7 תשובות
אם לא כתוב עליה אז לא
אני די בטוחה שיש סוג מסויים שכשר לפסח
שואל השאלה:
רשום שזה ללא גלוטן. זה נחשב??
רשום שזה ללא גלוטן. זה נחשב??
אנונימית
אכלתי במבה לא מזמן והיה כתוב עליה שהיא כשרה לפסח.
היא כשרה רק אם כתוב עליה "כשר לפסח"
לא נחשב ^^^
קטניות, כן
באותו הנושא: