9 תשובות
מעולה, רק לתת כבוד יותר לגדי כי הוא חייב כבוד, אז זה ממש מעולה. כל טוב.
דליים וגדיים הם הפכים הנמשכים אחד לשני, למרות הניגודים הבולטים באופיים, המשיכה לאחר היא בלתי נמנעת.
ההבדלים בינהם יבואו לידי ביטוי כמעט בכל תחום, החל מהתקשורת הבינאישית, בה הגדיים מצטיינים ואילו הדליים פשוט לא מוצאים את עצמם ומעדיפים לשתוק.
בכדי שהמערכת הזוגית תשרוד, הגדיים הם בעלי גישה קונוונציונלית ושמרנית יאלצו לעבוד קשה כדי לא לאבד עם הדליים בעלי הגישה ההרפתקנית.
סיכוי קיים למערכת יחסים ארוכת טווח אם כל צד יעדן מעט את רצונותיו ויסכים להיות פתוח להבנת האחר אז יכול להיות שילוב מעניין ומוצלח בין הדליים הנוודים והחופשיים לבין הגדיים שנחשבים לטיפוסי בית.
יכול להיות שדרכיהם ייפרדו אחרי תקופה מסויימת אך הם תמיד יישארו ידידים ויהוו מקום שכיף לחזור אליו ולהתענג על העבר המשותף.

סיכויי ההצלחה שלכם: % 69.
גדי ודלי
בנוסף לחוסר ההתאמה היסודי שבין האדמה של הגדי לאוויר של הדלי, שני המזלות האלה גם מנוגדים זה לזה בתכלית הניגוד: מזל האדמה גדי הוא ארצי וחומרני, מרובע, אוהב מסגרות, שמרני והולך בתלם, ואילו הדלי האוורירי הוא אינדיבידואליסט שוחר חופש ועצמאי ברוחו, טיפוס יוצא דופן ובלתי קונבנציונלי ששונא מסגרות ושובר מוסכמות.הגדי הוא טיפוס יציב הנכון למחויבות, ואילו הדלי בורח מכל מחויבות כמו מאש, או יותר נכון כמו מאדמה... כי טיפוס אוורירי ובלתי-נתפס זה לא מוכן אפילו להתחייב על היום שבו יופיע לפגישה הבאה, שהרי הוא אוהב להשאיר את הכל פתוח, כלומר - לבוא וגם לפרוח עם הרוח. ה"הברזות" של הדלי, כמו גם נטייתו "לעשות ברז", ממש לא מתאימות לגדי. מזל אדמה זה אוהב וודאות ומצבים קונקרטיים, ובקשר לדלי, יש לו בטחון מלא בדבר אחד בלבד - הוא בטוח שהדלי הוא לא מישהו שאפשר "לבנות עליו". ומה ביחסים שבין השניים מציק לדלי? הדלי הזקוק להמון מרחב אווירי ו"חמצן" חש שהגדי הוא ה"חנקן" שלו.למרות הקונפליקט המהותי שבין שני המזלות יש להם בכל זאת מכנה אחד משותף, והוא אותו כוכב לכת מוקף טבעות השולט בגדי ובדלי - הלוא הוא סאטורן-שבתאי. הקשר הסאטורני שבין השניים אף עשוי להיחתם בטבעת נישואין ולהצליח, אך לשם כך יהיה על הגדי לספק לדלי את הבסיס המוצק שיאפשר לו לרחף מבלי לקרקע אותו, ועל הדלי יהיה לרתום לפחות חלק מאנרגיית הרוח שלו לאפיקים מעשיים.מזל דלי עם מזל גדי-

שילוב קשה ולא מומלץ. הגדי מאלמנט האדמה קר ונוקשה ואילו מזל דלי מחפש לעצמו ריגושים מכל הסוגים שהגדי בחשיבה השמרנית שלו לא יכול לספק לו ולכן מחוסר שטחי התעניינות זהים, יהיה זה קשר יבש ומשעמם. לא מומלץ!

אורטל
לא! להתרחק כמה שיותר מהר! גדי ודלי זה הפכים, לא מומלץ. אני נותנת לכם ביחד שבועיים בלחץ..
מישהי שיודעת
גדי ודלי הם אחים מלידה אלה שתי המזלות הכי מתאימים
אסטרולוגית מבינה
משעמם לי שמישהו בגיל 15 יתכתב איתי דחוף.
משועמם
נו כבר יש מישהו
משועמם מאד
ישראל מעל המזל..
קרן