8 תשובות
אפשר עם Usb או שתשלחי באימייל או דרך סקייפ וכו'
usb בלוטוס איימיל פייסבוק,..
שואל השאלה:
חיברתי את היו. אס. בי אבל איך אני רואה את זה על הפלאפון.?
אנונימי
את לא אמורה לראות כלום על הפלא
תכנסי ל"מחשב שלי" תלחצי על הכונן הנשלף (את כבר תביני כי תראי משהו חדש, זה כמו כונן c רק משהו שכתוב "התקן נשלף" יפה תכנסי לזה ואז תכנסי למדיה ופשוט תעבירי את התמונות אחרי זה תנתקי את היו אס בי במצב בטוח והופה התמונות בפלא שלך
אם עדין לא הבנת משהו מוזמנת לשאול:)
שואל השאלה:
סליחה לא הבנתי. אני רוצה לראות קטע וידיאו שצילמתי את עצמי (סרטון קצר) במחשב ולהעביר את זה לפלאפון שלי בכדי לשלוח לכמה אנשים. איך אני עושה זאת בקצרה ולא בדרך מסובכת.? תודה רבה.
אנונימי
אוקי אבל בשביל לעזור לך אני צריך לדעת אם את כבר יודעת איפה ממוקם הוידאו שצילמת במחשב שלך? ואת הוידאו הזה את רוצה לשלוח לפלאפונים אחרים מהפלא שלך נכון?

מצטער שאני מבלבל אותך קצת זה הכרחי: )
את צריכה לדעת איפה בדיוק הסרטו שמור במחשב כשהבנת את זה את מחברת את הפלא אל האנטרנט אולי הוא ירשם לך בפלאפון טען את צריכה ללחוץ על זה כדי שהמחשב יקרא את הפלא מהשלב הזה זה כבר קל את פותחת את התקייה של הפלאפון אולי היא תקפוץ לך לבד כהפעלה אוטומטית. אם לא את נכנסת למחשב שלי והפלאפון שלך יופיע תחת דיסק או התקן נשלף תכנסי לתקייה של הפלא משם לתקיית סרטוני וידיאו אם יש לך. תלחצי על הסרטון מקש שמאלי בעכבר העתק תחזרי לתקיית פלאפון הדבק והוא אמור להעביר משם. אני יודעת זה נשמע הרבה אבל בתכלס זה הסבר מאוד פשוט בדיוק 2 דקות לעשות את זה. כשהמחשב מסיים להעביר נתקי את הפלא ותבדקי שהסרטו הועבר בהצלחה.
באותו הנושא: