7 תשובות
תתאהבתי במישו אחר..
באה כובשת והולכת
לעשות דברים כייפים כל היום להיות עסוקה.. ו.. אולי תלכי לרייקי אם את לא יודעת מה זה זה רפואה על ידי כוחות שעוזרים לפתור בעיות כמו (כאבים, מחשבות רעות, וכדומה) זה עובד על ידי אנשים מאומנים שיודעים לעשות את זה, הם מעבירים אנרגיות על ידי חום גוף.
למצוא בו את כל הדברים השלילים ולהתמקד בהם, בסופו של דבר תראי שכל פעם שתזכרי לו אלו יעלו לך מול העיניים, הערך שלו ירד בעינייך וכל הרגשות ידעכו. בהצלחה.
שלום למחוק כל דבר שמזכיר לך אותו. את הטלפון שלו. התמונה שלו למחוק מהטלפון. לקרוא ספר. לשיר. לרקוד להכיר חבר אחר. ללכת לחברות תמיד להעסיק את עצמך עם דברים שאת אוהבת שיריים שמחים לא עצובים וכל דבר אחר שעושה לך טוב ושמח
גם לא לדבר עליו. לא לחשוב עליו. תלכי לבריכה חמה. מקום נעים תמיד תיהיי בחברה שאוהבת אותך
היי הדרך הכי טובה לשכוח בן אדם היא לתת את עצמך למדיטציה.
תעשי כל יום מדיטתיה, תסדרי את החדר לפי הפאנג שואי ותאמיני בעצמך! תתחילי חיים חדשים בלי דאגות ושתפי את המשפחה ואת החברים.
כשתשכחי ממנו תחזרי להיות כמו שהיית.
בהצלחה!
לחשוב על מישהו אחר, אם את לא רוצה לשכוח תדברי אליו כאילו אתם מכירים מחדש (עוזרר)
לשמוע שירים מומלץ לא שירים שקשורים לאהבות וכאלה לקרוא אם את אוהבת להתמקר למשהו אבל מה שלא יהיה אל תמחקי אותו לגמרי מהחיים כי לא משנה מה הוא עשה לך זה יהיה ממש מגעילל, לנסות לשכוח כן למחוק לא! לראות הרבה טלוויזיה לא לחשוב על רגעים טובים איתו רק רק רק רעים לא לדבר עליו או אליו להיות הרבהה מחוץ לבית להיות עם חברות כמה זמן שרק אפשר ופשוט לעשות חיים!
אנונימי