4 תשובות
ברשת "אייס" (הזולה יותר) וברשת "שטיחי כרמל" (יקרה מעט יותר) מוכרים פרקטים להרכבה עצמית, בשיטת DIY ("עשה זאת בעצמך"). מדובר במה שנקרא "שיטת הקליק", כלומר - התקנה ללא דבק. בשיטת הקליק תוכלו להרכיב את הפרקט בעצמכם, בקלות, במהירות ומבלי להסתבך עם הדבקות. יתרון נוסף של הרכבת פרקט בשיטה זו הוא הפירוק האפשרי של הפרקט, אם עוברים דירה.
מערכת סטיפס
אני מתחייב לספק מחיר לפרקט למינציה זול יותר מאשר ברשת ACE וגם מאשר בהום סנטר, לפרקט למינציה איכותי AC4 עובי 8 מ"מ (לא פרקט זול באיכות ירודה), והכל בשירות אישי חינם עד בית הלקוח הכולל יעוץ מקצועי אצלך במקום, מדידה, הדרכה, מבחר דוגמאות פרקטים איכותיים עד הבית, הובלה חינם וביצוע מושלם ומקצועי.


הערת המערכת: זו כמעט פרסומת של בעל המקצוע הנ"ל. בינתיים היא נשארת כאן, כשירות לחברי סטיפס. נשמח לקבל פידבקים לגבי השירות והמחירים שלו כדי לדעת אם מוצדק להשאירה כאן.
יורם פרקט
פרקטים ישירות ממחסן היבואן במחירים חסרי תקדים
נשמע יותר מדי טוב אבל זה אמיתי
דניאל
חברים,

מניסיון אני יודע שהבזול יוצא ביוקר. במקום לחפש את הזול, הייתי מציע לחפש את המקצוען הנכון. כי בסופו של יום אנשים קונים מאנשים. ומה שהאדם רוצה בסוף זה ״שירות״. כאשר מוכרים במחיר זול ואין מספיק רווח לסוחר לממן את השירות הנלווה, אז לא להתפלא שאיפה שמוכרים בזול השירות לוקה בחסר.

אני ממליץ על בעל מקצוע - אבי דקורציה.
באותו הנושא: