6 תשובות
תאמיני יש לי אותה הרגשה כבר שנים. לא איכפת לי מהחיים לא אוהב לעבוד לא אוהב לראות אנשים. אבל מה לעשות? זה החיים
האמת היא שבגדול אין טעם לחיים. אין חשיבות לאדם ביקום וכל פעולה שעשית או שתעשי לא תיחשב או תיזכר לאחר שנים בודדות. בעוד 100 שנים מעכשיו אף אחד לא יידע שהיית כאן בכלל בעולם. אנחנו גרגיר חול ביקום האינסופי ואין לנו חשיבות אפילו כאן בעולם שלנו על פני בעלי חיים אחרים. וככל בעלי החיים, גם האדם (שהוא בעל חיים) עושה פחות או יותר את אותו הדבר- ישן, מתעורר, שותה, אוכל וכו'...

בגדול אסור יהיה לי להגיד לך שאין סיבה ממש לקום בבוקר, ושהאנשים האמיצים ביותר הם אלו הבוחרים לצאת מה"משחק", ולכן אני לא אגיד
אנונימי
האדם נמצא בעולם הזה לא סתם, לכל אחד יש ייעוד. מעטים הם אלה שיודעים מהו, אך יש דרך מאוד קלה לדעת אם מילאת את ייעודך: אם את חיה - סימן שעוד לא:)

בגדול, לכולנו יש את הרגעים האלה שנמאס מהכל, העיקר למות. אך זה עובר, והכל פתאום נראה אחרת בעינינו.

מקווה שתצאי מזה ותחזרי להיות מי שאת =)
בתור אדם מאמין.. כולם בסוף מגיעים לאותו מקום אבל השאלה מה אתה לוקח איתך לעולם הבא: המצוות שעשית..
ותראו את הרבנים הגדולים וצדיקי האמת שחיו מלפני מאות שנים ועדיין זוכרים אותם.. למשל רבי שמעון בר יוחאי שהיה חי לפני 2000 שנה ועדיין בלג בעומר יום פטירתו מגיעים כחצי מליון אנשים לקברו..
זה לא אומר לכם משהו?
יקרה,

נשמע שהשאלה שאת שואלת מלווה בעצב עמוק, עצב כזה שכאילו צבע את כל החיים שלך בצבע אפור ושאב מתוכם את המשמעות והטעם, ואולי גם את הרצון לחיות..

אני לא יודעת מה גורם לך להרגיש ככה, אבל אני חושבת שמגיע לך לקבל מקום שבו תוכלי לפרוק את כל מה שאת מרגישה ולהעלות את השאלות שמציפות אותך, גם את אלו הקשות ביותר..
אם תרצי, אני מזמינה אותך להתחבר לצ'אט של סה"ר, סיוע והקשבה ברשת, ולדבר עם אחד מהמתנדבים והמתנדבות שלנו. השיחה אנונימית לחלוטין ולא מחייבת אותך בשום דבר.. נשמח לשמוע אותך ולתת לך מקום לדבר על הכל..

שלך,
מתנדבת סה"ר
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס
שלום אנונימית
לכל אחד יש סיבה שהוא פה. אף אחד אחר לא יכול להגיד לך בשביל מה את ספציפית פה.
אך יש סיבה.
יש ספר נפלא בנושא - ׳אדם מחפש משמעות׳ על ידי ויקטור פרנקל.
מאוד מומלץ.
בנוסף, מומלץ לדבר עם איש מקצוע שמתמחה בשאלות שלך. אוכל להמליץ על מישהו קרוב אלייך אם תרצי. תוכלי להשאיר הודעה פה או באתר שלי.
כל הכבוד שאת מחפשת!

בהצלחה!
אברהם
אברהם פרידמן מומחה סטיפס