7 תשובות
בדרך כלל מה שגורם לתלמידים להיכשל בטסט זה לחץ, לכן ממש כדאי לנסות כמה שיותר להיות רגועים בטסט. להתייחס לזה כמו לשיעור ואז זה לא מלחיץ, אפשר לקחת רסקיו, לשים מוזיקה שאוהבים ואז האווירה הרבה יותר קלילה. ממש בהצלחה
מצטרף לתגובה מעלי, בדרך כלל נכשלים בגלל לחץ.
כפית כמון עם סוכר לפני עוזר להרגיע את הגוף
אנונימי
שואל השאלה:
תודה לעונים.
אם אפשר, טיפים להתנהגות בפועל, תוך כדי הטסט.
הי
קודם כל לנסות ולהגיע כמה שיותר מוכן לקחת עוד שיעור נניח שיתן לך ביטחון ותבקש לעבוד רק נניח על משהו שהוא יותר קשה למשל רוורסים.
2. לכתוב לעצמך מנטרות (משפטים) מחזקים - אני יודע לנהוג אני אעבור, יש לי ביטחון בעצמי-גם אם אינך מאמין או שיש ספק המח מתאמן לזה כאשר חוזרים על המשפט מספר פעמים ביום.
3. דימיון מודרך-לעצום עניים במיטה ולדמיין את הסיטואציה עוברת חלק.
4. לפני שאתה נכנס לטסט תעשה נשימות-תכניס אוויר ותוציא דבר לעצמך בלב " יש לי ביטחון ואני אעבור".
5. לבוא לטסט כאילו זה שיעור תתעלם מהבוחן ומהלחץ תכנס לטסט מחוייך החיוך גם אם הוא מאולץ משחרר אנדרופינים של רוגע. תלחץ יד תענה תודה שהוא יגיד בהצלחה. תן לו להרגיש שאתה רגוע. אפשר להעזר ברסקיו אבל בול במינון ולא יותר שלא יוציא אותך מריכוז. לשתות מים לפני ולא משקאות קפאין או שוקולד שיש להם נטייה לנפילת אנרגיה בננה זה מעולה זה פחמימות מורכבות ישאיר אותך ערני.
6. לגבי עניין מעשי בנהיגה- ממליץ להיות ראשון. אם אתה שני והבחור עושה טעויות אתה תלחץ. תשמע את המנוע, תסתכל רחוק ותחליט עוד שאפשר מה עושים, להסתכל במראה ולאותת. לגבי סדר פעולות תרשום לך מה עושים בבית על דף (כמו שמשננים) -כיוון מראה, חגורה, קלאץ הילוך ניוטרל, ברקס מניע, ראשון... יהיה לך כבר באופן אוטומט ככה שגם אם תלחץ תזכור את זה.
7. אל תהיה קשה עם עצמך ואל תנסה בראש להגיד "עשיתי טוב או לא" פשוט צא לדרך לא קרה כלום אם נכשלת רובם עוברים שני אגב.

בהצלחה ונסיעה טובה ובטוחה.

יתכן והבוחן ישאל אותך לפתע שאלה תנסה להקשיב לשאלה בניחותא ןלענות לו רק אחרי שאתה בטוח שזה לא יגרום לך לסטות מהנהיגה בד"כ הם שואלים כשאתה בדיוק בפניה מסובכת, טיפ נוסף תשתמש בקלאצ׳ הרבה אל תעשה חשבון כדי שהרכב לא יכבה לך. בהצלחה
אם אתה לחוץ ממש אתה יכול לשתות כוס יין או וודקה כדי להירגע קצת, זה יתרום לתחושת אופוריה ויוריד לחץ
אנונימי
ספרון טיפים לעבור טסט בקלות ובמהירות ואיך להימנע מטעויות שהרבה אנשים נכשלים עליהם...
הקישור להורדת הספרון: https://myproducts.ravpage.co.il/tips.sho
בהצלחה!!
באותו הנושא: