6 תשובות
מה גם שתנסי ליצור קשר עם האולם עצמו שהיא מופיעה בו, ותבדקי אם יש הזמנה על שמך.
ככה תדעי בוודאות אם יש לך כרטיס או לא

אבל שוב, בגלל שהם שולחים את הכרטיס רק בקירוב להופעה אז אני לא יודעת אם באמת יש לך כרטיס עד אותו רגע.

עריכה:
קראתי עוד קצת והבנתי שזה כרטיסים שכבר נמכרו וזה בעצם יד שניה(ובכל מקרה עלול להיות משומש), אז זה קצת טריקי כי לפי מה שהבנתי מתגובה אחת של מישהי שקנתה לbts (ועוד vip) הכרטיס הוא עם השם של הקונה המקורי ולא שלך, ואז הוא עצמו צריך להופיע שם כדי להראות תעודה מזהה. (viagogo מחייבים את הקונים המקוריים להופיע אחרת הם לא ימכרו את הכרטיסים שלהם). בגלל זה לבדוק אם ההזמנה על שמך זה כבר לא רלוונטי.
היא אמרה שהיא פחדה ממש אבל הקונה לא רק שהגיע, הם חיכו איזה 3 שעות. אז זה הסיפור בעצם עם האתר ובגלל זה זה לא כזה בטוח.
במידה ויש בעיה הם מחזירים את הכסף, אבל רק אחרי ההופעה אז זה באסה

אני חושבת שהכי דחוף כרגע זה שתחפרי להם שישלחו לך את ההמייל למייל המקורי שלך, וישר תיצרי קשר עם הבחור/ה שקנו את הכרטיס (אם זה בפייסבוק או מספר טלפון, אני לא יודעת איך זה עובד) ותוודאי שהוא אכן מגיע.

אני במקומך הייתי בודקת כל כמה זמן לראות אם יש כרטיסים באתר המקורי (לפעמים מבטלים ויש כרטיסים בודדים ממש וצריך לתפוס) וקונה את הכרטיסים שוב וכפרה על הכסף.
פשוט תעשי גוגל על האתר ותראי מה כתוב
מצרפת קישור לאחד מהביקורות שקראתי, יש שם הכל. תקראי עוד ביקורות בנוסף, יכול להיות שתמצאי אנשים שהיו להם חוויה בסדר.
עשיתי עכשיו קצת גוגל והבנתי שזה שנוי במחלוקת.
זה עלול להיות כרטיס מזוייף, זה לא המקור הכי אמין.

ובקשר למייל שלך- לפי מה שהבנתי, הם שולחים את הכרטיס בדילאיי. זאת אומרת קרוב לתאריך של ההופעה עצמה, אז כדאי שתשבי עליהם עם המייל הזה כדי שהם לא יפספסו אותך. (הכוונה שלחי להם מלא מיילים)

מקווה שיעבור לך חלק
הבנתי
כנראה האתר קונה כמות של כרטיסים ואז מספסר (כאילו מוכר ביותר יקר) אז בכל מקרה השם הוא של הקונה, יכול להיות שזה גם כרטיסים שנקנו על ידי אנשים וגם על ידי האתר עצמו, אבל כך או כך יהיה צריך להיות שם כלשהו על הכרטיס ואם הכרטיסים כבר נקנו אז סביר להניח שזה לא השם שלך.
יכול להיות שזה איש מתוך הנהלת האתר או משו ולאו דווקא מישהו פרטי שקנה כרטיס.
כמו שאמרתי לך, אותה תגובה שקראתי זה כן עבד לה ומישהו באמת הופיע להראות את הפרטים שלו. אז פשוט את צריכה לסמוך על זה שזה יקרה..
שואל השאלה:
כן אבל שילמתי 1800 שקל,אין לי עוד כסף להוציא,וגם הכל סולט אאוט כבר,אמרו שיש מקרים בהם אנשים עצמם מוכרים כרטיסים אבל אני לא חושבת שבכמויות כאלו גדולות,קראתי איפה שהוא שלפעמים האתר עצמו מזמין את הכרטיסים,ובמידה ואקבל את הכרטיס,אוכל לדעתך לשים לב שאצטרך את הפרטים של בן אדם אחר או משהו? בנוסף לכך התקשרתי לכל הטלפונים שלהם ובכולם רשום שהקו לא מחובר,שלחתי להם 5 מיילים עם הפרטים אבל עכשיו הכנסת אותי פה לסרטים שדיברת על פרטים של בן אדם אחר
שואל השאלה:
היי אשמח לדעת איפה היה רשום לגבי הדיילי של הכרטיס זה ממש חשוב לא שמתי לב!