4 תשובות
בכל כנסייה אפשרית
אנונימי
עדיף שתחשוב לפני מה אתה עושה ומי זה הנוצרים שרודפים והורגים את היהודים משך כל השנים ועד היום תחשוב קצת לא יזיק
אנונימי
יהודי נשאר יהודי אין צורך להתאמץ להיות נוצרי כי ממילא נשמתך יהודית ואל תתבייש בזה שאתה בן לעם נבחר (שגם הנוצרים האדוקים מאמינים בזה ואפי' בוש אמר במפורש בנאום- וגם מאמינים בתנ"ך) עם כל הביקורת על היהדות עדיין אנו העם הנבחר.
תשמע סיפור: פעם היה יהודי שרצה להתנצר הלך לכומר והוא הזה עליו מים שלש פעמים ואמר אתה נוצרי.. נוצרי.. נוצרי.. בליל שבת הכומר מפתיע את היהודי בבית ורואה אותו אוכל סעודת שבת עם דגים שנוהגים יהודים לאכול, כעס הכומר וכו'.. ענה לו היהודי, עשיתי לדג מה שעשית לי הזתי עליו מים שלש פעמים ואמרתי לו: אתה לא דג, אתה ירק... ירק... ירק... אם הצלחת בכמה טיפטופים (או טבילה) להפוך אותי לנוצרי אז גם הדג לא דג.
"אתה בחרתנו מכל העמים אהבת אותנו ורצית בנו ורוממתנו מכל הלשונות"..
(כל האמור לעיל בתנאי שאתה יהודי אם אתה מוסלמי או אחר שיערב לך)
אם אתה ערבי מוסלמי או דרוזי שמחפש להתנצר, תוכל לבקר בכנסייה הרומית קתולית בחיפה ברחוב המגינים (ליד שדרות בן גוריון), ותפנה לכוהן דת שיתן לך ברית חדשה בערבית וכך אחרי שתקרא ותשתכנע, תוכל לעבור את סקרמנט הטבילה ולחם הקודש.

אותו דבר אם אתה יהודי, אבל במקום לפנות לכנסייה ברחוב המגינים, ישנה קהילה של יהודים שהתנצרו ונקראים "עבריים קתולים":

(בית הקהילה, ר"ח מרדכי אנילביץ 1, המושבה הגרמנית, חיפה)

סעודת האדון בימי השבוע ב-18.00
סעודת האדון של יום א' בעברית במוצאי שבת: 18.00
סעודת אדון של יום א' ביום ראשון בעברית ובפולנית: 17.15


בנצרת, יש כנסיות בכל מקום, תוכל לפנות לכל כנסייה ולדבר עם כוהן הדת בנפרד והוא יעזור לך!

בהצלחה:) נולדתי, חייתי ואמות כנוצרי, ואני יכול להעיד שאין משהו בחיים שלי עמוק ויקר יותר מאהבת ישוע המשיח בחיי! אני יודע שאתה תידע על מה שאני מדבר לאחר שתעבור את טקס הטבילה ותקבל את רוח הקודש לחייך.

תקרא את ישיעיהו נ"ג, תידע שישוע אמיתי! ותקרא את הברית החדשה, ניתן להזמין אותה בחינם מהאינטרנט, פשוט תכתוב ברית חדשה בחינם בגוגל וישלחו לך הביתה!
נוצרי