9 תשובות
וואו מצב קשה, ניסית לדבר איתה על זה?
שואל השאלה:
מליון פעם.. אין עם מי לדבר
אנונימית
את בחורה במחזור, ויש לך להשתין, לכי, מה את עושה בחדר?! למה לאמא שלך אין מחזור?
וואי מצטערת לשמוע, אולי תנסי לדבר עם אחד האחים שלך על זה? עם המחכנת שלך? סבתא? דודה? מישהו שאת סומכת עליו?
שואל השאלה:
אתה צודק, אבל אחכ היא אומרת לי "אז למה את ערה בשעה כזאת? היית בפאלפון" כאילו שאם לא הייתי בפאלפון לא הייתי נרדמתת
אנונימית
וואו.. זה מצב ממש קשה.. את צריכה לקחת יוזמה ולדבר איתה. להסביר לה שא'- את בכיתה י', ב'- שאת בן אדם עם סוגרים ואם יש לך פיפי אז את תעשי אותו.
וגם כדאי שתעבדי עם אמא שלך על יחסי אמא בת. כי מה שהולך אצלך זה לא יחסיים אימהים והיא נשמעת יותר כמו שוטרת ולא כמו אמא. את יכולה לנסות פסיכולוג משפחה או מישהו קרוב שאת סומכת עליו... בהצלחה עם זה ואם את צריכה עוד משהו מוזמנת לפנות אליי בפרטי:)
וואו דבר ראשון אני ממש מצטערת לשמוע וכן. קורה לי אותו דבר. אבל תקשיבי אם זה המצב מחר נגיד תראי לאמא שלך את מה שכתבת כאן ושכבר נמאס לך להתנהג ככה ושפעם אחת את רוצה להיות מי שאת בזכות עצמך ולא בזכות משהו אחר... ובקשר למחזור או שתתפסי רגע שהיא לא באזור ותלכי או שפשוט תצאי ותגידי לה "אמא אני במחזור ואני רק רוצה ללכת לשירותים" ושתעשה עם זה מה שהיא רוצה ועם כל הכבוד גם את בנאדם וגם את יכולה לעשות מה שאת רוצה מתע שאת רוצה איך שאת רוצה וכמה שאת רוצה ככה שאת גם ילדה גדולה וגם לך יש זכות לעמוד על שלך.. וואי חפרתי הרגע
אני במצב דומה, סתם שתדעי שאת לא לבד בקטע הזה, זה מסתדר.
שואל השאלה:
תודה, אני באמת רוצה לפנות לפסיכולוג אבל אני לא יודעת כמה נוכל כי זה יקר וקצת לחוץ לנו.. ובקשר לתגובה האחרונה שאמרה שזה מסתדר, זה ככה מאז שאני זוכרת את עצמי ואני לא רואה את זה מסתדר..
אנונימית