5 תשובות
לא חושב שאפשר, זה מידע אישי וחסוי
‎‎בקומפיוסרב שהיא רשת מסחרית, ניתן לאתר כתובת כזו בקלות ע"י אחת האופציות של הדואר האלקטרוני. יתרה מזאת, תוכל לדעת גם את העיר והמדינה שבה הוא מתגורר. באינטרנט קיימות מספר טכניקות שעשויות לסייע. מדובר בארגונים שברשותם מסד נתונים של כתובות שמקורן בסריקה מתמדת של קבוצות הדיון, והוספת רשומות. להלן מספר שירותים שבם תוכל להעזר:
1. שירות WHOWHERE
כתובת: WWW.WHOWHERE.COM
זהו מדריך און-ליין שבו תקליד את שם המבוקש. מנוע החיפוש של WHOWHERE נחשב לחכם והוא יודע לטפל גם בשמות לא מלאים או בשמות שהוקלדו עם שגיאות כתיב.
2. שירות 11 FOUR
כתובת: WWW.FOUR11.COM
זהו מדריך מסחרי המכיל למעלה מ-6.5 מליון רשומות. ניתן לערוך בו חיפוש
און-ליין או לבקש חיפוש לשם מסוים באמצעות הדואר האלקטרוני 3. שירות INTERNET ADDRESS FINDER -כתובת: WWW.IAF.NET
מדריך מסחרי אחר אשר מכיל כ-5 מיליון רשומות של כתובות E-MAIL. אם אתה נדרש למשימה של איתור דואר אלקטרוני, כדאי להשתמש ביותר מאחד משירותים אלו כיון שמסדי הנתונים של כל אחד מהם אינם חופפים. השירותים ניתנים חינם.
המייל זה דבר אישי ולכן כל אחד יכול לבחור אם המייל שלו יוצג לכולם או שזה יישאר פרטי וחסוי.
את לא יכולה.
אם אותו משתמש בחר שלא לחשוף את כתובת האימייל שלו אז היא תשאר חסויה.
התשובה השניה שניתנה לך מדברת על מערכות האוגרות נתוני משתמשים ודרכן ניתן לאתר כתובת אימייל של אדם על סמך שמו.
יש לציין כי הן בעיקר מתמקדות בארה"ב וכי הן שואבות את הידע שלהן מהרשת, דבר אותו גם את יכולה לבצע ע"י הקלדה בגוגל של שם האדם ונסיון למצוא את הפרטים שלו.
דבר נוסף, גם אם תמצאי התאמה בין שמו של האדם לכתובת האימייל אין הדבר אומר כי זהו האדם אותו את מחפשת, זה יכול להיות אדם אחר עם אותו השם.
מאיר עובדיה מומחה סטיפס
הכי פשוט:
אפשר להריץ חיפוש על הבן אדם בגוגל ולהצליב פרטים (וכיו"ב). או לשלוח הודעה למשתמש (ליצור קשר בדרךאחרת)/ אחד מה-friends. וכמובן עוד אלף ואחת דרכים יצירתיות (אם את גרה באותה מדינה או state זה כמובן פשוט יחסית).

יש גם אפשרות למצוא את המייל של המשתמש שנרשם איתו לפייסבוק (די פשוט, רק להפעיל קצת את הראש). דרכים אחרות הם טיפה יותר מסובכות לדעתי- פשוט לזכור שהכל זה שורות קוד ושפות שמצטלבות..

BS2