5 תשובות
לפחד מהטיסה לא כדאי, כי באמת היום התעופה מעולה ולא צריך לחשוש, כמובן לקחת דברים אישיים, וכמובן כסף, דרכון, ושוב חבל סתם לחשוש, בהצלחה אחי.
היי גם לי היה חשש מהטיסה הראשונה ובאמת כמו זאת מעליי אכן זה דבר מאוד כיף ונוח ובטוח תהנה גבר
אנונימי
הטיפ היחידי שאני יכולה לתת לך זה שאם אתה מרגיש רעידות או תזוזות במטוס (מה שקורה די הרבה) אז חשוב שתדע שזה רגיל ואין ממה לפחד. אני אומרת כי אני בעצמי הייתי מפחדת מזה... זה קורה תמיד ואין ממה לדאוג.
אנונימי
יש אנשים רבים שיש להם פחד מטיסה, אין מה להתבייש. ישנן טיפות שנקראות בשם
Rescue Remedy של באך. אלו טיפות לחלוטין טבעיות כלומר עשויות מתמצית פרחים או צמחים. כמה טיפות על הלשון לפני הטיסה - אפילו יום יומיים לפני כן. אין חשש מהתמכרות, אין מנת יתר, בטוח ונוח לשימוש מפחית לחץ ומרגיע.

עשה לך רשימות של כל מה שצריך לסדר לפני הטיסה. רשימה של כתובות טלפונים ובתי מלון או כל עיסקה אחרת שביצעת לאחר ההגעה ליעד. רשימת חפצים לאריזה. תקל על עצמך בכך שהכל יהיה מסודר מראש. כך לא תשכח כלום, ותהיה יותר רגוע.

נסיעה טובה
כולם התעסקו בפחד מהטיסה אבל קודם נוודא שתגיע אליה... קודם כל, באמת טיסה היא אמצעי התחבורה הבטוח ביותר בעולם, סטטיסטית. ולעניין: תבדוק האם הארץ אליה אתה צריך להגיע דורשת ויזה מישראלים (למשל ארה"ב). תוודא שדרכון בתוקף לפחות שמונה חודשים. אם הטיסה ארוכה - קח דברים שאתה אוהב - ספר, פרי, וכו'. תשתה הרבה מים לפני ותוך כדי הטיסה (כליטר בשעה) כדי למנוע ג'ט לג ובכלל הרגשה פחות טובה. אסור להעלות לטיסה פריטים קרמיים או נוזליים של מעל ל60 מ"ל. לכן גם יקחו ממך את השתיה בשדה ותקנה בדיוטי פרי. תהנה ותחשוב על הצד השני - איזה כיף!