8 תשובות
שלום
כו יהיו לך ילדים זה לא שייך לאורך
ויש אפשרות של אוננות תאונן וככה תגרום לפין לגדול במיוחד בגיל כמו שלך הפין הוא שריר ושרירים ניתן לפתח אם היתה מעל גיל 18 היתי אומר שזהו זה המצב שישאר מבחינת אורך אבל אתה צעיר אל תדאג עו תביא ילדים לעולם
אנונימי יקר, אני מבינה שנושא הגודל מדאיג אותך אבל אתה רק בתחילת התפתחותך המינית. בקשר לילדים, אין ממש קשר לאורך, צריך רק אורך פונקציונלי. מעבר לזה דע לך שהגודל לא קובע.
טוב שאתה שואל שאלות על מה שמטריד אותך ואני מקווה שקבלת תשובות שבאמת ירגיעו אותך.
שלום רב,

קודם כל, אין "מה לעשות" הגודל יישאר כך וניסויים למיניהן עלולים רק לפגוע באיבר. מה שכן הייתי מציע לך להסיר דאגה מלבך! גודל הפין כלל אינו משנה כשהוא רפוי, הגודל בזקפה הוא בין 8~9 ל 20 ס"מ - כל גבר מתפתח בצורה אחרת וזה לגמרי טבעי.

בקשר לעשיית ילדים- אתה יכול לעשות ילדים אין שום בעיה.
אני רוצה להרגיע אותך
היום אפשר להאריך את איבר המין
אני מציע לך להיתיעץ עם סקסולוג
יכל להיות שאתה עדין צעיר
בשביל התחלת טיפול
אבל טיפול כזה יש
לעשות ילדים לא קשור לגודל האיבר. אתה יכול להרגע.
ערב טוב.
אנונימי יקר, כמו שכתבו קודמיי, עשיית ילדים לא קשורה לגודל/אורך, דע לך יקיר, האברים בגוף האדם גדלים/מתפתחים עם התפתחות הגוף ברוב המקרים הם גדלים באופן פרופרציונלי לגוף וישנם מיקרים שאברים כמו כפות הרגליים שבגיל 13 כבר נועלים מידה 44-45, שיניים גדולות בגיל מאוד צעיר ועוד.. כך שבמקרה שלך ואני בטוחה שלעוד, ההתפתחות היא איטית אבל מי יודע, הרי אתה עדיין צעיר מאוד ובשלבי התפתחות עד גיל 18, אל תכנס לדיכאון כי סביר להניח שהקטן הזה, גדול יהיה תן לטבע לעשות את שלו, ס ב ל נ ו ת.
ימים יפים, מוצלחים ומענגים..
יכול להיות שבדקת אותו שהוא לא על זיקפה נורמלית אולי בדקת שהוא כבר מתרכך או משהו הוא אמור להיות יותר בסביבות ה 8-13 סמ בערך בגיל הזה וגם נעליים בגיל 13 לא שמים 44 45 שמים משהו כמו 39- 43 אל תדאג תנסה ליראות פורנו שיעמוד לך ממש ואז תבדוק שוב
אנונימי
אם אתה רוצה השוואה אז הפין שלי הוא 14 ואני בן 13
%%%