14 תשובות
את אוהבת אותו כבנאדם את מי שהוא אבל לא נמשכת אליו, זה הגיוני
אבל כמישהו שהוא ידיד לא חבר\בן זוג
כי אל בן זוג את צריכה להימשך אליו גם לדעתי...

כן גם אצלי זה ככה אבל אם את אוהבת רק את הפנימיות שלו יכול להיות שאת רק רוצה רק להיות ידידה שלו ולא יותר ואם את בטוחה שזאת אהבה אז זה נורמלי ולא חייב להיות קשור למראה
אם את אוהבת מישהו זה בחיצוני ובפנימי ;-)
הגיוני. גם אני ככה.. והוא חבר שלי, זה דיי קשה תאמת.
הגיוני מאוד.. התאהבת באישיות שלו אבל במראה החיצוני לא.. זה יפה כי את לא מייחסת למראה חיצוני חשיבות יותר מדי והלוואי והיו עוד כמוך:)
שואל השאלה:
אני אוהבת אותו מאוד ורוצה שנהיה ביחד אבל המראה החיצוני שלו לא הטעם שלי..
שואלת השאלה
יואוו את כמוני! גם אני ככה,
הוא גדול מימני בשלוש שנים, הוא בן 18 ואני בת 15 היינו מדברים שנה בפייסבוק וואטסאפ, והוא מבית הספר שלי, בהתחלה לא אהבתי אותו, במיוחד לא במראה שלו, ואז כשהייתי רבה איתו, אז היינו מנתקים קשר ותמיד רציתי לחזור לדבר איתו, מפעם לפעם זה התגבר יותר, הגיע למצב שמפעם לפעם דיברנו יותר ויותר והקשר שלנו נהיה יותר קשור ומשמעותי בעייני שנינו, תמיד כשראיתי אותו בבית ספר התרגשתי, לא יודעת למה, לאט לאט הבנתי שאני מתאהבת בו, כי כשהייתי ניפגעת בו הייתי בוכה, והייתי מקנאה שהוא מדבר עם מישהי, בקיצור הבנתי שהוא מרגיש כמוני, מאז עברנו מידידים טובים לחברים.. תמיד הרגשתי לא טוב עם זה, כי לו לא הייתה בעיה להתחבק ולהתנשק, ולי הייתה, אז עד עכשיו לא התנשקנו כי אני לא נמשכת אליו במראה שלו. עכשיו, גייסו אותו לבסיס בנגב, לשבוע.. אין שם קליטה, ויום לפני זה רבנו כי הוא שמע שמועה שאני מנצלת אותו ולא באמת אוהבת אותו וסתם נימצאת איתו כדי לא לפגוע בו.. וזה לא נכון.. כאילו, למה לי לנצל אותו בזמן שאני יכולה לחפש מישהו חתיך? בקיצור, השלמנו, וכבר לא היה לנו זמן לדבר, ועכשיו, בדיוק היום בלילה חלמתי עליו.. היה לי קשה להירדם ודמיינתי אותו שוכב ליידי O_O זה נישמע מפגר, אבל קשה.
הגיוני לחלוטין D:
זה אומר שאת אוהבת את האשיות שלו ואת האופי שלו אבל לא נמשכת אליו, זה בסדר גמור ( ;
ברור שזה הגיוני! מי שמתאהב במישהי רק בגלל היופי לא באמת מאוהב! מתאבים באדם עצמו... חברה שלי כשהכרתי אותה חשבתי שהיא לא יפה אבל עם הזמן התאהבתי בה ועכשיו היא יפה בעיני!
יש מישהו שאני ממש אוהבת. והוא לא חתיך על.. אבל אני עד כדי כך אוהבת אותו שאני מרגישה האישיות שלו משתלטת על היופי שלו.. והוא בעיניי מדהים.. אני נמסה ממנו.
שואל השאלה:
עשיתן לי רק יותר חשק.. אני מתה עליו. כיף לי לדבר איתו, לצחוק איתו... הכל! אני מתרגשת וצוחקת מכל שיחה, קשה לי לכעוס עליו.. אין לתאר! רק המראה מפריע לי ואני מפחדת ממה שחברות שלי יגישו כי הוא לא חתיך בכלל..
שואלת השאלה
שימי על חברות שלך פס! אם כיף לך איתו וזורם זה הכי חשוב! בהצלחה!
שואל השאלה:
קשה לשים על חברות פס.. אני צריכה אותן. היינו בנתק שנה וחלמתי עליו, חשבתי עליו כל יום כל הזמן.. הוא באמת לימד אותי מה זאת אהבה. הוא חלק בלתי נפרד ממני ומחיי. אני לא יודעת אם זה הדדי או לא אבל ברור לי שאני רוצה אותו.
שואלת השאלה
כשאמרתי לך לשים עליהם פס לא התכוונתי שתוותרי עליהם... רק ל תקשיבי למה שהם יאמרו עליו... בשלב מסויים הם יבינו שהוא חשוב לך ויפסיקו להציק...