התחברות ל

ההזדהות נכשלה, נסה שנית!
אם שכחת את הסיסמה שלך לחץ כאן
עדיין לא הצטרפת לסטיפס?  להרשמה לאתר
התחברת בהצלחה!
טיפים בתגית: רדיו wifi
חיפוש בתוצאות:
מה עושים אם השידור הנקלט במכשיר רדיו Wi-fi נקטע כל הזמן?


אם אתם גולשים בבית והכל בסדר בגלישה, אבל יש קטיעות ברדיו אינטרנט שהתקנתם, תוכלו לבקש מספקית האינטרנט שלכם להגדיל את רוחב הפס שמוקצה לסטרימינג (streaming). הם ינסו לנער אתכם, להכחיש, להסתיר ולספר שדודה שלהם שומעת רשת א', אבל אם תעמדו על שלכם, תקבלו רדיו רציף ומנגן היטב, ללא תוספת תשלום, כי זה מגיע לכם במחיר רוחב הפס שלכם (בהנחה שאתם לפחות ברוחב פס של 2.5).
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 29/11/2010

דירוג:
(2 מדרגים)

רדיו אינטרנט iBlik מתוצרת Revo האנגלית הוא מכשיר בוגר, חכם, פשוט להפעלה ויעיל. הוא מעין מכשיר רדיו Wi-fi, משולב עם מזרימדיה (סטרימר) למוסיקה בלבד, שעון מעורר, רדיו FM ובסיס מגביר לנגן iPod משלל דגמיו.

המכשיר מעוצב יפה, אם כי פשוט, ומתאים למערכת בסלון. מימשק המשתמש שלו פשוט ותכליתי, יש בו 10 כפתורי פריסט לתחנות שתרצו לשמוע הרבה, איכות הצליל שלו בחיבור לרסיבר מצויינת (לבדו הוא מנגן יפה אבל מונו).

את הזנת התחנות המועדפות עליכם ניתן לבצע באתר אינטרנט ייעודי, שעובד גם הוא ללא דופי, לפי קטגוריות שאתם קובעים.

בסה"כ, המכשיר הזה מגשים את כל הציפיות שתליתי בו: כל העולם בקצה כף היד, לרוב באיכות צליל מצויינת (עולה פי אלף על ה-FM שאנו מכירים), בלי פרסומות מיותרות (טוב, לא לגמרי בלי - יש תחנות שכן, אבל הרוב מסתפקות בג'ינגלים עצמיים ופרסומת פעם ב..) וברצפי מוסיקה מצויינים לאוזן.

גם באגף האייפוד המכשיר עובד מצויין והאייפוד טאץ' עובד בו ללא דופי ונשמע פיצוץ!

הדבר השלילי היחיד שיצויין, אם כי לא בטוח שנעוץ במכשיר - לא פעם יש תחנות שהמכשיר אינו מצליח ליצור עימן קשר ומודיע על שגיאה בתקשורת, כולל תחנות שהמדיה פלייר במחשב כן מצליח להשמיע (אם כי רוב התחנות לא תקינות גם במחשב).

מומלץ!
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 27/12/2009

דירוג:
(1 מדרגים)