7 תשובות
הי
על מנת לסגור חשבון בבנק ישן ולעבור לחדש החשבון שנעזב חייב להיות מאוזן כלומר הבנק ידרוש שלא תהיה בחריגה-איך ניתן לפתור-בבנק החדש יש תכניות ל"הלוואת מעבר" בתנאים טובים לאיזון החובות.
לגבי הלוואות-עליך יהיה לבצע פירעון מוקדם או באמצעות הלוואת המעבר תכסה אותם.
פקדונות וחסכונות-יש לשקול אם להמתין עד תום התכנית או לפתוח אך היא עלולה לגרור קנסות יציאה שלא במועד. ניתן להשאירם בחשבון לא פעיל.
צרחן
שואל השאלה:
אוקיי הבנתי חלקית. אבל עוד שאלה. אם אני עובר לבנק אני יכול לעבור מבלי שהמינוסים שלי יעברו איתי והאם אני יכול להקפיא את החשבון הישן שלי ולכסות את המינוס אחרי זה ומבלי שיהיה לי ריביות ועליות במינוס.?
אתה יכל לפתוח חשבון בבנק אחר (לא בסניף של אותו הבנק) אך לטובתך, פרע את החוב שלך שלא יצמח החוב אלא החסכונות. וכדאי לקחת הלואה בה תשלם את הרבית מדי חודש ן/או בכל צורה שיסכים הבנק ואת הקרן שלם בסוף התקופה ובא נכנה זאת "הלוואת בלון"
אנונימי
שואל השאלה:
הבנתי ההסבר מאוד ברור וחד.. תודה רבה באמת =)
אני מבינה שאתה רוצה לפתוח חשבון בנק חדש, בגלל שהמשכורת שלך ניבלעת במינוסים
אז כן אתה יכול לפתוח חשבון בנק חדש, להפקיד את המשכורת בבנק החדש
ולהפריש למינוסים בבנק הקודם סכום מסויים בשביל לשלם את החוב
רק קח בחשבון ששניי חשבונות בנק זה לשלם עמלות פעמיים
וגם עם אתה שרוף בבנק אחד בגלל מינוסים, אז לא תיהיה לך הרשאה לפתוח בבנק אחר
כי כיום כל הבנקים מתואמים
ועם תפתח בבנק חדש יקחו עליך איפורמצייה
עם זה פעם ראשונה או שיש לך חשבונות בנק נוספים
והם יקבילו אותך בדברים מסויימים
שואל השאלה:
כן בדיוק כך נגיד שיש לי מינוס של 5 אלף ואני רוצה לעבור לבנק חדש. וכן אני עובר בנק פעם ראשונה. וכמו שהבנתי כשאני עובר לבנק חדש אז יכול להיות שאני ישלם פעם בחודש 500 שקל ולחסות את המינוס.
הי
החובות שלך נשארים בבנק הישן. אני הייתי ממליץ לך לפנות לעו"ד מומחה בהסדרי חובות אל מול הבנקים על מנת לנסות להסדיר את עניין החובות בצורה מסודרת.
מצרף לך לינק לקריאה.
שיהיה בהצלחה!
באותו הנושא: