8 תשובות
היי נוי
ניתן לשפר את מצב אקנה בגב באחוזים גבוהים בעזרת טיפולי אינפרא אדום אחת לשבוע. מטיפול שני מורגש שיפור.
יהודית מורי מומחית סטיפס
מרחי תמיסת פילינג טיפולית פעמיים ביום על המקום
ותראי שיפור מיידי. המוצר מתאים גם לאקנה בישבן או בכל אזור אחר.
briza-mey מומחית סטיפס
הלוואי והיתה תרופת פלא להעלמה מהירה של אקנה. העניין הו שאקנה היא לא בעיית עור אמיתית אלא בעיה שמתחילה בחוסר איזון פנימי ורק באה לידי ביטוי על פני העור. יש לכך מספר גורמים כאשר הראשיים שבהם הם חוסר איזון הורמונלי, תזונה, מצב רגשי והרגלי חיים. טיפולים קוסמטיים יכולים לעזור באופן חיצוני אבל הם לא מיועדים לפתור את הבעיה מהשורש. על מנת להתגבר על בעיה כזו חשוב לטפל בחוסר האיזון הפנימי ובנוסף לעשות שינויים תזונתיים וכן שינויים מתאימים בהרגלי חיים שמחריפים את התופעה (לדוגמא עישון). אילו יעזרו אבל ללא טיפול במצב הפנימי שהינו ברוב המקרים הורמונלי הבעיה נוטה להימשך ולהתעורר מחדש. ברפואה סינית ניתן לטפל באקנה בהצלחה ומהיסוד, לשקם את העור הפגוע ולמנוע את הישנות הבעיה והשבת האיזון ההורמונלי על כנו. מצורפים קישורים שיעזרו לך להבין יותר את הרקע לאקנה ואת אפשרויות הטיפול.
בברכה
איל מצרי-דורון
מומחה לרפואה סינית
איל מצרי-דורון מומחה סטיפס
היי נוי,
אשמח לדעת יותר פרטים כדי לענות לך. בת כמה את? האם מדובר בפצעים או גם כתמים
והאם יש עוד מקומות בגוף בהם את סובלת מאקנה.
איזה טיפולים ניסית עד היום?
שלום רב,

לצערי לא ניתן להעלים אקנה גב במהירות, כל אקנה בכל איזור בגוף לא ניתן להעלים במהירות. הטיפול דורש השקעה, התמדה וסבלנות.

נגעי האקנה – הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו חזה כתפיים ישבן וגב נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית.. או כשרוצים ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב... ובקייץ בגד ים...!
את/ה מתבייש/ת לחשוף את הגב, ללבוש גופיות בקיץ, זה מתפשט ומגרד, זה לא אסטטי ולא נעים... ואם היום לא תטפל/לי זה עלול ללוות אותך גם עד גיל 40...!

אקנה בגב - נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר והדרך הטובה ביותר כיום למנוע את התופעה הוא הטיפול בטכנולוגיית IPL בשילוב תוספי תזונה ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית כטיפול רב מערכתי פנימי וחיצוני הנותן מענה מושלם וארוך טווח לפצעי הבגרות.
הטיפול מתאים למבוגרים ובני נוער.

בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים לאקנה המבוססים על מקורות אור. החידוש המהותי ביותר בטיפול באקנה בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור באקנה, פצעי הבגרות בעזרת קרן אור. דגם I-PULSE יוצר באנגליה והוא פרי פיתוח חדשני של רופאים מאוניברסיטת וולס ונמצא בשימוש ב-11 מדינות בעולם.

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. עקרון הפעולה של מכשיר ה- IPL הינו החדרת אנרגית אור חזקה ההופכת לאנרגית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה.

טיפולי אקנה "אקנה גב" או "אקנה גוף" בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה ( P. ACNE ) ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים - כתמי אקנה פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור כתמים בגב ובגוף חומים/אדומים הנילווים לעור אקנתי.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי,

בברכה,

כל הגב שלי היה צלקות אקנה ועשיתי כמה טיפולים אצל חברה בשם מאסטרולייזר והכל פשוט נעלם אני ממש ממש ממליץ..
יש היום מספר סבונים טבעיים לטיפול באקנה.
הסבונים האלה מכילים שמנים צמחיים ושמנים אתריים.
המטרה שלהם היא לחטא ולרכך את העור כדי
להפחית את כמות הפצעים.

אחד הטיפולים הכי חדשים לאקנה הוא "טיפול באור".
הוא נעשה בעזרת מכשיר מיוחד ויש לו שיעור הצלחה גבוה.
מכשירים כאלה יש בד"כ למרפאות אסתטיקה,
וכדאי לך להגיע לפגישת ייעוץ ולקבל מספר הצעות מתאימות
אסתטיקה
גם אני סובלת מזה..
אני כרגע הולכת לרופא עור והוא המליץ לי לקחת כדור בשם מינוציקלין
אני כרגע לוקחת אותו ולדעתי המצב די השתפר צמה שהיה בהתחלה..
כרגע עדיין יש כתמים ונקודות אדומות אבל המצב משתפר לאט.
החיסרון בכדור הוא שזה פוגע בכבד ולכן צריך לעשות בדיקוץ דם כל חודש כדי לוודא שהכל בסדר ואם יש אישור להמשיך את הטיפול.
הייתי רוצה לנסות בנוסף את השיטה עם האור כמו שהרוב כתבו למעלה משום שזה נשמע מעולה ממש.
ליטל מונסטר
באותו הנושא: