4 תשובות
אני החזקתי מעמד תשע חודשים עם משיהן רחוק ממני, אבל זה ממש קשה כל המרחק..
בגלל זה ניפרדתי עם החבר העכשוי שלי כי הוא עוזב את האיזור לגור בעיר רחוקה בשביל ללכת ללמוד... זה תלוי בך מה את מסוגלת בקשר... אם את מספיק אוהבת אותו ובאמת אוהבת אתו בשביל להיות איתו למרות המרחק אם את\ה רוצה לדבר תשלחי הודעה..
כשיש אהבה שום דבר לא יכול להפריע אני תושבת הדרום ויוצאת עם גבר מהמרכז.
אם את חושבת שזה רציני ואת אוהבת אותו תמשיכי אם לא אז לחתוך חבל שתאהבי ואחרי זה יהיה לך קשה להפרד
פזית
זה ממש תלוי בקשר. אם הקשר שלכם מספיק חזק ואתם באמת אוהבים, אין סיבה שזה לא יעבוד. לי יש חבר כבר כמעט שנה (עשרה חודשים) ואני ממש אוהבת אותו, אני גרה במרכז-צפון, הוא במרכז-דרום, להגיע אליו באוטובוס לוקח לי בערך שעה, בנוסף שלכל אחד יש עיסוקים משלו (בצפר, צבא..) ואנחנו החזקנו מעמד יפה. נפגשים מתי שאפשר, קובעים אפילו חודש וחצי מראש - ובינתיים שומרים על קשר. בשביל זה יש טלפון, פייסבוק וכו'.
אם לא הייתי כל כך אוהבת אותו כנראה שזה לא היה מחזיק והייתי מוותרת, כי זה באמת קשה. לפעמים אפילו מדכא. בכל מקרה, אם זה מצב זמני (כמו במקרה שלי) אז זה עוד יותר טוב. ולסיכום זה יכול להחזיק ועוד איך, בעיקר אם הקשר ביניכם יהיה חזק מספיק.
זה תלוי בכמה אתם מוכנים להשקיע בקשר, אם שניכם אוהבים ורציניים לגבי הקשר אפשר להחזיק מעמד.
דבר נוסף למחשבה זה שקשר מרחוק אומר גם שככל שאתם מתקרבים את רוצה להיות יותר קרובה אליו, ולידו ליותר זמן וזה לא תמיד מתאפשר.
בקיצור הכל עניין של רצון ומחויבות אחד כלפי השני וכמובן תלוי גם בזמן של הקשר ממרחק וכמה יצ לכם להיפגש.
אני בקשר עם חבר שלי בשנה האחרונה רק בסופי שבוע וגם זה לא תמיד ובארבע חודשים האחרונים הוא היה בחו"ל והחזקנו מעמד אבל אני מכירה גם אנשים שהיו בקשר מרחוק לפחות זמן ולא החזיקו מעמד.
בהצלחה:)