, היו יכולים להקים מדינה. פשוט קשה לכם להתמודד עם העובדה שיהוה לא עשה כלום בשואה. אז אין מה לעשות, תתמודדו וזהו.
אין מה לעשות, כולנו חווים וחיים את זה ולא צריך לפחד, צריך להיות חזקים ולהישמע להוראות של פיקוד העורף. אבל לא צריך להגזים, לא על השנייה שתצאי לרחוב מישהו יחטוף אותך, הסיכויים שזה יקרה נמוכים.
אני לא מתכוון לדון איתך כי לכל אחד יש דעות שונות!
לי אין מה להתמודד אני יודע את האמת שלי, ואת יודעת את האמת שלך.
והיהודים לא היו חושבים על הרעיון הזה שיהיה לו מדינה משל עצמנו לולא השואה.
כי אף אחד לא האמין שכך הגרמנים הנאצים יעשו דברים נוראים כאלה!
בעז"ה זה יגמר ונוכל לצאת לרחובות ולשמוח, המלחמה הזו חייבת להתקיים.. נמאס שאומרים לנו מה לעשות ואיך להתנהג במדינה שלנו, צריך להתפלל חזק שה' יהיה איתנו ונחסל אותם.. ולהאמין באמונה שלמה שהכל יהיה בסדר:) <3
סליחה שאני אומרת אבל זה בורות קצת, לא באה לגייר אותכן או משהו אבל רואים בבהירות שזה נס! אין לנו אפילו הרוג אחד ב"ה! לי אין הסבר אחר
שואל השאלה:
בנתיים אין הרוגים בנתיים
גם לא יהיה! את מאמינה בישו לא? אז איפה הוא שישמור עליך? בנתיים הקב"ה שומר על היהודים בארץ הזו
שואל השאלה:
אני לא מאמינה בשום דת
שואל השאלה:
והאלוהים שלך לא שומר על אף אחד כי אם כן אז לא הייתה מלחמה בכלל
יש מלחמה בשביל שהעם היהודי יתעורר
למה ה' יתברך לא עוזר לנו להשמיד את החמאס?... אך... יודעים למה? אם עכשיו נשמע התחיל מבצע צבאי חזק נגדם.. תוך 48 שעות צה"ל השמיד את כל ארגון החמאס חיסל את המנהיגים שלו.. יותר אין סכנת טילים על תושבי הדרום וכ'ו... תגידו לי את אמת.. מה נגיד ונחשוב? "איזה חיילים יש לנו.. אין על צה"ל.. הכל בזכות צה"ל.. כל הכבוד לצה"ל..." בגלל שאנחנו סומכים על בשר ודם.. הקב"ה אומר בכיף תסדרו לבד.. נראה אתכם
תקשיבו
כל המאמינים שמאמינים ביהוה. אולי תפנימו כבר שהוא לא עוזר לנו? אחרת לא הייתה מלחמה בגלל. ולא כדי ש"העם היהודי יתעורר". אין לעם היהודי מה להתעורר. כאילו שתהיה מלחמה רק בגלל שאנשים לא דתיים, נו באמת.
ואלה אני?. לא שומע את כל חדשות אלה וכ'ו.. תיראו מה זה.. מבוקר עד ערב יושבים בערוץ 10 2 וכ'ו.. מביאים פולטיקים אנשי ביטחון ויעני "דנים" על המצב... חח חח חח איך נפטור את הבעיה בעזהה... אי אי אי.. שימשיכו לדון לא יעזור לנו...

צריכים להבין שכל זה גזרה משמיים.. וגזרות באות בגלל עונות שלנו.. לא טילים יעזרו ולא מבצע צבאי ולא נעלים.. עד שעם ישראל לא יבין את המסר של הקב"ה.. שמנסה לעורר אותנו שוב ושוב ושוב.. זה רק הלך והתגבר עם הזמן...

עכשיו ברוך ה' אין הרוגים... בפעם הבא כבר ה' יתברך לא ירחם... הקב"ה לא עושה את זה כי משעמם לו.. המטרה של ה' יתברך זה ל-ע-ו-ר-ר-ר!
אל תאמיני בשום דת אף אחד לא ביקש ממך להאמין. אני מאמינה באמונה שלמה שהכל מאת ה' והוא כן עוזר לנו במלחמה נגדם, עובדה שאצלם יש כמעט 100 הרוגים ואצלנו אממ..0 ב"ה! למה יש מלחמה? ראית את הדור שלנו? ראית איך כולם מתנהגים, יש לנו דור של כופרים.. אז הקב"ה עושה את זה על מנת לעורר אותנו ולהגיד לנו "יש מנהיג לעולם הזה!"
אנו גוברים על חמאס רק בזכות ה'.
צה"ל שליחים של ה'.
צה"ל לבד לא חזק אלא הוא כמו שאר העמים.
יש את המבצע הזה כי יש הרבה שחוטאים ואינם מתחרטים לרגע על כך שחטאו. ה' בא להראות להם מה יקרה אם ימשיכו כך. היו להם מלא אזהרות ברורות, אך התעלמו.
אני לא אגיד שהרבנים לא חוטאים כי כולם חוטאים אבל זה לא בכוונה כי קורה כולם בני אדם.
אף אחד לא מצפה שתאמיני בה' כי זה הזכות שלך להחליט אם להאמין או לא- חופש הבחירה שלך.
גם ה' נותן לכולם להחליט אם להאמין בו או לא למרות שהוא יודע מי מאמין ומי לא מאמין.
לולא הרחמים של ה' מי יודע מה היה קורה בעולם הזה ( באופן כללי, לא רק ליהודים).
חח זהו עכשו אין מלחמה אין מה לפחד

למרות שהשאלה ישנה איכשהו הגעתי לכאן חח
ואין על אלוקים
שומר עלינו תמיד