3 תשובות
ראי בתגית "צלקות אקנה" או בתגית "כתמי פנים".
מערכת סטיפס
תלוי מה זה הרבה, ואם זה כל כך מפריע אני חושבת שכדאי לטפל לא?

בכל מקרה צריך לראות אותך כדי להעריך את העלות

שיהיה בהצלחה
שלום רב,

בהסתייגות שלא ראיתי במה מדובר, לעיתים נוצרים כתמי פיגמנטציה, חומים אדומים על אותם אזורים שהיו נגועים בפצעי אקנה. ובקוסמטיקה הישראלית, ישנם מוצרים שנותנים מענה של כמעט 100% להבהרת כתמי הפיגמנטציה שנותרו. ניתן לטפל ולעבוד עמם גם בקיץ בתנאי שמורחים קרם לחות עם מסנן קרינה גבוה.

אין ספק שטיפול הבהרת כתמים במכון יקר יותר לשיקולך...!

לא ניתן להגיע להבהרת הכתמים רק עם טיפול פילינג ולא מומלץ להשתמש בפילינג גרגרי, שעלול לגרום מעצם השיפשוף ומירוק העור לפציעה ופגיעה ברקמות העור.

רצ"ב התכשירים המומלצים לטיפול להבהרת כתמי האקנה:

1. סבון פנים לעור הפגום ע"י כתמים, נקודות שחורות וצלקות - מסדרת התכשירים של "חביבה ריבקין" NBC -תכשיר היפואלרגני לניקוי אופטימלי, מבהיר את הכתמים והופך את העור רענן ונקי.

אופן השימוש - 2 פד צמר גפן לשפוך מעט מהחומר לעסות על פנים רטובים במשך 2 דקות. ניתן השימוש פעמיים ביום בוקר וערב, לשטוף במים קרים ולנגב ולהמשיך טיפול במי פנים...


2. מי פנים לעור פגום – מסדרת התכשירים של "חביבה ריבקין" NBC עם המכסה הסגול Lotion For Blemished Skin " "- תכשיר היפו אלרגני לניקוי מושלם של עור הפגום מפיגמנטציה, כתוצאה מכתמים ותוצאות לוואי מפצעים שהגלידו.

אופן השימוש: פעמיים ביום בוקר ערב, פד/צמר גפן יבש לשפוך מעט מהחומר על צמר גפן ולשפשף את המקומות הבעייתיים (כתמים, חומים אדומים). מספר פעמים לא לשטוף ולא להוריד להמתין לייבוש כ-30 דקות ועל זה...

רק בערב - ניתן למרוח קרם הבהרה - מומלץ של חברת BIO-VISAGE - הינו ייחודי ברכיביו ובהצלחתו להבהרת כתמי עור. מבוסס על תמציות אורגניות טבעיות, ויטמינים ומינרלים ורכיבי לחות. חשוב להתמיד בשימוש יומיומי רק בערב לפני השינה. למרוח ולעסות היטב עד לספיגה מוחלטת, לא להוריד ולא לשטוף.

3. עוד אמליץ לך על טיפול פילינג בבית, של פעם בשבוע. פעולת הפילינג: הנשלת תאי עור מתים, וטשטוש מראה הכתמים. פילינג על בסיס חומצות אלפא קומפלקס, מהחברה הישראלית "הולילנד", מכיל חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות בנוסחא ייחודית ופעילה, לחשיפה ולחידוש של עור צעיר ובהיר יותר. הפילינג מזרז את תהליך התחדשות העור, גורם לייצור מוגבר של סיבי קולגן למיצוק העור ולשיפור מראה העור.

אופן השימוש: כמובן אחרי ניקוי הפנים עם סבון. מריחת כל הפנים (לא קרוב לעיניים) בשכבה דקה בפילינג, המתנה של 5 -7 דקות ושטיפה של הפנים עם מים. מומלץ טיפול בפילינג לא במקביל לטיפולים עם תכשירי ההבהרה.

את כל התכשירים ניתן לרכוש בכל מכון קוסמטי או קוסמטיקאית שעובדים עם החברות הישראליות המצוינות לעייל.

וזה עובד...! עם סבלנות והתמדה...!
באותו הנושא: