5 תשובות
1. דלוקה תיאורטית, מאוהבת מעשית.

2. רגש עז להסתכל עליו.
שאת דלוקה על מישהו, את אוהבת את איך שהוא נראה וזה, שאת מאוהבת את לא רואה כלום חוץ מאותו בן אדם, לא אכפת לך מהיופי רק ממנו מהאישיות, ואוהבת זה כמו שאת אוהבת משפחה או חברה טובה או ידיד
דלוקה זה שנדלקת מהמראה החיצוני שלו או התנהגות מסויימת, מאוהבת זה שת אוהבת אותו בקשר זוגי, אוהבת זה שאת מחבבת את הבן אדם
אנונימי
דלוקה זה בקטנה, זה כי הוא חתיך נגיד, אוהבת זה כמו לאהוב חברה טובה, כיף להיות איתו והוא עושה טוב על הלב. מאוהבת זה שמרגישים ממש מוזר, עושים פאדיחות נוראיות לידו ומפנטזים אליו.
דלוקה זה משהו די כללי..
אם יש מישהו שאת מרגישה אליו משהו בגלל שהוא מצחיק אותך או כי יש לו חיוך יפה או כי יש לכם תחומי עניין משותפים, את כנראה דלוקה עליו. אבל את יכולה להידלק על בן אדם גם בגלל מראה חיצוני.
אם את מכירה את הבן אדם טוב, ואת מרגישה אליו משהו בכל דבר שהוא עושה כשהוא מחייך, כשהוא מדבר איתך וכשאת חושבת על האופי שלו, כל דבר באופי שלו גם הדברים הפחות נראים לעין מושכים אותך ומלהיבים אותך. גם אם הוא כועס כשנוגעים לו בדברים (למשל) או שיש לו מנהג כזה ללעוס עפרונות או למשוך בשיער כשהוא עצבני רוב האנשים לא שמים לב לזה אבל את כן וזה גורם לך להרגיש משהו, סימן שאת די מאוהבת בו או מחבבת אותו מאוד.
ואוהבת זה משהו שבא אחרי המון זמן. כשאת מרגישה שהבן אדם הוא חלק מהחיים שלך, הוא כבר נעשה חלק מהחיים שלך חלק בלתי נפרד ואת לא יכולה לנתק את זה גם עם הדברים הרעים וגם עם הדברים הטובים. ואוהבת זה לא בהכרח במובן רומנטי זה גם אהבה משפחתית שאת אוהבת את אמא, או את סבתא או את חברה שלך שאתן חברות הרבה זמן.. אוהבת זה כבר משהו שאת מרגישה אל הבן אדם כשאת מכירה את כולו את הדברים הטובים את הדברים הרעים מה שיש בו ושהוא נכנס לך לחיים כבר לגמרי ואת מצידך הוא חלק מהם.
אנונימית