7 תשובות
שואל השאלה:
20
אנונימית
ראי טיפים בתגית "טסט", בהצלחה.
מערכת סטיפס
יש הרבה טיפים! הכי חשוב להיות מרוכז, ולא לחשוב על שום דבר.. בת כמה את?
החמודייי
עברת?
הי
קודם כל לנסות ולהגיע כמה שיותר מוכן לקחת עוד שיעור נניח שיתן לך ביטחון ותבקש לעבוד רק נניח על משהו שהוא יותר קשה למשל רוורסים.
2. לכתוב לעצמך מנטרות (משפטים) מחזקים - אני יודע לנהוג אני אעבור, יש לי ביטחון בעצמי-גם אם אינך מאמין או שיש ספק המח מתאמן לזה כאשר חוזרים על המשפט מספר פעמים ביום.
3. דימיון מודרך-לעצום עניים במיטה ולדמיין את הסיטואציה עוברת חלק.
4. לפני שאתה נכנס לטסט תעשה נשימות-תכניס אוויר ותוציא דבר לעצמך בלב " יש לי ביטחון ואני אעבור".
5. לבוא לטסט כאילו זה שיעור תתעלם מהבוחן ומהלחץ תכנס לטסט מחוייך החיוך גם אם הוא מאולץ משחרר אנדרופינים של רוגע. תלחץ יד תענה תודה שהוא יגיד בהצלחה. תן לו להרגיש שאתה רגוע. אפשר להעזר ברסקיו אבל בול במינון ולא יותר שלא יוציא אותך מריכוז. לשתות מים לפני ולא משקאות קפאין או שוקולד שיש להם נטייה לנפילת אנרגיה בננה זה מעולה זה פחמימות מורכבות ישאיר אותך ערני.
6. לגבי עניין מעשי בנהיגה- ממליץ להיות ראשון. אם אתה שני והבחור עושה טעויות אתה תלחץ. תשמע את המנוע, תסתכל רחוק ותחליט עוד שאפשר מה עושים, להסתכל במראה ולאותת. לגבי סדר פעולות תרשום לך מה עושים בבית על דף (כמו שמשננים) -כיוון מראה, חגורה, קלאץ הילוך ניוטרל, ברקס מניע, ראשון... יהיה לך כבר באופן אוטומט ככה שגם אם תלחץ תזכור את זה.
7. אל תהיה קשה עם עצמך ואל תנסה בראש להגיד "עשיתי טוב או לא" פשוט צא לדרך לא קרה כלום אם נכשלת (רובם עוברים שני אגב)

בהצלחה ונסיעה טובה ובטוחה.
תשתי קפה שחור חזק! אני שתיתי ועברתי ראשון בהצלחה:)
הטיפ הכי טוב זה להיות מרוכז ורגוע. אבל אם אתה באצת רוצה לקחת צעד קדימה תוריד את הספרון שאני מצרף לך כאן- זה ספרון עם טיפים ודגשים איך לעבור טסט בקלות ובמהירות ומאיזה טעויות להימנע...
הקישור: https://myproducts.ravpage.co.il/tips.sho
באותו הנושא: