6 תשובות
אין צורך ללמוד לחיות עם אקנה בפנים. היום יש טיפולים מתקדמים להסרת אקנה בטכנולוגיית לייזר. באתר טיפולי אסתטיקה תוכלי לקבל את ההצעות הכי טובות לטיפול באקנה. צירפתי קישור
אסתטיקה
אני לא חושבת שזה הפתרון היחיד, להיפך עדיף לנסות שיטות טבעיות כמה שיותר.
לרואקוטן ישנם תופעות לוואי רבות. מצרפת לך מאמר על תופעות לוואי של רואוקוטן ותחליפים.
יהיה בסדר!
סיון
תסתכלי על הדף המצורף לראוקטן איזה נזק הוא גורם ואז תחליטי אם להמשיך איתו בכלל. יש טיפולים טבעיים ואני מכיר אותם מצוין, ונגד תוצאות כאלה אף אחד לא יכול לעמוד.
אני סבלתי תקופה ארוכה מאקנה, אחרי שניסיתי כל מיני דרכים, דיאטות, טיפולי פנים, משחות..
כמעט והתחלתי רואקוטן ואז לא מזמן הרופאת נשים שלי הציעה לי להתחיל לקחת גלולות.
התחלתי לקחת גלולות מסוג פליים ובינתיים אני חושבת שיש שיפור לא רע..

חושבת שזה עדיף על להכניס לגוף רואקוטן... שווה לפחות לנסות
גלי
אני לוקח ראקוטן כבר 4 ומשו חודשים
כמה פחדתי מראקוטן אני לא ישכח את זה..
ואז התחלתי לקחת ראקוטן 20 מ"ג ליום החמיר לי בצורה מטורפת הפצעונים! היה לי בהגזמה כבר ניהיו לי חצקונים סגולים, ירוקים, שחורים, אדומים, צהובים... זה היה התקופה הכי רעה שלי!
אבל אחרי בערך 3 חודשיים מאז שהתחלתי הרגשתי ירידה משמעותית בפצעים וכולם ממש החמיאו לי ואמרו "ואוו איך עבר לך ככה" ו-"איזה יופי" עכשיו אני אחרי 4 ומשו חודשים שאני לוקח ראקוטן והפנים שלי חלקות כמו שיש יש רק אדמומיות אבל בלי מוגלה ובלי שום דבר והרופאה אמרה שרק בסוף הטיפול שלי עם ראקוטן יעבור לי כל האדמומיות.
תחשבו טוב לפני שאתם לוקחים ראקוטן כי הולך ממש להחמיר לכם בחודשים הראשונים אבל אחרי שעברתי את התקופה הרעה שלי אני אומר שוואלה היה שווה.
לקחתי ראקוטן
רואקוטן היא תרופה מאוד חזקה. לעיתים קרובות הסיבה לאקנה כזה הוא חוסר איזון במערכת ההורמונאלית, או בכבד (שגם קשורים אחד לשני).
בנוסף, לעיתים קרובות האקנה משמש לנו כמסיכה. אנו "מייצרים לעצמנו" מחלות עור, כמובן שלא במודע, על מנת להסתתר מאחורי משהו, על מנת לא לחשוף את הרגשות האמתיים שלנו.
חשבי על זה. ייתכן שיש לך הרבה רגשות שאת לא יודעת איך לבטא או מנסה להתעלם מהם. ייתכן ואת בוחרת שלא להתמודד עם מצבים רגשיים מסויימים.
כל מה שיש לנו בפנים ואנחנו מעדיפים לטאטא מתחת לשטיח - צץ בדרך כל שהיא, רק שלא תמיד אנחנו עושים את הקישור.
מישהי שהכרתי לקחה רואקוטן וזה באמת עזר לה, אבל הטיפול מאוד אגרסיבי עם תופעות לוואי, ולצערי האקנה חזר במלא הדורו שוב ושוב עד שנמאס לה והחליטה לעשות טיפול מעמיק יותר.
בכל מקרה, ממליצה בנתיים מכל הלב, להשתמש בתכשירים טבעיים בלבד שלא מגרים את העור ומיועדים באופן ישיר לטיפול באקנה. החל מהסבון פנים, קרם פנים, מי פנים וכו'.
בהצלחה לך.
line:445
באותו הנושא: