21 תשובות
נכון אבל ברגע שהם מתחתנים מותר להם לגעת באישה שלהם
אנונימי
מה אתה רוצה שישמרו נגיעה מאישתם?
באשה שלהם מותר לגעת
ברגע שהאישה הולכת למקווה, מותר להם לגעת אחד בשני.
אנונימי
בחיאת חלקי פרחים חחח
זה התיעצוות יגאון היא לא יכולה
אע אז תגידו ותודה על המחמאה xd
גבר עושה ילדים עם אשתו מכיון שמהרגע שהיא אשתו - מותר לו לגעת בה.
חחח התכוונתי ל"גאון" המבין יבין
בציניות הבנתי ואני התכוונתי ב "תודה על המחמאה " המבין יבין
חחח חחח חחח חחח הלא דברר
ותעזרו לי. גם אם האינסטגראם בשאלה ששאלתי
מותרהם עושים ילדים כמו כולם!
כשחרדים מתחתנים מותר להם לעשות כול מה שהם רוצים עם אחד השני!
ולכול מי שחולק בי אני בדקתי את זה עם רב!
אמנון יצחק?
אבל אסור להם לגמור בחוץ
אנונימי
לא אבל רב שמבין
לא מותר להם לעשות הכל.. אסור לגבר לרדת לאישה לדוגמא, אסור שהאישה תהיה מעל הגבר.. יש הרבה איסורים
זה לא נכון.. הרעיון בשמירת נגיעה הוא דווקא הפוך.. הם לא נוגעים באף אישה- חוץ מבאישה שלהם!
ככה הם בעצם נאמנים רק לה ואוהבים רק אותה! איתה מותר להם לעשות הכל! לא רק זה, אלא שהם מחויבים לקיים יחסים ולהביא ילדים לעולם, המצווה הראשונה בתרי"ג מצוות זו מצוות "פרו ורבו". ד"א, לא רק חרדים שומרים נגיעה, רוב הדתיים הלאומיים גם הם שומרים נגיעה:)
וזה היופי האמתי בזוגיות! תחשבי שמישהו איתך כי הוא באמת אוהב אותך! לא בגלל הגוף שלך!
יש זוגות שיוצאים שנים בלי לגעת אחד בשנייה, וככה הם מכירים אחד את השנייה באמת ואוהבים באמת! את האישיות! הם לא ביחד בגלל הגוף, הם לא נוגעים ובקושי מדברים, הם אוהבים! אוהבים באמת אחד את השנייה! ואז כשהם מתחתנים- הם נוגעים אחת בשנייה ומשלימים אחד את השנייה גם מבחינה גופנית וגם מבחינה רוחנית- הם הופכים לאחד- לגוף אחד ולנשמה אחת!
גם כשהם נשואים, אסור לגבר ולאישה לגעת אחד בשנייה כשהאישה נידה- ז"א, במחזור. אחרי שהאישה מסיימת את המחזור, היא צריכה לחכות שבוע של "נקיים", ז"א, שבוע נקי אחרי המחזור שבו היא כבר לא במחזור, אחרי השבוע הזה היא הולכת לטבול במקווה, ואז היא יכולה שוב לגעת בבעלה. המון זוגות מחפשים את הדבר הזה שישמור את האש בזוגיות שלהם, שמירת נגיעה וטהרת המשפחה בעצם שומרים על זה. ככה תמיד נשאר הגעגוע, ההערכה והאהבה האמתית!
מקווה שהבנת וביחד איתך כל הקוראים:)
מותר להם לגעת רק באישה שלהם
אנונימי
באופנים מסויימים ובזמנים מסויימים מותר, וגם חובה.
המצווה הראשונה היא "פרו ורבו".
לכל אלה שכתבו עד עתה שטויות: תקשיבו טוב, שמירת הנגיעה אצל החרדים זה דבר הכי הכי יפה בעולם, אנו שומרים על כבודינו, ולא עושים הכל מכל כל, ברגע שאנו מתחתנים מותר לי לעשות הכל עם בעלי, אבל הכל, ויותר מזה מצווה עלי כאישה להתייפייף בשבילו ולגרום לו תשוקה, ואז יש את השבועיים הכי הכי יפים מבחינתי שבהם אנו נפרדים ולא נוגעים אחד בשני ולא יושנים באותה מיטה, ישנים אומנם באותו חדר מדברים, צוחקים, אוכלים יחד, יוצאים לבלות יחד והכל, רק ללא נגיעה, וזה על מנת שנתגעגע מאוד לאחר שבועיים ונרגיש ממש כמו בפעם הראשונה שהתחבקנו והתנשקנו וכו'... זה הדבר הכי יפה בעולם לחזור ביום הטבילה ולהרגיש חידוש כלשהו. אם לא אח, כ נמאס, אדם מחפש חידושים...
בקיצור, אין על תורת ישראל, אין... בורא העולם לא מצווה סתם דברים... וזה הכי יפה שאישה לא נוגעת בגבר אחר, וגבר לא נוגע באישה אחרת מלבד אישתו.. מה יותר טוב כמו אצל חילוניים שהכל מותר להם? ואז יש בגידות? ברור שזה יכול לקרות גם אצל חרדים אבל זה פחות נפוץ...
נטלי