25 תשובות
בגלל החברה

כמעט כולן נופלות לזה, מנסיון
בגלל שכולן רוצות להיות רזות עם פנים חטובות.
חברה,
גם יש לא מעט בנים שהיו להם הפרעות אכילה פשוט הרבה נוטים שלא לדבר על זה
סטנדרט היופי, החברה, רשתות חברתיות
בגלל החברה
כולן רוצות להיות מתואמות לאידיאל היופי
ממש עצוב וקשה המצב הזה
שואל השאלה:
אין בעיה עם להיות חטובה, זה יפה, זה בריא, הבעיה היא בדרך שעושים את זה, למה במקום להרעיב את עצמך לא בודקים באינטרנט על אימונים מסוימים, לכאלה שיש כסף גם אז לקחת מאמן אישי?
אנונימי
כי כנראה הן רוצות לראות תוצאות כמה שיותר מהר וזה קןרה בדרך לא בריאה בכלל
הדימוי העצמי נמוך גורם להרבה חרדה ותסכול, והנקודת מוצא הזאת כמעט תמיד מניעה את הבן אדם לעשות את מה שישיג , לדעתו, את התוצאות בצורה הכי מהירה.
שלא לדבר שזה נפוץ מאוד בחברה לדלג על ארוחות כדי להרזות וזה מהר מאוד מתגלגל למשהו גרוע יותר.
אנונימית
^^^זה לא עובד ככה, ברגע שאתה נכנס לזה אתה מרגיש שאין דרך חזרה. זה קל לך להגיד אבל המוח לא חושב במצב כזה
שואל השאלה:
זה לא צריך להיות ככה זה ממש עצוב
אנונימי
שואל השאלה:
^^^בגלל זה צריכים לדעת שמי שרוצה להרזות לא צריך להרעיב את עצמך מלכתחילה, קצת לחקור על העולם הזה לראות סרטונים,
אנונימי
זה לא עובד ככה אבל. זה קל להגיד "לכו תחקרו תראו סרטונים ותקראו מה זה אוכל בריא" אבל בפועל תזכור שמדובר בנערה מתבגרת שגרה עם ההורים שלה שסיכוי גדול מאוד שהמשפחה שלה מההתחלה היא זאת שהתחילה להעיר לה על המשקל ומתערבת לה באוכל, ואם היא תתחיל להגיד שהיא רוצה לאכול בריא יותר או פחות יותר ישר יתערבו ידחפו את האף יעירו וידחפו את הדעה שלהם.
אז כל הנסיבות האלו גורמות לאותה נערה לרצות להסתיר את זה ולעשות את זה הכי מהר שאפשר
וזה מה שמוביל לבולימיה והרעבות ואנורקסיה.
אנונימית
שואל השאלה:
ובגלל זה לא האשמתי אף אחת, לא ראית אותי לשנייה אומר מה הבעיה פשוט תרזי זה קל, ועוד אמרתי שעצוב לי לשמוע את זה, אני פשוט מקווה מתישהו זה ישתנה
אנונימי
החברה גורמת את זה
כולם רוצות להיות רזות כי זה מה שהחברה אמרה לנו שצריך להיות
כן אבל אתה אומר "בגלל זה צריכים לעשות ככה וככה" אתה מתאר את זה כאילו זה פשוט וזאת הנערה שבוחרת לעשות לעצמה רע אבל זה לא המצב.
אנונימית
שואל השאלה:
ואני אומר משהו שאולי יכעיס את חלקכם אבל הפתרון הוא לא להגיד שלהיות שמן זה לגיטימי, הפתרון הוא לדבר על זה שלהרזות בדרך כזאת היא לא הדרך, ופחות להתערב לאנשים בצלחת וכדומה
אנונימי
שואל השאלה:
ואם יצא מצב שהבנתם ממה שאמרתי שזה קל, אז סליחה, אני יודע שזה לא, לא התכוונתי לזה
אנונימי
הפתרון הוא בהחלט לתת לגיטימציה לאנשים מלאים ושמנים זה בראש ובראשונה. זה מאוד לגיטימי להיות בעודף משקל.כשהחברה שלנו תפסיק להיות כזאת fat phobic אז זה יפסיק את הבעיות האלו בהרבה.
אבל זה כבר לא רלוונטי לשאלה.
אנונימית
שואל השאלה:
לתת לגיטימציה להשמנה זו פשוט טעות, לתת לגיטימציה למישהו שהוא כבר שמן להרגיש שהוא שווה ויפה זה מעולה, זה ביטחון עצמי זו הרגשה טובה, וזה גם נכון, כל אחד יפה. אבל מעניין בריאותי ומעניין של מראה, כן צריך לעודד ספורט והרזייה, בדרך הנכונה.
אנונימי
^^^^הכוונה שלך נחמדה והכל אבל אתה ממש בור בנושא ודי סותר את עצמך.
באדי פוזיטיב והפרעות אכילה לא קשורים אחד לשני. אותן בנות מפחדות שהחברה לא תקבל אותן אם תהיה להן קצת בטן, אז אתה יודע מה, אם להגיד שלהיות שמן זה לגיטימי (מה שמאוד לגיטימי) זו הדרך זה מעולה וטוב בשבילן.
"לדבר שלהרזות בדרך כזאת היא לא הדרך" אתה חושב שהן לא יודעות את זה? הן יודעות טוב מאוד מה הן עושות, כמו שאמרתי, כשזה מתחיל קשה נורא לצאת מזה, לא משנה מה יגידו לך את עדיין תחשבי שאת לא מספיק טובה.
אם באמת אכפת לך תנסה לחשוב מנקודת המבט של אותן בנות
שואל השאלה:
תאמיני לי שאני חושב מנקודת מבט שלהן, אני יודע שזה מאוד קשה, אני אמרתי זה קשה מאוד ולכן צריך לדעת על זה, שיהיה יותר שיח
אנונימי
אני יכולה להגיד לך את דעתי בתור אחת שמכירה את זה.
כאשר מגיעים לגיל ההתבגרות משמינים, מתפתחים ומגוף של ילדה הגוף הופך לגוף של אישה. ובוא נזכור בתקופת הקורונה כמעט כולם השמינו.
אחר כך נכנסים לטיקטוק, לאינסטגרם , לפינטרסט שמפוצץ בthinspo ומתחילים דיאטת כאסח.
כל אחת אומרת לעצמה בהתחלה "אני שולטת בזה" "הכל בשליטה" אבל לאט לאט זה רק מדרדר.
כשמונעים מעצמך הרבה זמן אוכל שאתה אוהב והוא כביכול "משמין" יתחילו להיות לך בולמוסים, או בשם המוכר יותר בינגים. חלק ינסו לפצות על הבינגים האלה דרך הקאות, וטקסי היטהרות אחרים וככה זה חוזר על עצמו שוב ושוב. זוהי בולימיה.
ואגב, גם אחרי שהגעתי למשקל רזה עדיין ראיתי את עצמי בתור שמנה. אפילו שלא הייתי אותה מידה בגינס, אפילו שהעירו לי שזה יותר מדי, אי אפשר להפסיק. השאיפה לגוף המושלם שלא קיים. וכשאתה בתוך זה אתה מאמין שהמטרה מקדשת את האמצעים.
אנונימית
https://www.youtube.com/watch?v=coxaigrt9ca
כן כל מה שאמרו פה נכון אבל אני יכולה להגיד שיש המון שאין להן הפרעות אכילה אלא דימוי עצמי נמוך וזה שונה מאוד.. ובדרך כלל הן יגידו שזאת הפרעת אכילה אבל זאת לא
באותו הנושא: